İstanbul 7-24 Lastikçi | Lastik Tamiri | Lastik Tamircisi

7/24 Lastikçi

Yolda seyir halinde giderken birdenbire lastiğinizin patlaması veya lastiğinizle alakalı ciddi bir problem fark etmiş olduğunuz da hemen bulunduğunuz yere bir tamirci çağırmanız gerekir. Böyle bir durum ile karşılaşan araç sahiplerinin yapması gereken ilk iş 7/24 lastik tamiri hizmeti sunan acil yardım konusunda uzman bir firmadan yardım istemek olacaktır. Yol yardım konusunda hizmet sunan lastik tamircileri /24 saat istediğiniz zaman ulaşabilecek bir hizmet anlayışına sahiptir. 

En zor zamanlarda bir telefon kadar yakın olan firmalar senelerin vermiş olduğu tecrübe ile uzman ekip sayesinde dakikalar içinde probleminizi çözüme kavuşturacaktır. Yola çıkmadan evvel lastiklerinizi kontrol etseniz dahi bazen yol üzerinde dikkatsiz bir şekilde atılan kesici ya da delici sivri maddeler yüzünden lastiğiniz bir anda patlama problemi ile karşılaşabilir.

Lastik patladı ya da yolda kalma durumu söz konusu olduğunda otomobil markası ne olursa olsun lastik tamirine en kısa sürede lastik tamircisi gerçekleştirir. Günümüz şartlarında hepimiz bir yerlere gitmek için acele etme durumumuz söz konusu olabiliyor. Yapılmış olan bu acelecilik kazaları sebebiyet verebiliyor. 7/24 lastikçi hizmeti veren firmalar mobil lastik yol yardımı konusunda ve tüm acil durumlarda yanınızda olan bir tamirci bulmanız gerekir. Bir telefon kadar yakın hizmet sunabilen bulunduğunuz yere en yakın zamanda ulaşacak lastik problemleriniz en kısa zamanda çözmek için profesyonel ekiplere sahip bir lastik tamircisi sizin probleminizi giderecektir.

 

7/24 Lastikçi

İstanbul  7/ 24 lastikçi sayesinde tüm lastik sorunlarınız giderilir. Araç sahiplerinin en fazla canını sıkan ve moralinin bozulmasına sebep olan durumların başında araçlarının lastiklerinin patlayarak yolda kalma durumlarıdır. Bu gibi problemlerde ise lastik hizmeti sunan firmalar deneyimli personelleri ile sizlere oto lastik tamiri hizmeti verir. Firmaların hizmeti konsepti oldukça geniş olur. Verilmiş olan hizmetler şu şekilde yer alır. Yolda kalmış olan araçlarınızın lastikleri hızlı bir şekilde değişir. Araç hangi model olursa olsun patlamış olan lastiği yenisiyle orijinal ile değişim yapılır ve yolunuza devam etmenize olanak tanınır. 

Oto lastik tamircisi firması sizlere yol yardım hizmeti de sunar. Özel durumlarda ise firma personellerini sizlere acil olarak mobil lastikçi hizmeti verir. Tüm bunların haricinde ise müşteriler sadece patlayan lastikleri ile alakalı değil aynı zamanda aracın problemi ile de alakalı hizmet verilir. Sizler de 7/24 saat hizmet veren 7-24 lastik.com sitesinden kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz. 7-24 lastik.com sitesi siz değerli müşterilerimiz ile gerektiği gibi ilgilenir ve lastiğinizle alakalı tüm problemleri hızlı ve pratik bir şekilde çözer.

yerinde lastik tamiri

7/24 Lastik Tamiri

Lastik patlama gibi bir problemle karşılaşıldığı zaman nöbetçi hizmet veren lastik tamircileri tarafından probleminiz en az sürede çözüme ulaşacak ve yolunuza kaldığınız yerden güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz. Günümüzde ekonomik şartları düşünüldüğünde yeni bir lastik almak yerine lastiklerinizin tamir ettirmek daha ekonomik bir çözüm olabilir. Lastiklerinize herhangi bir delik veya yıpranma bulunup bulunmadığını telefon ile arayıp gelen lastik tamircisi gerekli olan kontrolleri sağladıktan sonra tamir ya da yeni lastik seçimini gerçekleştirir. 

