Sarıyer Lastikçi

Firma Adı: 7 -24 Lastik

Web Sitesi: https://7-24lastik.com/

Telefon: +90 530 097 47 84

Mail: [email protected]

Adres: Sarıyer/ İstanbul

Sarıyer Lastikçi

Lastik tamirinde kalite güvenin adresi olan 7-24lastik firması olarak İstanbul’un birçok noktasında faaliyet halindeyiz. Sarıyer lastikçi arayışlarınız için haftanın her günü ve günün her saati hizmet vermekteyiz. Modern teçhizata sahip mobil yol yardım araçlarımızla kısa sürede bulunduğunuz konuma ulaşır, sorununuzu yerinde çözeriz. Uygun fiyatlarla profesyonel hizmet almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

7-24 Lastik firması, Sarıyer’de lastik servisi konusunda profesyonel ve donanımlı hizmetleriyle müşterilerine mutlu ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Verilen bu hizmet, öncelikli olarak siz değerli müşterilerimizin mutluluğu ve güveni içindir. Doğru lastiği seçerken aracın performansı göz önünde bulundurulmalıdır. Lastiğin aracınıza uyumu da oldukça önemlidir. Kışın veya yazın lastik farkları olduğu için lastiğin araca uyumu ve aynı zamanda mevsime uyumu önem gösterir.

Firmamız, sizler için en doğru lastiği seçmekle kalmaz, bununla birlikte aracınızın lastiğinin seçimi konusunda memnuniyetinizi de sağlar ve sizleri bu sayede manevi ailesine dâhil etme fırsatı bulur. Sarıyer lastikçi firması olarak sizleri manevi ailemizin içerisinde görmekten çok büyük mutluluk duyarız.

Acil Sarıyer Lastikçi

İstanbul’un en kuzeyindeki ilçelerden olan Sarıyer, bir taraftan İstanbul Boğazı’na diğer taraftan Karadeniz’e bakar. Doğası ve tarihsel değerleri açısından zengin olan ilçe çok sayıda ziyaretçi ağırlamaktadır. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün batı ayağının Rumelihisarı’nda bulunması sebebiyle önemli trafik akışı noktalarından birisidir. Yoğun trafikte lastik hasarı yaşayan sürücülerin imdadına seyyar lastikçiler koşmaktadır.

Nöbetçi En Yakın Sarıyer Lastikçi

İstanbul’da araç kullanan sürücüleri en çok tedirgin eden konulardan birisi nöbetçi lastikçi bulma zorluğudur. Geç saatlerde yaşanan lastik hasarlarında size en yakın lastikçi olabilmek için 7-24 görev başındayız. Saat ve hava koşulları her nasıl olursa olsun yol yardım ekiplerimiz kısa sürede size ulaşacaktır. Bizimle iletişime geçerek konum bilgisi paylaşmanız yeterlidir.

Firma olarak yol yardım fiyatları konusunda oldukça makul bir tutum sergilemekteyiz. Uygun fiyatlarla yol yardım hizmetini herkese sunabilmek için çıktığımız yolculukta her daim müşteri odaklı yaklaşmaktayız. Kaliteli malzeme ile tüm lastik tamiri işlemlerini yerinde gerçekleştirmekteyiz. Geçici değil, kalıcı ve uzun vadeli çözümler sunmaktayız.

7/24 Sarıyer Lastikçi

İstanbul’un tüm noktalarını ulaşılabilir kılmak için günbegün faaliyet alanımızı genişletmekteyiz. Avrupa ve Anadolu Yakası’nın tüm semtlerinde en yakın lastikçi olabilmek için yol yardım ekibimizi daima büyütmekteyiz. Yeni nesil lastik tamir firması olarak işinin ehli ellerle, en güncel yöntemleri kullanmaktayız. Siz de hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet almak isterseniz Sarıyer lastikçi ekibimiz daima bir adım arkanızda olacak.

