İstanbul Açık Lastikçi | Lastik Tamiri | Lastik Tamircisi

Açık Lastikçi 

Patlak lastik tamiri teknik bilgi uzmanlık donanım ve beraberinde ustalık ve malzeme gerektirir. Açık lastikçi tamircisine lastiğinizi götürdüğünüz ustanız lastiğin onarılıp onarılmayacağı konusunda size detaylı bilgi verecektir. Lastiğinizin onarılmaya müsait bir durumu var ise tamirini yaptırabilirsiniz. Bu sizi Yeni lastik almaktan kurtarıp tasarruf yapmanıza olanak sağlar.

Lastiklerinizden biri diğerine göre çok daha fazla iniş yapıyor ise o lastikte bir patlak gerçekleşmiştir. Lastiğinizde patlak olduğundan şüphe ediyorsanız lastiği sökmeli ve stepne lastik ile değiştirmeniz gerekir. Patlak olan lastiğinizin tamiri için en yakın tamirciye gitmeyi ihmal etmemeniz gerekir.

Açık Lastik Tamiri

Açık lastik tamiri lastiğinizin patladığı yere ve patlağının boyutuna göre farklı farklı tamir yolları ile lastiğinizi onarma işlemine yapar. Yapılacak olan yöntemlerden ilki fitil tekniği ile tamirinin yapılmasıdır. Yabancı cismin açmış olduğu boşluğa bir iğne yardımı ile bir fitil yerleştirilir ve bu şekilde tamiri gerçekleşmiş olur. Daha sonra oldukça sağlam yapıştırıcı ile bu bölüm iyice bütünleştirerek dışarıda kalan yüzü ise maket kucağı ile kesilerek fazlalığı alınır. Son derece basit hasarlar için tercih edilen bu yöntem oldukça kolay bir uygulamadır.

En Yakın Lastikçi

+90 533 417 10 40

Açık Lastik Tamircisi

Açık lastik tamircisi lastik tamiri için bir diğer yöntem olarak içten yama ile lastiğin tamir işini gerçekleştirir. Bu işlem esnasında lastik tekerden sökülür ve patlamayan neden olan cisim hala lastiğin üzerinde bulunuyor ise çıkarılır. Bu bölge tıraşlama işleminden geçer arkasından zımparalanır ve yama yapıştırmaya hazır duruma getirilir.

Yama yapıldıktan sonra bir süre bu yamanın kuruması ve lastik ile iyi bir şekilde bütünleşmesi beklenir. Arkasından lastik tekere tekrardan yerleştirilir doğru basınç ölçülerinde hava verilir ve bu süre içinde hazır duruma getirilmiş olur. İçten gerçekleştirilmiş olan yama ile tamir çoğunlukla tercih edilen bir yöntem şeklidir.

7/24 Açık Lastikçi 

7/24 açık lastikçi sizlerin herhangi bir problem yaşadığınızda bir telefon kadar yakınınızda yer alır. Problem yaşadığınız alana 7/24 saat açık olan lastikçi gelir ve sizleri o durumdan kurtarabilir. Lastik ile olan bütün problemlerinizde 7/24 saat açık lastikçi sizlere yardımcı oluyor. Profesyonel ekipleri ile bir telefon ile hemen yanınızda yer alıyor. Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinde en kaliteli yol yardım hizmeti sunan 7/24 saat açık lastikçi müşterilerin mağduriyetlerini gidererek büyük kolaylıklar sağlar.

24 Saat Açık Lastikçi

24 saat açık lastikçi kaliteli hizmeti sunarak müşterilerin bulunduğu yere yol yardım hizmeti sağlıyor. Müşterilerin bulunmuş olduğu lokasyona en yakın olan 24 saat açık hizmet veren lastikçi mobil yol yardımı aracı ile müşterilerin yanına en kısa bir zaman içinde ulaşım yapar ve duruma müdahil olur. Böyle durumlarda can güvenliği her şeyden ön planında olduğu için derhal emniyet tedbirlerini alır ve lastik tamirat işlemine hızlı bir şekilde başlar.