Yolculuğa çıkmadan evvel bir lastik tamircisine giderek kontrolleri yaptırmanız olabilecek bir trafik kazasının da önüne geçmesine olanak tanıyacaktır. Profesyonel çalışanlar ile 7/24 lastik tamircisi hizmeti olan firmalar gerekli bütün teknolojik sistemlere sahip olur. Gelişen bütün teknolojik gelişmeleri takip ederek kendini devamlı yenileyen ve gelişen müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmalar  ile iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Lastik Tamircisi

Uzun zaman mobil lastikçi olarak sektörde hizmet veren lastik firmaları 7/24 lastik tamircisi personeli ile kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. Lastik tamircileri tarafından yolda kalan çok sayıda aracın problemini gideren firmalar kısa süre içinde araç sahiplerine yol yardım hizmeti de sunar. Lastik tamircisi firmaları kurumsal olan bir şirkettir ve oldukça uygun fiyatlar ile hizmet sunarlar. 

Seyir esnasında kullanmış olduğunuz aracın lastiği patladığı zaman ve acil lastikçi hizmeti almak talebinde olduğunuzda firmalar ile kolay bir şekilde iletişime geçip yol yardım hizmeti alabilirsiniz. Tek yapılması gereken ise en yakın lastikçi firması olarak iletişim kurmanız ve konumunuzu lastik tamiri veren firmaya bildirmeniz gerekir.

Tüm Araçlara En Uygun 7-24 Lastikçi

Uzman Ekip

Lastiklerinizin tamirini aracınızın başında uzman ekibimiz ile yapıyoruz.

7 - 24 LASTİK

Bütçe Dostu

Lastiklerinizin tamirini piyasadaki en uygun fiyat garantisi ile gerçekleştiriyoruz.

7 - 24 LASTİK

Mutlu Müşteriler

Hizmetimizden memnun kalan binlerce mutlu müşteri portföyü

7 - 24 LASTİK

Sektörde Öncü

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber 7- 24 Lastik sektörün öncüsü

7 - 24 LASTİK

İstanbul 7-24 Lastikçi Hizmeti İçin Arayın !

7 - 24 LASTİK İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

Lastikleriniz arızalandığı zaman ulaşılabilecek bir firma oldukça önemlidir. Yolda herhangi bir yerde kaldığınız zaman lastiklerinizle ilgili bir sorun var ise mobil araçlarımıza ulaşabilirsiniz. Lastiğin inmesi veya patlaması durumunda yolda kaldığınız yere en kısa sürede ulaşarak lastik tamiratını gerçekleştirmekteyiz. Lastik değişimi gerekiyorsa Bunun için de hizmetimizi sunuyoruz. 7-24 Lastikçi servisinde fiyatlandırmalarımızda da ekonomik çizelgeyi takip etmekteyiz. Bizlere ulaşarak lastik tamiratında Hızlı güvenilir ekonomik bir firma ile çalışma imkanını yakalayabilirsiniz. 

Lastiklerinizle ilgili yaşadığınız sorunda Bulunduğunuz yere ulaşma süremiz ortalama 15 dakikalık bir süreci kapsamaktadır. 15 dakikada ulaşarak lastik inme sebebini tespit ediyoruz ve buna uygun tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Lastikler bazen hava kaçırmakla ilgili bir problem yaşıyor olabilir veya herhangi yabancı bir cisim sebebiyle patlamış olabilir. Böyle bir durumda 7-24 Lastikçi  lastiğin arızasını gidererek aracınızla seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz. 

Herhangi bir sebepten dolayı şehirler arası veya şehir içi seyahatler yapıyoruz. Bu seyahat sırasında lastiğinizle ilgili bir sorun olduğunu keşfettiğiniz anda bize ulaşmanız yeterlidir. Lastiğin havasının inmesi veya patlaması bu sorunların başında gelmektedir. Böyle bir durumda acil olarak bir yere gidiyorsanız lastik değişim süresi ne kadar sürdüğünü merak etmeniz ise oldukça doğaldır. İstediğiniz saat ve dakikada bulunduğunuz yere ulaşarak lastik değişim süresini ortalama 20 dakikalık bir süreçte gerçekleştiriyoruz. Lastiğinizin değiştirilmesi işlemini gerçekleştirdikten sonra diğer lastiklerin kontrolünü sağlayan ekip arkadaşlarımız seyahatinize güvenle devam edebileceğinizi sizlere belirtmektedirler. 

