İstanbul Yerinde Lastikçi | Lastik Tamiri | Lastik Tamircisi

Yerinde Lastikçi

Lastik tamircisi nasıl iş yapar? Lastik tamircisi isminden de anlaşıldığı üzere araç lastiklerinde gelişmiş olan problemlerin onarımı konusunda sizlere destek veren kişilerdir. Yerinde lastik tamiri lastiğe batan cisim yerindeyse çıkartılır ve hemen tamiri yapılır. Lastiğin iç kısmında tıraşlama yapılarak yama yapıştırılacak alan hazır duruma getirilir. Daha sonrasında uygun kuvvetli yapıştırıcı sayesinde lastikte gerçekleşmiş olan delik kapanacak şekilde yama içten yapıştırılır. Yama tamamı ile kuruduktan sonra lastik uygun hava değerleri ile şişirerek yerine tekrardan takılır.

Yerinde lastikçi motorlu taşıt araçlarının arızalı olan lastiklerini tamir eden ve değiştiren kişidir. Lastikte problemlerden lastik balon olursa ne olur lastik balon hasarı tamiri söz konusu olmayan problemdir. Lastiğin bir an önce değiştirilmesi gerekli olur. Aksi bir durum söz konusu olursa kötü sonuçlar gelişebilir. Lastiği balonlamış olan bir aracın lastiğinin ısınmasına müteakip patlaması nedeni ile aracın savrulması olası kazalar ve aracın takla atması ile sonuçlanmış olur.

Yerinde Lastik Tamiri

Yerinde lastikçi tamirci lastik sökme işinde şu işlemleri takip eder.

 • Bijon anahtarı kriko ve yedek lastik hazır duruma getirilir.
 • Somunları bir miktar gevşetilir
 • Triko yardımı ile araç yükseltilir
 • Yedek lastik tekerleği yerleştirilir
 • Bijonlar elle yerleştirilir ve sıkılır
 • Kriko yardımı ile araç yere indirilir

Nöbetçi Lastikçi

Yerinde Lastik Tamircisi 

Yerinde lastik değişimi araç lastiği neden balon yapar? Araç lastiği özellikle yan tarafından aldığı ses darbe nedeniyle lastik omurgasını oluşturmuş olan karkas tellerin deformasyona uğraması sonucunda lastik balon yapmış olur. Aracın tüm yükü ile beraber sert Bir çukura düştüğünde lastiğin yanak kısmındaki kargaskenler jant ve zemin arasında sıkışma yaparak hasar görebilir. Bu durum bazen sıfır olan lastiklerde de gerçekleşebilir. Subap kapağı kullanılmaması sebebi ile oluşabilecek kirlenmeler subapların bozulmasına ve hava kaybetmesine sebebiyet verebilir. Düşük basınçta uzun süre kullanılmış olan lastiklerin karkas kodları zaman içinde kırılarak balon yapmasına neden olur ve sonucunda lastiğin ani bir şekilde hizmet dışı kalmasına fırsat verir.

Yerinde Lastik Değişimi

Günümüzde şahsi araçları giderek artmış olması ve insanların artık ulaşım seçeneği olarak bu yöntemi tercih etmeleri beraberinde bazı mesleklere olan ihtiyacı da artırmış bulunuyor. Lastik tamircisi bu meslekler arasında en fazla revaçta olan ve en çok ihtiyaç duyulan meslek grupları arasında yer alıyor. Araç lastiklerinin olur olmadık zamanlarda patlaması ya da çeşitli bir problem olması araç sürücülerini oldukça zor durumlarda bırakabiliyor. Bu problemi yaşamış olan sürücüler oldukça panik yaparlar ve çoğunlukla bu durumda zor anlar yaşanır. Böyle zamanlarda acil lastikçi hizmeti veren lastik tamircileri devreye girer.

Acil Oto Lastik  Tamircisi 

Adından da anlaşılacağı üzere acil oto lastik tamircisi meydana gelmiş olan problemlerin onarımı konusunda sizlere tam destek veren kişilerdir. Kaliteli hizmet veren lastik tamircileri sizlere lastiklerinizde meydana gelen tüm problemlere çözüm önerisi sunar ve pratik bir şekilde tamirini gerçekleştirir. Size en yakın lastik tamircisini süsleyerek lastiğinizle ilgili yaşadığınız sorunları düzeltme işleminde genel olarak lastik tamiratını yaptığı gibi araç lastik değişimi işleminize gerçekleştirir.