Sarıyer Lastik Yol Yardım

Sarıyer lastik yol yardım sistemi olarak lastik seçiminin yanı sıra herhangi bir lastik arızasında yol yardım hizmeti de sunmaktayız. 7-24 Lastik, sadece bir lastik yol yardım hizmetinden daha fazlasıdır. Sarıyer bölgesinde planlarımızın esnekliği ve satın alına bilirliği sayesinde sürücüyü, aracı veya tüm aileyi kapsama özgürlüğüne sahibiz. Uzman kadro ekibimiz, gönül rahatlığı sağlamaya yardımcı olur ve sizin yolun ötesindeki özel indirimlere erişmenizi sağlar. Hayatınızın aracınıza göre şekillendiğini biliyoruz, bunun için yaşam evrenizin neresinde olursanız olun, güvenli şekilde aracınızı kullanmanızı sağlamak için yanınızdayız.

Sarıyer Lastik Tamircisi

Lastik teknisyenleri, Sarıyer bölgesinde; otomobil, kamyon ve ağır vasıta lastiklerini onarır ve takar. Çoğunlukla araç tamir atölyeleri, lastik mağazaları ve bayilikler için çalışırlar. Bir lastik teknisyeninin görevleri, binek ve ticari araçlar için lastiklerin takılması, dengelenmesi ve onarılmasını içerir. Ayrıca yol yardımı yapmaları da gerekebilir.

7-24 Lastik firması olarak, Sarıyer lastik tamircisi müşteriyle yaşadıkları sorunlar hakkında konuşuruz. Bununla birlikte lastik diş seviyelerini, aşınma modellerini, valf kalitesini ve genel sağlığı inceler ve değerlendiririz. Değerlendirme sonrası patlak lastiklerin onarılması ve arızalı valflerin değiştirerek yeni lastikleri takarız.

En Yakın Sarıyer Lastikçi

Sarıyer bölgesinde en yakın Sarıyer lastikçi konusunda alanımızda oldukça hâkimiz. Her an en kısa zamanda bulunduğunuz yere gelebiliriz ve lastik ile ilgili sorunlarınızı en kısa sürede çözebiliriz.

Sarıyer Oto Lastikçi

Sarıyer oto lastikçi, oto lastik konusunda oldukça iddialıyız. Oto lastik sorunlarında her türlü problemi anında çözebilecek nitelikte uzman bir ekibe sahibiz.

24 Saat Açık Sarıyer Lastikçi

Lastikleri daha az etkili hale getirebilecek ve sürücüler ve yolcular için daha fazla aksi durum oluşturabilecek birçok tehlike vardır. Keskin bir taş, çivi veya diğer sivri uçlu döküntü parçalarının lastiği patlatması nadir görülen bir durum değildir. Patlak lastiklerin kullanılması tehlikeli olduğundan, sürücülerin yalnızca yoğun bir otoyoldan güvenliğe ulaşmaları gerektiğinde olduğu gibi aşırı durumlarda bunları kullanmaları önerilir. Ayrıca, sürücünün patlak bir lastiği ne kadar uzun süre kullanırsa, lastik onarım servisinin o kadar düşük bir ihtimal olduğunu da unutmamak gerekir. 

Bunun nedeni, patlak bir lastiğe çok uzun süre binmenin lastiğe geri dönülemez hasara neden olabilmesidir. Lastik havası inerken, tekerlek zeminle daha yakın temasa geçecek ve potansiyel olarak janta zarar verecektir. Lastik tamirinin zamana duyarlı olduğunu anlamak önemlidir. Bu sebepten dolayı 24 saat açık Sarıyer lastikçi firması, Sarıyer bölgesinde adı üstünde 24 saat hizmetinizdedir.

7-24 Sarıyer Lastikçi

Aracınızın lastiklerinin, aracın ağırlığını taşıyabilmesi için uygun şekilde şişirilmesi gerekir. Doğru şişirme, uygun yük kapasitesini sağlar ve iyileştirilmiş yakıt ekonomisine ek olarak lastiğin performansını ve dayanıklılığını artırır. Aracınızın lastikleri, üreticinin tavsiye ettiği hava basıncına şişirilmelidir. Doğru lastik basıncı, lastik aşınma ömrünüzü de artırabilir ve aracınızı yolda daha güvenli hale getirebilir. Araç performansının kurallara uygun olmasını sağlamak için aracınızın düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Birçok kişi bir hizalama sorunu ortaya çıkana kadar tekerlek hizalaması hakkında düşünmeme eğilimindedir. 

