Nöbetçi Lastikçi | Lastik Tamiri | Lastik Tamircisi


Nöbetçi Lastikçi Uzman Ekip

Lastiklerinizin tamirini aracınızın başında uzman ekibimiz ile yapıyoruz.

Anında Lastik Tamiri

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Bütçe Dostu

Lastiklerinizin tamirini aracınızın başında uzman ekibimiz ile yapıyoruz.

Anında Lastik Tamiri Hizmeti

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Anında Lastik Tamiri

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Sektörde Öncü

Yaklaşık 20 yılı aşkın süredir lastik tamiri sektöründe profesyonel  hizmet sağlıyoruz.

Anında Lastik Tamiri

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

İstanbul 7-24 Mobil Lastikçi Hizmeti İçin Arayın !
Hemen Ara

Tüm Araçlara En Uygun
7-24 Lastikçi

 • 7/24 Destek
 • Anında Onarım
 • Profesyonel Kadro

Uzman Kadro

Tüm İstanbul’a • Lastik Tamiri ve Değişimi Yapılır.
• Tüm Araçlara Göre Lastik Bulunur.
• Anadolu Yakası’nın Her Yerine Servisimiz Vardır.

Aracınızı hareket ettirmeyin arayın aracınızın lastiğini olduğu yerde onaralım.

7-24 Yerinde Lastikçi Tamiri​

Hemen arayın veya Whatsapp’tan konumunuzu gönderin en yakın seyyar lastik tamircimizi size yönlendirelim.
İstanbul’un oto lastikçisi olarak sizlere en uygun fiyat ve ürün kalitesiyle hizmet veriyoruz.

Lastikçi 7/24 Yol Yardım

Seyyar Lastik Tamir Merkezi olarak lastik değiştirme ve akü hizmetini ayağınıza getiriyoruz.
Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Nöbetçi Lastikçi | Lastik Tamiri | Lastik Tamircisi

Lastik, kauçuk, kord bezi ve çelik tellerin bir araya gelmesi ve çeşitli kimyasallar maddeler ile birleşmesi ile oluşan ve araçlar için son derece önemli parçalardır. Lastik aracın yer ile temasını sağlamaktadır. Bu açıdan son derece önemli bir parçadır. Aracın durması, hareketlenmesi ve yola tutunması açısından oldukça önemli görevleri yerine getirir.

Her şeyin olduğu gibi lastiğinde belli bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Lastiklerin kullanım ömrü, kullanıma bağlı olarak 4 ila 6 yıl arasında değişmektedir. Lastiklerin diş derinliği güvenli sürüşe izin verdiği sürece lastiklerin kullanımı devam edebilmektedir. Bazı durumlarda ve yol şartları gibi nedenler ile lastiklerde patlama yaşanabilmektedir. Tamiri mümkün olan lastik patlamalarında lastik tamircilerinden yardım alınabilmektedir.

Nöbetçi Lastikçi

Nöbetçi lastikçiler genellikle gece çalışan ve sabaha kadar hizmet veren firmalardır. Nöbetçi lastikçi, lastik tamirini belirli bir işlem sırası ile gerçekleştirilmektedir. Lastik tamiri için öncelikle lastikteki delik belirlenir ve lastiğin iç kısmı incelenerek temizlenir. Lastiğe yama yapılabilmesi için deliğin etrafı tıraşlanır. Tıraşlanan yerin üzerine sızdırmazlık katmanı tatbik edilir. Sonrasında yama uygulanır ve yama üzerine basınç uygulanarak lastik ile bütünleşmesi sağlanır. Nöbetçi lastikçiler yaptıkları bu işlem karşılığında belirli bir ödeme almaktadır.

Nöbetçi Lastik Tamiri Nasıl Tamir Gerçekleştirir?

Otomobil sürekli hareket halinde olan ve yerle teması lastik aracılığı ile gerçekleşen araçlardır. Dolayısı ile lastikler her an patlama riski ile karşı karşıyadır. Akşam ya da gecenin ilerleyen saatlerinde dahi bu durum ile karşı karşıya kalınabilmektedir. Bu gibi durumlarda nöbetçi lastik tamiri yapan firmalar imdada yetişmektedir. İnik lastiklere, hava basıldığı halde tekrar inen lastiklere nöbetçi lastik tamiri yapılmalıdır. Lastik tamiri uzman kişiler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Bu neden ile nöbetçi lastik tamircilerinin varlığı son derece önemlidir.

Nöbetçi Lastik Tamircisi

Patlak lastiğin tamiri teknik olarak bilgi, uzmanlık, donanım, ustalık ve malzeme gerektiren son derece önemli bir konudur. Araçların en önemli parçalarının başında lastikler gelir. Bu neden ile lastiği yapacak olan ustanın da son derece iyi olması önemlidir. Nöbetçi lastik tamircisi olarak hizmet veren firmalar da bu bilinç ile hareket ederek, patlak lastiğin incelenerek nasıl tamir edileceği konusunda kullanıcısına bilgi verir ve belirlenen şekilde lastiğin tamirini gerçekleştirir.

Lastik Tamir Etme Yöntemleri Nelerdir?

Lastik tamir edilebilir bir parçadır. Ancak lastiğin tamir edilebilmesi için bazı önemli noktalara dikkat edilmelidir. Bunlar;

 • Lastiğin patlak olarak kullanılmaması gerekir.
 • Patlak lastiğin sırt kısmında olmalıdır.
 • Patlağın 5 milimetreyi geçmemesi gerekir.

Bu durumlar haricinde lastiğin tamiri ya yapılamamakta ya da çok zor bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Lastiğin patladığı noktaya ve patlağın boyutuna göre farklı tamir yöntemleri bulunmaktadır. 

İçten Yama İle Tamir Nasıl Gerçekleşir?

Patlak lastik janttan sökülerek patlak yer belirlenir. Yama uygulaması için deliğin bulunduğu alan traşlanır. Yamanın yapışması için ve sızdırmazlık için gerekli olan kimyasal sürüldükten sonra yama uygulaması basınç ile gerçekleştirilir. Bu şekilde yama, lastik ile bütünleşmiş olur.

Fitil Tekniği Kullanılarak Tamir Nasıl Yapılır?

Lastik söküm işlemine gerek duyulmaz. Lastiğin patlamasına neden olan yabancı cisim bulunur ve sökülerek yerinden çıkarılır. Yabancı cismin neden olduğu boşluğa yardımcı bir alet kullanılarak özel bir fitil yerleştirilir. Yerleştirilen fitilin üzerine gerekli olan kimyasallar sürülerek, tamir işlemi neticelendirilir.

Lastik Tamircisi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Güvenli sürüş için lastik son derece önemlidir. Bu neden ile lastik tamiri yapacak olan firma uzman ve işini son derece iyi bilen profesyonellere sahip olmalıdır. https://7-24lastik.com/ internet sitesi profesyonel ekipleri ile lastiklerde yaşanan sorunlara profesyonel çözümler sunmaktadır.

İletişim

Tüm  İstanbul  Bölgesinde 7/24 Hizmet Alabilirsiniz.
  Whatsapp
  💬 7/24 Lastik Hoşgeldiniz.
  Merhabalar
  7/24 Lastik Hoşgeldiniz.

  Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Tıkla Ara !