Özellikle gece lastik patlaması sonucu lastiğin patladığı yolda kaldım düşüncesi ile çaresiz bekleyen müşteriler için en yakın 24 saat açık lastikçi büyük bir önem kazanır. Yolda kalan araçlara lastik tamiri ile hizmet veren lastik tamircileri hizmetinden farklı olarak müşterilerin ihtiyaç duyması durumunda akü değişimi ya da akü takviyesi de hizmetleri içinde yer alır. Lastik sorunlarına ilave olarak çok sık karşılaşılan problemlerden biri de akünün bitme durumudur. Yanınızda gerek alet ve teçhizatı bulunmayan hatta akü takviyesi yapacağı herhangi bir araç olmayan müşterilere bulundurdukları her konuda akü tedavi ya da takviyesi hizmete verilir. Bu hizmet sunulurken müşterilerin marka tercihi de göz önüne alınır.

Yol Yardım Lastikçi

Açık Lastikçi En Yakın

Açık lastikçi en yakın lastik tamiri ekibi olarak tüm imkânlar sunularak problem giderilmeye çalışılır. Lastik tamircisi olarak ne kadar elinden geleni yapmış olsa da bijon kesmesi ya da aks kırılması gibi 7/24 lastikçi ustalarının müdahale kabiliyetlerinin haricine çıkan bazı durumlarda müşterilerin tercihlerini göz önünde bulundurarak kurtarma hizmeti de verilir. En büyük öncelik olarak müşteri memnuniyeti ve müşteri yolda bırakmamak olduğu için bütün önlemler lastikçi tarafından alınır.

24 Saat Açık Lastikçi İstanbul

24 saat açık lastikçi İstanbul yolda lastik tamiri olarak Türkiye’nin neresinde olursanız olun ve yolda kalma sebebiniz hangi durum olursa olsun 7-24lastik. com sitesinde hizmet alabilirsiniz. Yolda kalma durumunuz her ne olursa olsun tespit edildikten sonra sizlere en yakın lastikçiyi hemen tespit ederek sizleri o lastikçiye yönlendirme görevi yapılır. En yakın lastikçi öncelikle sizleri arayarak bulunmuş olduğunuz durum ile alakalı size çözüm önerilerini ayrıntılı bir şekilde sunar.

Derhal yola çıkan en yakın lastikçi tahmini varış süresi ile alakalı size ayrıntılı şekilde bilgilendirir. Lastik patlaması sonucu panik halinde beklemiş olan müşteriye en yakın lastikçi tarafından verilen ön bilgilendirme ile daha sakin ve kontrollü davranmaları sağlanmış olur. Lastik tamiri için mobil yardım aracı ile müşteriye ulaşmış olan en yakın lastikçi en kısa süre içinde ve tek bir seferde lastik sorununu gidererek müşterinin yolculuğuna devam etmesine olanak sağlar.

Hiç kimseyi yolda bırakmama düşüncesi ile hareket ederek en büyük amacı vermiş olduğu hizmetler ile müşterilerin memnuniyetini kazanmaktır. Lastik ile olan bütün problemlerinizi giderebilmeniz için 7-24lastik.com sitesi sizlere bir telefon kadar yakındır. Kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden site sizin mağduriyetinizi hızlı ve pratik bir şekilde giderecektir. Almış olduğunuz hizmetten memnun kalmadığınız takdirde gereken uygulamalar yapılacaktır. Lastik yol yardım araçlarımız ile kaliteli lastik montajı ve sökme takma makineleri ve son teknoloji ile donatılmıştır.

Tüm Araçlara En Uygun
7-24 Lastikçi

 • 7/24 Destek
 • Anında Onarım
 • Profesyonel Kadro

Uzman Ekip

Lastiklerinizin tamirini aracınızın başında uzman ekibimiz ile yapıyoruz.

7 – 24 LASTİK

Bütçe Dostu

Lastiklerinizin tamirini piyasadaki en uygun fiyat garantisi ile gerçekleştiriyoruz.