Ayrıca aracın lastikte gelişmiş olan problemin tamirini ve çıkma lastik temin edebilir. Gece saatlerinde aracınız ile yolculuk esnasında lastiğinizin patladığı durumlarda veya farklı bir problem yaşadığınızda lastik tamircisi bulmak sizlere oldukça zor görünebilir. Fakat bu durumun zor olmadığının aksine 7-24 lastik.com sitesine ulaşmanız halinde kısa sürede bulunduğunuz konuma ekip gönderileceğini bilmeniz gerekir.  

Dış Lastik Kalıpçısı Ne İş  Yapar?

İşletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda araç gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanır. İşçi sağlığı iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerini ve mesleğin verimlilik kalite gerekliliğine uygun olarak bitmemiş olan lastiğin içine hava veya su torbası yerleştirmek işini gerçekleştirir.

Dış lastik kalıpçısı bitmemiş olan lastiğin içine hava ya da su torbası yerleştirir lastiği kalıp içine sıkıca tutturur. Ayrıca çorbayı basınçlı hava ya da sıcak suyla doldurun şişirerek lastiği kalıbın şeklini verir. Lastiği vulkanize etmek üzere kalıbı ısıtır. Vulkanizasyon işi tamamlandığında lastiği kalıptan çıkarıp torba içinden almak ve benzeri görev ve işlemleri yerine getirir.

Tüm Araçlara En Uygun 7-24 Lastikçi

Uzman Ekip

Lastiklerinizin tamirini aracınızın başında uzman ekibimiz ile yapıyoruz.

7 - 24 LASTİK

Bütçe Dostu

Lastiklerinizin tamirini piyasadaki en uygun fiyat garantisi ile gerçekleştiriyoruz.

7 - 24 LASTİK

Mutlu Müşteriler

Hizmetimizden memnun kalan binlerce mutlu müşteri portföyü

7 - 24 LASTİK

Sektörde Öncü

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber 7- 24 Lastik sektörün öncüsü

7 - 24 LASTİK

İstanbul Yerinde Lastikçi Hizmeti İçin Arayın !

YERİNDE LASTİKÇİ İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

Lastikleriniz arızalandığı zaman ulaşılabilecek bir firma oldukça önemlidir. Yolda herhangi bir yerde kaldığınız zaman lastiklerinizle ilgili bir sorun var ise mobil araçlarımıza ulaşabilirsiniz. Lastiğin inmesi veya patlaması durumunda yolda kaldığınız yere en kısa sürede ulaşarak lastik tamiratını gerçekleştirmekteyiz. Lastik değişimi gerekiyorsa Bunun için de hizmetimizi sunuyoruz. Yerinde lastik servisinde fiyatlandırmalarımızda da ekonomik çizelgeyi takip etmekteyiz. Bizlere ulaşarak lastik tamiratında Hızlı güvenilir ekonomik bir firma ile çalışma imkanını yakalayabilirsiniz. 

Lastiklerinizle ilgili yaşadığınız sorunda Bulunduğunuz yere ulaşma süremiz ortalama 15 dakikalık bir süreci kapsamaktadır. 15 dakikada ulaşarak lastik inme sebebini tespit ediyoruz ve buna uygun tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Lastikler bazen hava kaçırmakla ilgili bir problem yaşıyor olabilir veya herhangi yabancı bir cisim sebebiyle patlamış olabilir. Böyle bir durumda yerinde lastiğin arızasını gidererek aracınızla seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz.

Herhangi bir sebepten dolayı şehirler arası veya şehir içi seyahatler yapıyoruz. Bu seyahat sırasında lastiğinizle ilgili bir sorun olduğunu keşfettiğiniz anda bize ulaşmanız yeterlidir. Lastiğin havasının inmesi veya patlaması bu sorunların başında gelmektedir. Böyle bir durumda acil olarak bir yere gidiyorsanız lastik değişim süresi ne kadar sürdüğünü merak etmeniz ise oldukça doğaldır. İstediğiniz saat ve dakikada bulunduğunuz yere ulaşarak lastik değişim süresini ortalama 20 dakikalık bir süreçte gerçekleştiriyoruz. Lastiğinizin değiştirilmesi işlemini gerçekleştirdikten sonra diğer lastiklerin kontrolünü sağlayan ekip arkadaşlarımız seyahatinize güvenle devam edebileceğinizi sizlere belirtmektedirler. 