Bir tekerlek hizalaması, tekerleklerin yönünü ve genel konumunu düzeltir.  Böylece dört lastik de aynı yönde yuvarlanır. Hizalama ayrıca lastiklerin düzgün durmasını sağlar. Düzenli tekerlek hizalamalarının sizin ve arabanız için çok daha fazla avantajı olabilir. Yanlış hizalanmış tekerlekler genellikle birbirleriyle savaşır ve hatta sürüş sırasında sürüklenir. Sonuç olarak, sürüş sırasında etkileri doğrudan hissedebilirsiniz. Aracınızın tekerlek ayarı bozulduğunda, aracınız bir tarafa veya diğerine çekme eğilimi gösterir ve sarsıcı, engebeli ve hatta titreşimli sürüşlere neden olur. Tekerleklerinizi hizalamak, tekerlek arkası deneyiminizi daha yumuşak ve daha keyifli hale getirmeye yardımcı olur.

Lastiklere ek olarak, yanlış hizalanmış tekerlekler, diğer birçok araç bileşenini etkiler. Araç bileşenleri arasında frenler, süspansiyonlar, diferansiyeller, şanzımanlar ve aktarma organları bulunur. Yanlış hizalanmış tekerlekler, araç bileşenlerine daha fazla yük bindirerek daha fazla hasara neden olabilir ve bu da daha pahalı otomotiv onarımlarına yol açar. Bir tekerlek ayarı için küçük bir miktar ödeyerek yolda daha pahalı araba onarımlarına olan ihtiyacı önleyebilirsiniz. 7-24 Sarıyer lastikçi kadrosu ve büyük tecrübesi ile birlikte sizlere araç lastiği iyleştirme konusunda yardımcı olur. Tüm detay ve bilgi için https://7-24lastik.com/ sitemizden destek alabilirsiniz.

Sarıyer Lastikçi İçin Sıkça Sorulan Sorular

Sarıyer Lastikçi Servisinde Fiyatlandırma Nasıl?

Lastikleriniz arızalandığı zaman ulaşılabilecek bir firma oldukça önemlidir. Yolda herhangi bir yerde kaldığınız zaman lastiklerinizle ilgili bir sorun var ise mobil araçlarımıza ulaşabilirsiniz. Lastiğin inmesi veya patlaması durumunda yolda kaldığınız yere en kısa sürede ulaşarak lastik tamiratını gerçekleştirmekteyiz. Lastik değişimi gerekiyorsa Bunun için de hizmetimizi sunuyoruz. Sarıyer Lastikçi servisinde fiyatlandırmalarımızda da ekonomik çizelgeyi takip etmekteyiz. Bizlere ulaşarak lastik tamiratında Hızlı güvenilir ekonomik bir firma ile çalışma imkanını yakalayabilirsiniz. 

İstanbul'da Sarıyer Lastikçi Servisi Ne Kadar Sürmektedir?

Lastiklerinizle ilgili yaşadığınız sorunda Bulunduğunuz yere ulaşma süremiz ortalama 15 dakikalık bir süreci kapsamaktadır. 15 dakikada ulaşarak lastik inme sebebini tespit ediyoruz ve buna uygun tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Lastikler bazen hava kaçırmakla ilgili bir problem yaşıyor olabilir veya herhangi yabancı bir cisim sebebiyle patlamış olabilir. Böyle bir durumda Sarıyer Lastikçi lastiğin arızasını gidererek aracınızla seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz. 

Sarıyer Lastikçi Servisinde Değişim Süresi Ne Kadar?

Herhangi bir sebepten dolayı şehirler arası veya şehir içi seyahatler yapıyoruz. Bu seyahat sırasında lastiğinizle ilgili bir sorun olduğunu keşfettiğiniz anda bize ulaşmanız yeterlidir. Lastiğin havasının inmesi veya patlaması bu sorunların başında gelmektedir. Böyle bir durumda acil olarak bir yere gidiyorsanız lastik değişim süresi ne kadar sürdüğünü merak etmeniz ise oldukça doğaldır. İstediğiniz saat ve dakikada bulunduğunuz yere ulaşarak lastik değişim süresini ortalama 20 dakikalık bir süreçte gerçekleştiriyoruz. Lastiğinizin değiştirilmesi işlemini gerçekleştirdikten sonra diğer lastiklerin kontrolünü sağlayan ekip arkadaşlarımız seyahatinize güvenle devam edebileceğinizi sizlere belirtmektedirler. 