Lastik arızası ile ilgili bir durumu yaşadığınızda firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Firmamız bütün ekipmanıyla beraber bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değişimi gerek tamiratını gerçekleştirir. Lastiğinizin Hangi sebepten indiğini veya patladığını bilmenize gerek yoktur. Bize ulaşmanız bizim arızaya uygun arıza giderme yöntemi sunmamız için yeterlidir. Ekip arkadaşlarımız Bulunduğunuz yere her türlü arızayı ve her türlü durumu hesap ederek donanımlı bir şekilde gelmektedir.  Lastik değiştirme veya tamir işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirerek güvenli seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz.

Firmamız lastik değiştirme işleminde profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Lastik tamirinde de yine bu profesyonel ekibimiz gerekli en doğru yöntemi kullanarak işlem yapıyor. Lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş durumu var ise burada değişime gerek yoksa mantar veya şemsiye yöntemiyle bu bölgenin onarılmasını sağlıyoruz. Kullanılamayacak bir duruma gelmiş kesilmiş dağılmış bir lastik söz konusu ise burada lastik değiştirme işlemini gerçekleştiriyoruz. 

Firma olarak çalışma sistemimizde hemen lastik değiştirme işlemine geçmek veya alelade bir yöntemle lastiği tamir etmek prensiplerimize aykırıdır. Firma olarak müşterimizin seyahatine güvenli bir şekilde devam ettirebilmesi için bütün ayrıntıları düşünüp buna göre bir çalışma sistemi sunarız.

7-24 Lastikçi, lastik değiştirme işlemi için bizlere ulaşabilirsiniz. Ister şehir içi ister şehirler arası seyahat sırasında yaşadığımız lastik sorunlarında bizlere ulaşabilirsiniz. Lastiği yamalama yönteminin dışında değişim veya farklı teknikler gerekiyorsa bunları da yapmaktayız. Burada tamamen müşterilerimize güvenli bir seyahat sunmak ilk amacımızdır. Ekibimiz bu konuda eğitimli ve bilgili kişilerden özellikle seçiliyor. Böylece Sizler de gönül rahatlığıyla bu işlemleri yapmak için bizlerden yardım talep edebilirsiniz. Firmamızın çalışma prensibi bizlerden hizmet alan bütün müşterilerimiz tarafından da onaylanmış ve memnuniyetle yorumlanmıştır.

7-24 Lastikçi, lastik tamiri hizmeti veren firmamız İstanbul civarında hizmet vermektedir. İstediğiniz her bölgeye ulaşım sağlayabiliyoruz. Lastiğiniz arızalandığı zaman pratik ve güvenilir işinde eğitim almış ustalarla çalışmak isterseniz bizlere ulaşmanız yeterlidir. Kesinlikle mağdur olmanıza izin vermiyoruz. Bulunduğunuz yere ulaşma konusunda da Oldukça hızlı bir çalışma sistemine sahiptir. Bulunduğunuz yere geldikten sonra da çalışan arkadaşlarımız işlerini hem en pratik şekilde hem de en güvenilir şekilde yapmayı İlke edinmiş kişilerden özellikle seçiliyorlar.

7-24 Lastikçi, lastik hizmeti almak istediğiniz zaman yapmanız gereken şey çok basittir. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Veya internet sitemiz üzerinden anlık iletişim sağlanan yerlere mesaj bırakmanız yeterlidir.  Mesajlarınıza veya telefonlarınıza dönülmemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Yerinde lastikçi için her zaman cevaplanan bir telefon sistemimiz bulunduğunu belirtelim. İstediğiniz saatte aradığınızda Telefonlarınız cevaplanır sizlerden gereken bilgiler alındıktan sonra Bulunduğunuz yere ortalama 15 dakikalık bir süreçte ulaşım sağlıyoruz

Araçların yürümesini ve bir yerden başka bir yere ilerlemesini sağlayan en önemli araçlar tabii ki de tekerleklerdir. Tekerle ilgili yaşanan bir sorun da aracı tamirhaneye götürmek oldukça masraflı ve zor bir işlemdir. Bu yüzden lastikle ilgili yaşanan sorunlarda yerinde tamir hizmeti en pratik yöntemlerden bir tanesidir. Bizlerde firma olarak Bunun bilincinde olduğumuz için aktif bir şekilde bulunduğunuz her yere gelerek 7-24 Lastikçi  lastik tamiri hizmeti sunuyoruz. Bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değiştirme gerek lastiğini arızasını giderme işlemlerini yapıyoruz.