Lastik arızası ile ilgili bir durumu yaşadığınızda firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Firmamız bütün ekipmanıyla beraber bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değişimi gerek tamiratını gerçekleştirir. Lastiğinizin Hangi sebepten indiğini veya patladığını bilmenize gerek yoktur. Bize ulaşmanız bizim arızaya uygun arıza giderme yöntemi sunmamız için yeterlidir. Ekip arkadaşlarımız Bulunduğunuz yere her türlü arızayı ve her türlü durumu hesap ederek donanımlı bir şekilde gelmektedir.  Lastik değiştirme veya tamir işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirerek güvenli seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz.

Firmamız lastik değiştirme işleminde profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Lastik tamirinde de yine bu profesyonel ekibimiz gerekli en doğru yöntemi kullanarak işlem yapıyor. Lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş durumu var ise burada değişime gerek yoksa mantar veya şemsiye yöntemiyle bu bölgenin onarılmasını sağlıyoruz. Kullanılamayacak bir duruma gelmiş kesilmiş dağılmış bir lastik söz konusu ise burada lastik değiştirme işlemini gerçekleştiriyoruz. 

Firma olarak çalışma sistemimizde hemen lastik değiştirme işlemine geçmek veya alelade bir yöntemle lastiği tamir etmek prensiplerimize aykırıdır. Firma olarak müşterimizin seyahatine güvenli bir şekilde devam ettirebilmesi için bütün ayrıntıları düşünüp buna göre bir çalışma sistemi sunarız.

Yerinde lastik değiştirme işlemi için bizlere ulaşabilirsiniz. Ister şehir içi ister şehirler arası seyahat sırasında yaşadığımız lastik sorunlarında bizlere ulaşabilirsiniz. Lastiği yamalama yönteminin dışında değişim veya farklı teknikler gerekiyorsa bunları da yapmaktayız. Burada tamamen müşterilerimize güvenli bir seyahat sunmak ilk amacımızdır. Ekibimiz bu konuda eğitimli ve bilgili kişilerden özellikle seçiliyor. Böylece Sizler de gönül rahatlığıyla bu işlemleri yapmak için bizlerden yardım talep edebilirsiniz. Firmamızın çalışma prensibi bizlerden hizmet alan bütün müşterilerimiz tarafından da onaylanmış ve memnuniyetle yorumlanmıştır.

Yerinde lastik tamiri hizmeti veren firmamız İstanbul civarında hizmet vermektedir. Istediğiniz her bölgeye ulaşım sağlayabiliyoruz. Lastiğiniz arızalandığı zaman pratik ve güvenilir işinde eğitim almış ustalarla çalışmak isterseniz bizlere ulaşmanız yeterlidir. Kesinlikle mağdur olmanıza izin vermiyoruz. Bulunduğunuz yere ulaşma konusunda da Oldukça hızlı bir çalışma sistemine sahiptir. Bulunduğunuz yere geldikten sonra da çalışan arkadaşlarımız işlerini hem en pratik şekilde hem de en güvenilir şekilde yapmayı İlke edinmiş kişilerden özellikle seçiliyorlar.

Yerinde lastik hizmeti almak istediğiniz zaman yapmanız gereken şey çok basittir. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Veya internet sitemiz üzerinden anlık iletişim sağlanan yerlere mesaj bırakmanız yeterlidir.  Mesajlarınıza veya telefonlarınıza dönülmemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Yerinde lastikçi için her zaman cevaplanan bir telefon sistemimiz bulunduğunu belirtelim. İstediğiniz saatte aradığınızda Telefonlarınız cevaplanır sizlerden gereken bilgiler alındıktan sonra Bulunduğunuz yere ortalama 15 dakikalık bir süreçte ulaşım sağlıyoruz

Araçların yürümesini ve bir yerden başka bir yere ilerlemesini sağlayan en önemli araçlar tabii ki de tekerleklerdir. Tekerle ilgili yaşanan bir sorun da aracı tamirhaneye götürmek oldukça masraflı ve zor bir işlemdir. Bu yüzden lastikle ilgili yaşanan sorunlarda yerinde tamir hizmeti en pratik yöntemlerden bir tanesidir. Bizlerde firma olarak Bunun bilincinde olduğumuz için aktif bir şekilde bulunduğunuz her yere gelerek yerinde lastik tamiri hizmeti sunuyoruz. Bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değiştirme gerek lastiğini arızasını giderme işlemlerini yapıyoruz.