7 – 24 LASTİK

Mutlu Müşteriler

Hizmetimizden memnun kalan binlerce mutlu müşteri portföyü

7 – 24 LASTİK

Sektörde Öncü

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber 7- 24 Lastik sektörün öncüsü

7 – 24 LASTİK

İstanbul Açık Lastikçi Hizmeti İçin Arayın !

 

Hemen Ara

AÇIK LASTİKÇİ İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

Açık Lastikçi Servisinde Fiyatlandırma Nasıl?

Lastikleriniz arızalandığı zaman ulaşılabilecek bir firma oldukça önemlidir. Yolda herhangi bir yerde kaldığınız zaman lastiklerinizle ilgili bir sorun var ise mobil araçlarımıza ulaşabilirsiniz. Lastiğin inmesi veya patlaması durumunda yolda kaldığınız yere en kısa sürede ulaşarak lastik tamiratını gerçekleştirmekteyiz. Lastik değişimi gerekiyorsa Bunun için de hizmetimizi sunuyoruz. Açık Lastikçi servisinde fiyatlandırmalarımızda da ekonomik çizelgeyi takip etmekteyiz. Bizlere ulaşarak lastik tamiratında Hızlı güvenilir ekonomik bir firma ile çalışma imkanını yakalayabilirsiniz.

İstanbul’da Açık Lastikçi Servisi Ne Kadar Sürmektedir?

Lastiklerinizle ilgili yaşadığınız sorunda Bulunduğunuz yere ulaşma süremiz ortalama 15 dakikalık bir süreci kapsamaktadır. 15 dakikada ulaşarak lastik inme sebebini tespit ediyoruz ve buna uygun tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Lastikler bazen hava kaçırmakla ilgili bir problem yaşıyor olabilir veya herhangi yabancı bir cisim sebebiyle patlamış olabilir. Böyle bir durumda Açık Lastikçi  lastiğin arızasını gidererek aracınızla seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz.

Açık Lastikçi Servisinde Değişim Süresi Ne Kadar?

Herhangi bir sebepten dolayı şehirler arası veya şehir içi seyahatler yapıyoruz. Bu seyahat sırasında lastiğinizle ilgili bir sorun olduğunu keşfettiğiniz anda bize ulaşmanız yeterlidir. Lastiğin havasının inmesi veya patlaması bu sorunların başında gelmektedir. Böyle bir durumda acil olarak bir yere gidiyorsanız lastik değişim süresi ne kadar sürdüğünü merak etmeniz ise oldukça doğaldır. İstediğiniz saat ve dakikada bulunduğunuz yere ulaşarak lastik değişim süresini ortalama 20 dakikalık bir süreçte gerçekleştiriyoruz. Lastiğinizin değiştirilmesi işlemini gerçekleştirdikten sonra diğer lastiklerin kontrolünü sağlayan ekip arkadaşlarımız seyahatinize güvenle devam edebileceğinizi sizlere belirtmektedirler.

Açık Lastikçi Lastik Tamirini Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Lastik arızası ile ilgili bir durumu yaşadığınızda firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Firmamız bütün ekipmanıyla beraber bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değişimi gerek tamiratını gerçekleştirir. Lastiğinizin Hangi sebepten indiğini veya patladığını bilmenize gerek yoktur. Bize ulaşmanız bizim arızaya uygun arıza giderme yöntemi sunmamız için yeterlidir. Ekip arkadaşlarımız Bulunduğunuz yere her türlü arızayı ve her türlü durumu hesap ederek donanımlı bir şekilde gelmektedir.  Lastik değiştirme veya tamir işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirerek güvenli seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz.

Açık Lastikçi Olarak Hizmetlerimiz Nelerdir?