Sarıyer Lastikçi Lastik Tamirini Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Lastik arızası ile ilgili bir durumu yaşadığınızda firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Firmamız bütün ekipmanıyla beraber bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değişimi gerek tamiratını gerçekleştirir. Lastiğinizin Hangi sebepten indiğini veya patladığını bilmenize gerek yoktur. Bize ulaşmanız bizim arızaya uygun arıza giderme yöntemi sunmamız için yeterlidir. Ekip arkadaşlarımız Bulunduğunuz yere her türlü arızayı ve her türlü durumu hesap ederek donanımlı bir şekilde gelmektedir.  Lastik değiştirme veya tamir işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirerek güvenli seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz.

Sarıyer Lastikçi Olarak Hizmetlerimiz Nelerdir?

Firmamız lastik değiştirme işleminde profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Lastik tamirinde de yine bu profesyonel ekibimiz gerekli en doğru yöntemi kullanarak işlem yapıyor. Lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş durumu var ise burada değişime gerek yoksa mantar veya şemsiye yöntemiyle bu bölgenin onarılmasını sağlıyoruz. Kullanılamayacak bir duruma gelmiş kesilmiş dağılmış bir lastik söz konusu ise burada lastik değiştirme işlemini gerçekleştiriyoruz. 

Firma olarak çalışma sistemimizde hemen lastik değiştirme işlemine geçmek veya alelade bir yöntemle lastiği tamir etmek prensiplerimize aykırıdır. Firma olarak müşterimizin seyahatine güvenli bir şekilde devam ettirebilmesi için bütün ayrıntıları düşünüp buna göre bir çalışma sistemi sunarız.

Sarıyer Lastikçi Özellikleri Nelerdir?

Sarıyer Lastikçi, lastik değiştirme işlemi için bizlere ulaşabilirsiniz. Ister şehir içi ister şehirler arası seyahat sırasında yaşadığımız lastik sorunlarında bizlere ulaşabilirsiniz. Lastiği yamalama yönteminin dışında değişim veya farklı teknikler gerekiyorsa bunları da yapmaktayız. Burada tamamen müşterilerimize güvenli bir seyahat sunmak ilk amacımızdır. Ekibimiz bu konuda eğitimli ve bilgili kişilerden özellikle seçiliyor. Böylece Sizler de gönül rahatlığıyla bu işlemleri yapmak için bizlerden yardım talep edebilirsiniz. Firmamızın çalışma prensibi bizlerden hizmet alan bütün müşterilerimiz tarafından da onaylanmış ve memnuniyetle yorumlanmıştır.

Sarıyer Lastikçi Hizmet Bölgelerimiz Neresidir?

Sarıyer Lastikçi, lastik tamiri hizmeti veren firmamız İstanbul civarında hizmet vermektedir. İstediğiniz her bölgeye ulaşım sağlayabiliyoruz. Lastiğiniz arızalandığı zaman pratik ve güvenilir işinde eğitim almış ustalarla çalışmak isterseniz bizlere ulaşmanız yeterlidir. Kesinlikle mağdur olmanıza izin vermiyoruz. Bulunduğunuz yere ulaşma konusunda da Oldukça hızlı bir çalışma sistemine sahiptir. Bulunduğunuz yere geldikten sonra da çalışan arkadaşlarımız işlerini hem en pratik şekilde hem de en güvenilir şekilde yapmayı İlke edinmiş kişilerden özellikle seçiliyorlar.

Sitemizde Sarıyer Lastikçi Talebi Oluşturmak İçin Ne Yapmalıyım?

Sarıyer Lastikçi, lastik hizmeti almak istediğiniz zaman yapmanız gereken şey çok basittir. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Veya internet sitemiz üzerinden anlık iletişim sağlanan yerlere mesaj bırakmanız yeterlidir.  Mesajlarınıza veya telefonlarınıza dönülmemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Yerinde lastikçi için her zaman cevaplanan bir telefon sistemimiz bulunduğunu belirtelim. İstediğiniz saatte aradığınızda Telefonlarınız cevaplanır sizlerden gereken bilgiler alındıktan sonra Bulunduğunuz yere ortalama 15 dakikalık bir süreçte ulaşım sağlıyoruz

Sarıyer Lastikçi Lastik Tamiri Nasıl Yapılır?