Arabanızın lastiğinde herhangi bir sebepten dolayı delinme var ise burada da kullandığımız yöntemlerle bu deliği kapatmayı yani yamalamayı hedefliyoruz. Fakat lastikte yırtılma veya herhangi başka bir sorun var ise bunun değişimini de gerçekleştirebiliyoruz. Farklı bir lastik sorunu lastiğin yuvaları ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmışsa büyük bir kaza söz konusu ise burada tamir yöntemlerinizde ise farklı teknikler kullanmamız gerekebiliyor.

Keyifli veya önemli bir seyahate başladığınız sırada yolculuğunuz devam ederken birden lastiklerle ilgili sorun olduğunu fark ediyorsunuz. Lastiğinizin havası inmiş olabilir veya patlamış olabilir. Böyle bir durumda ise muhakkak bizimle iletişime geçmenizi önermekteyiz. Acil yardım şeklinde hizmet veren tamirci arkadaşlarımız bulunduğunuz yere gelerek mağduriyetinizi kısa bir sürede gidermektedir. Arıza bildirimini yapmanız tamir işleminin gerçekleşmesi gibi süreçlerin toplamı 45-50 dakikalık bir zaman diliminde gerçekleştiği için herhangi bir zaman mağduriyeti yaşamazsınız.

Ekibimiz havası inmiş lastiği inceleyerek neden havasının indiğini ilk önce çözümler. Farklı basınçlardan kaynaklı olarak veya jantlarla ilgili boşluktan kaynaklı olarak lastiğin havasının inmesi söz konusu Olabilir. Böyle bir durum varsa lastiğin havasının inme sebepleri keşfedilir ve bu giderilir. Yolda giderken lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş olması ve yine bu sebeplerden bir tanesidir. Bunun da giderilmesini sağlamak için şemsiye veya mantar yöntemlerini kullanıyoruz. Bu yöntemlerin hiçbiriyle gidilemeyecek bir arıza yırtık yarık söz konusu ise lastik değişimi yöntemine geçmekteyiz

Hızlı pratik güvenilir bir şekilde hizmet veren ekibimiz lastik arızasını giderme konusunda müşterilerimizden hep olumlu dönüşler almaktadır. Lastiklerinizin arızalanması durumunda bize ulaşmanız yeterlidir. Yerinde lastik hizmeti sunduğumuz için istediğiniz saatte ve dakikada sizlere ulaşım sağlamaktayız. Gerek lastiğin değişimi gerek arızanın giderilmesi ekip arkadaşlarımız tarafından olabilecek en kısa sürede yapılabilmektedir. Yerinde lastik tamiri arıza giderme değişim işlemleri için firmamıza iletişim numaralarımızdan veya internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kurumsal

Anasayfa 

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgemiz

Blog

İletişim

Bize Ulaşın

İstanbul’da profesyonel lastik tamiri hizmeti veriyoruz. İstanbul’da aracınız ne olursa olsun asla sizi yarı yolda bırakmıyoruz. 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Anında tüm gün kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

İletişim

Website: https://7-24lastik.com/ E-mail: [email protected] Telefon: +90 533 417 10 40 Adres: İstanbul
Çalışma Saatleri
7 Gün 24 Saat

7-24 Lastikçi Tamiri​

Hemen arayın veya Whatsapp’tan konumunuzu gönderin en yakın seyyar lastik tamircimizi size yönlendirelim. İstanbul’un oto lastikçisi olarak sizlere en uygun fiyat ve ürün kalitesiyle hizmet veriyoruz.

İletişim

Tüm  İstanbul  Bölgesinde 7/24 Hizmet Alabilirsiniz.
  Whatsapp
  💬 7/24 Lastik Hoşgeldiniz.
  Merhabalar
  7/24 Lastik Hoşgeldiniz.

  Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Tıkla Ara !