Firmamız lastik değiştirme işleminde profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Lastik tamirinde de yine bu profesyonel ekibimiz gerekli en doğru yöntemi kullanarak işlem yapıyor. Lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş durumu var ise burada değişime gerek yoksa mantar veya şemsiye yöntemiyle bu bölgenin onarılmasını sağlıyoruz. Kullanılamayacak bir duruma gelmiş kesilmiş dağılmış bir lastik söz konusu ise burada lastik değiştirme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Firma olarak çalışma sistemimizde hemen lastik değiştirme işlemine geçmek veya alelade bir yöntemle lastiği tamir etmek prensiplerimize aykırıdır. Firma olarak müşterimizin seyahatine güvenli bir şekilde devam ettirebilmesi için bütün ayrıntıları düşünüp buna göre bir çalışma sistemi sunarız.

Açık Lastikçi Özellikleri Nelerdir?

Açık Lastikçi, lastik değiştirme işlemi için bizlere ulaşabilirsiniz. Ister şehir içi ister şehirler arası seyahat sırasında yaşadığımız lastik sorunlarında bizlere ulaşabilirsiniz. Lastiği yamalama yönteminin dışında değişim veya farklı teknikler gerekiyorsa bunları da yapmaktayız. Burada tamamen müşterilerimize güvenli bir seyahat sunmak ilk amacımızdır. Ekibimiz bu konuda eğitimli ve bilgili kişilerden özellikle seçiliyor. Böylece Sizler de gönül rahatlığıyla bu işlemleri yapmak için bizlerden yardım talep edebilirsiniz. Firmamızın çalışma prensibi bizlerden hizmet alan bütün müşterilerimiz tarafından da onaylanmış ve memnuniyetle yorumlanmıştır.

Açık Lastikçi Hizmet Bölgelerimiz Neresidir?

Açık Lastikçi, lastik tamiri hizmeti veren firmamız İstanbul civarında hizmet vermektedir. İstediğiniz her bölgeye ulaşım sağlayabiliyoruz. Lastiğiniz arızalandığı zaman pratik ve güvenilir işinde eğitim almış ustalarla çalışmak isterseniz bizlere ulaşmanız yeterlidir. Kesinlikle mağdur olmanıza izin vermiyoruz. Bulunduğunuz yere ulaşma konusunda da Oldukça hızlı bir çalışma sistemine sahiptir. Bulunduğunuz yere geldikten sonra da çalışan arkadaşlarımız işlerini hem en pratik şekilde hem de en güvenilir şekilde yapmayı İlke edinmiş kişilerden özellikle seçiliyorlar.

Sitemizde Açık Lastikçi Talebi Oluşturmak İçin Ne Yapmalıyım?

7-24 Lastikçi, lastik hizmeti almak istediğiniz zaman yapmanız gereken şey çok basittir. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Veya internet sitemiz üzerinden anlık iletişim sağlanan yerlere mesaj bırakmanız yeterlidir.  Mesajlarınıza veya telefonlarınıza dönülmemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Yerinde lastikçi için her zaman cevaplanan bir telefon sistemimiz bulunduğunu belirtelim. İstediğiniz saatte aradığınızda Telefonlarınız cevaplanır sizlerden gereken bilgiler alındıktan sonra Bulunduğunuz yere ortalama 15 dakikalık bir süreçte ulaşım sağlıyoruz

Açık Lastikçi Lastik Tamiri Nasıl Yapılır?

Araçların yürümesini ve bir yerden başka bir yere ilerlemesini sağlayan en önemli araçlar tabii ki de tekerleklerdir. Tekerle ilgili yaşanan bir sorun da aracı tamirhaneye götürmek oldukça masraflı ve zor bir işlemdir. Bu yüzden lastikle ilgili yaşanan sorunlarda yerinde tamir hizmeti en pratik yöntemlerden bir tanesidir. Bizlerde firma olarak Bunun bilincinde olduğumuz için aktif bir şekilde bulunduğunuz her yere gelerek Açık Lastikçi lastik tamiri hizmeti sunuyoruz. Bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değiştirme gerek lastiğini arızasını giderme işlemlerini yapıyoruz.

Açık Lastikçi Araba Lastiği Hangi Durumlarda Tamir Edilir?