Arabanızın lastiğinde herhangi bir sebepten dolayı delinme var ise burada da kullandığımız yöntemlerle bu deliği kapatmayı yani yamalamayı hedefliyoruz. Fakat lastikte yırtılma veya herhangi başka bir sorun var ise bunun değişimini de gerçekleştirebiliyoruz. Farklı bir lastik sorunu lastiğin yuvaları ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmışsa büyük bir kaza söz konusu ise burada tamir yöntemlerinizde ise farklı teknikler kullanmamız gerekebiliyor.

Keyifli veya önemli bir seyahate başladığınız sırada yolculuğunuz devam ederken birden lastiklerle ilgili sorun olduğunu fark ediyorsunuz. Lastiğinizin havası inmiş olabilir veya patlamış olabilir. Böyle bir durumda ise muhakkak bizimle iletişime geçmenizi önermekteyiz. Acil yardım şeklinde hizmet veren tamirci arkadaşlarımız bulunduğunuz yere gelerek mağduriyetinizi kısa bir sürede gidermektedir. Arıza bildirimini yapmanız tamir işleminin gerçekleşmesi gibi süreçlerin toplamı 45-50 dakikalık bir zaman diliminde gerçekleştiği için herhangi bir zaman mağduriyeti yaşamazsınız. 

Ekibimiz havası inmiş lastiği inceleyerek neden havasının indiğini ilk önce çözümler. Farklı basınçlardan kaynaklı olarak veya jantlarla ilgili boşluktan kaynaklı olarak lastiğin havasının inmesi söz konusu Olabilir. Böyle bir durum varsa lastiğin havasının inme sebepleri keşfedilir ve bu giderilir. Yolda giderken lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş olması ve yine bu sebeplerden bir tanesidir. Bunun da giderilmesini sağlamak için şemsiye veya mantar yöntemlerini kullanıyoruz. Bu yöntemlerin hiçbiriyle gidilemeyecek bir arıza yırtık yarık söz konusu ise lastik değişimi yöntemine geçmekteyiz

Hızlı pratik güvenilir bir şekilde hizmet veren ekibimiz lastik arızasını giderme konusunda müşterilerimizden hep olumlu dönüşler almaktadır. Lastiklerinizin arızalanması durumunda bize ulaşmanız yeterlidir. Yerinde lastik hizmeti sunduğumuz için istediğiniz saatte ve dakikada sizlere ulaşım sağlamaktayız. Gerek lastiğin değişimi gerek arızanın giderilmesi ekip arkadaşlarımız tarafından olabilecek en kısa sürede yapılabilmektedir. Yerinde lastik tamiri arıza giderme değişim işlemleri için firmamıza iletişim numaralarımızdan veya internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kurumsal

Anasayfa 

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgemiz

Blog

İletişim

Bize Ulaşın

İstanbul’da profesyonel lastik tamiri hizmeti veriyoruz. İstanbul’da aracınız ne olursa olsun asla sizi yarı yolda bırakmıyoruz. 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Anında tüm gün kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

İletişim

Website: https://7-24lastik.com/

E-mail: [email protected]

Telefon: 0531 874 24 89

Adres: İstanbul

Çalışma Saatleri

7 Gün 24 Saat

Yerinde Lastik Tamiri​

Hemen arayın veya Whatsapp’tan konumunuzu gönderin en yakın seyyar lastik tamircimizi size yönlendirelim. İstanbul’un oto lastikçisi olarak sizlere en uygun fiyat ve ürün kalitesiyle hizmet veriyoruz.

© Tüm Hakları Saklıdır. 2022 7/24 Lastik by Alaturka Medya

İletişim

Tüm  İstanbul  Bölgesinde 7/24 Hizmet Alabilirsiniz.
  Whatsapp
  💬 7/24 Lastik Hoşgeldiniz.
  Merhabalar
  7/24 Lastik Hoşgeldiniz.

  Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Tıkla Ara !