Araçların yürümesini ve bir yerden başka bir yere ilerlemesini sağlayan en önemli araçlar tabii ki de tekerleklerdir. Tekerle ilgili yaşanan bir sorun da aracı tamirhaneye götürmek oldukça masraflı ve zor bir işlemdir. Bu yüzden lastikle ilgili yaşanan sorunlarda yerinde tamir hizmeti en pratik yöntemlerden bir tanesidir. Bizlerde firma olarak Bunun bilincinde olduğumuz için aktif bir şekilde bulunduğunuz her yere gelerek Sarıyer Lastikçi lastik tamiri hizmeti sunuyoruz. Bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değiştirme gerek lastiğini arızasını giderme işlemlerini yapıyoruz.

Sarıyer Lastikçi Araba Lastiği Hangi Durumlarda Tamir Edilir?

Arabanızın lastiğinde herhangi bir sebepten dolayı delinme var ise burada da kullandığımız yöntemlerle bu deliği kapatmayı yani yamalamayı hedefliyoruz. Fakat lastikte yırtılma veya herhangi başka bir sorun var ise bunun değişimini de gerçekleştirebiliyoruz. Farklı bir lastik sorunu lastiğin yuvaları ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmışsa büyük bir kaza söz konusu ise burada tamir yöntemlerinizde ise farklı teknikler kullanmamız gerekebiliyor.

Sarıyer Lastikçi Lastik Tamircisi Nasıl Çalışır?

Keyifli veya önemli bir seyahate başladığınız sırada yolculuğunuz devam ederken birden lastiklerle ilgili sorun olduğunu fark ediyorsunuz. Lastiğinizin havası inmiş olabilir veya patlamış olabilir. Böyle bir durumda ise muhakkak bizimle iletişime geçmenizi önermekteyiz. Acil yardım şeklinde hizmet veren tamirci arkadaşlarımız bulunduğunuz yere gelerek mağduriyetinizi kısa bir sürede gidermektedir. Arıza bildirimini yapmanız tamir işleminin gerçekleşmesi gibi süreçlerin toplamı 45-50 dakikalık bir zaman diliminde gerçekleştiği için herhangi bir zaman mağduriyeti yaşamazsınız. 

Sarıyer Lastikçi Lastik Değişimini Nasıl Yapıyoruz?

Ekibimiz havası inmiş lastiği inceleyerek neden havasının indiğini ilk önce çözümler. Farklı basınçlardan kaynaklı olarak veya jantlarla ilgili boşluktan kaynaklı olarak lastiğin havasının inmesi söz konusu Olabilir. Böyle bir durum varsa lastiğin havasının inme sebepleri keşfedilir ve bu giderilir. Yolda giderken lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş olması ve yine bu sebeplerden bir tanesidir. Bunun da giderilmesini sağlamak için şemsiye veya mantar yöntemlerini kullanıyoruz. Bu yöntemlerin hiçbiriyle gidilemeyecek bir arıza yırtık yarık söz konusu ise lastik değişimi yöntemine geçmekteyiz

Sarıyer Lastikçi Tamircisinde Bakım ve Onarım Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Hızlı pratik güvenilir bir şekilde hizmet veren ekibimiz lastik arızasını giderme konusunda müşterilerimizden hep olumlu dönüşler almaktadır. Lastiklerinizin arızalanması durumunda bize ulaşmanız yeterlidir. Yerinde lastik hizmeti sunduğumuz için istediğiniz saatte ve dakikada sizlere ulaşım sağlamaktayız. Gerek lastiğin değişimi gerek arızanın giderilmesi ekip arkadaşlarımız tarafından olabilecek en kısa sürede yapılabilmektedir. Yerinde lastik tamiri arıza giderme değişim işlemleri için firmamıza iletişim numaralarımızdan veya internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Tüm  İstanbul  Bölgesinde 7/24 Hizmet Alabilirsiniz.
  Whatsapp
  💬 7/24 Lastik Hoşgeldiniz.
  Merhabalar
  7/24 Lastik Hoşgeldiniz.

  Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Tıkla Ara !