Arabanızın lastiğinde herhangi bir sebepten dolayı delinme var ise burada da kullandığımız yöntemlerle bu deliği kapatmayı yani yamalamayı hedefliyoruz. Fakat lastikte yırtılma veya herhangi başka bir sorun var ise bunun değişimini de gerçekleştirebiliyoruz. Farklı bir lastik sorunu lastiğin yuvaları ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmışsa büyük bir kaza söz konusu ise burada tamir yöntemlerinizde ise farklı teknikler kullanmamız gerekebiliyor.

Açık Lastikçi Lastik Tamircisi Nasıl Çalışır?

Keyifli veya önemli bir seyahate başladığınız sırada yolculuğunuz devam ederken birden lastiklerle ilgili sorun olduğunu fark ediyorsunuz. Lastiğinizin havası inmiş olabilir veya patlamış olabilir. Böyle bir durumda ise muhakkak bizimle iletişime geçmenizi önermekteyiz. Acil yardım şeklinde hizmet veren tamirci arkadaşlarımız bulunduğunuz yere gelerek mağduriyetinizi kısa bir sürede gidermektedir. Arıza bildirimini yapmanız tamir işleminin gerçekleşmesi gibi süreçlerin toplamı 45-50 dakikalık bir zaman diliminde gerçekleştiği için herhangi bir zaman mağduriyeti yaşamazsınız.

Açık Lastikçi Lastik Değişimini Nasıl Yapıyoruz?

Ekibimiz havası inmiş lastiği inceleyerek neden havasının indiğini ilk önce çözümler. Farklı basınçlardan kaynaklı olarak veya jantlarla ilgili boşluktan kaynaklı olarak lastiğin havasının inmesi söz konusu Olabilir. Böyle bir durum varsa lastiğin havasının inme sebepleri keşfedilir ve bu giderilir. Yolda giderken lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş olması ve yine bu sebeplerden bir tanesidir. Bunun da giderilmesini sağlamak için şemsiye veya mantar yöntemlerini kullanıyoruz. Bu yöntemlerin hiçbiriyle gidilemeyecek bir arıza yırtık yarık söz konusu ise lastik değişimi yöntemine geçmekteyiz

Açık Lastikçi Tamircisinde Bakım ve Onarım Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Hızlı pratik güvenilir bir şekilde hizmet veren ekibimiz lastik arızasını giderme konusunda müşterilerimizden hep olumlu dönüşler almaktadır. Lastiklerinizin arızalanması durumunda bize ulaşmanız yeterlidir. Yerinde lastik hizmeti sunduğumuz için istediğiniz saatte ve dakikada sizlere ulaşım sağlamaktayız. Gerek lastiğin değişimi gerek arızanın giderilmesi ekip arkadaşlarımız tarafından olabilecek en kısa sürede yapılabilmektedir. Yerinde lastik tamiri arıza giderme değişim işlemleri için firmamıza iletişim numaralarımızdan veya internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kurumsal

Anasayfa

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgemiz

Blog

İletişim

Bize Ulaşın

İstanbul’da profesyonel lastik tamiri hizmeti veriyoruz. İstanbul’da aracınız ne olursa olsun asla sizi yarı yolda bırakmıyoruz. 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Anında tüm gün kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

İletişim

Website: https://7-24lastik.com/

E-mail: [email protected]

Telefon:+90 533 417 10 40

Adres: İstanbul

Çalışma Saatleri

7 Gün 24 Saat

Açık Lastikçi Tamiri​

Hemen arayın veya Whatsapp’tan konumunuzu gönderin en yakın seyyar lastik tamircimizi size yönlendirelim.
İstanbul’un oto lastikçisi olarak sizlere en uygun fiyat ve ürün kalitesiyle hizmet veriyoruz.

© Tüm Hakları Saklıdır. 2022 7/24 Lastik by Alaturka Medya

İletişim

Tüm  İstanbul  Bölgesinde 7/24 Hizmet Alabilirsiniz.
  Whatsapp
  💬 7/24 Lastik Hoşgeldiniz.
  Merhabalar
  7/24 Lastik Hoşgeldiniz.

  Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Tıkla Ara !