İstanbul Yol Yardım Lastikçi | Lastik Tamiri | Lastik Tamircisi

Yol Yardım Lastikçi

Günümüz hizmetlerinin modern bir anlayışı ile araç lastiklerinin tamirindeki sıkıntı dönemi sona ermiştir. Yol yardım lastikçi bakım ve onarım hizmetleri haftanın 7 günü 24 saat verilmektedir ve her zaman size yardımcı olmaya hazır bir ekip vardır.  Tek yapmanız gereken web sitelerinden yol yardım lastikçi telefon numarasını aramak ve uzman ekibin size gelmesini beklemek. 

Aramanızdan sonra en kısa sürede sizinle iletişime geçilecek ve bulunduğunuz yerde lastik değişimi dâhil birçok ayrıcalıklı hizmeti size sunulacaktır. Elbette konumunuzu tam ve doğru bir şekilde vermeniz gerekiyor. Bu nedenle akıllı telefonunuz üzerinden konum gönderme seçeneği etkinleştirilirse yol yardım lastikçinin çok daha hızlı bir hizmet sunabileceğinizi unutmayın.

Yol Yardım Lastik Tamiri

Lastik tamiri, güvenli sürüş ve lastik ömründe en önemli faktörlerden biridir. Yeni nesil araçlarda lastik hasarı çok hızlı tespit edilir. Otomobil lastiği onarımları, patlak lastik veya çivi deliği gibi hasar durumunda yapılır. Yol yardım lastik tamiri patlak bir lastiği onarmak için bu alanda uzman olarak ekipler yardıma hazırdır. Yani bu işi anlamak ve her zaman yanınızda olmak için ihtiyacınız olan malzemeler ve sürüş güvenliği söz konusu olduğunda lastik tamiri hafife alınmamalıdır. Lastiklerinizin patladığını düşünüyorsanız, onları görmezden gelmemeli ve tamir etmemelisiniz. Rota kısa olsa bile patlak lastiklerle yola başlamayın. Lastik tamiri çeşitli şekillerde yapılabilir. Bu seçeneklerden ilki fitil teknikleri kullanılarak yapılan onarımdır. Bu, lastiği tekerlekten çıkarmadan bu teknikle mümkündür. 

Yabancı madde ile açılan boşluk yapıştırıcı ile doldurulur. Fitilin dışını kesmek için maket bıçağı kullanın. Basit hasar için seçim yapmanın kolay bir yolu.  Başka bir yol, düzeltmek için dâhili bir yama kullanmaktır. Lastik tekerlekten çıkarılır ve lastiği delen nesne çıkarılır. Bu alan kazınmaya, cilalanmaya ve yamalanmaya hazırdır. Yama kurumalı ve lastiğe sıkıca oturmalıdır. Lastikler daha sonra tekerleklere yeniden takılır. Hava doğru basınç ölçümü ile itilir ve çalışmaya hazır hale gelir. Dâhili yama onarımı genellikle önerilen yöntemdir.

Yol Yardım Lastik Tamircisi

Araç lastikleri çeşitli nedenlerle arızalanabilir veya patlayabilir. Bu durumda lastiği kendiniz tamir etmekten ziyade bir uzmandan yardım almanız önemlidir. Yol yardım lastik tamircisi güvenilir sürüş keyfi için lastik dayanıklılığı sağlamaktadır, yol güvenliği çok önemlidir. Lastik tamiri konusunda uzmanlaşmış arıza servisleri, sorununuza en kısa sürede çözüm bulacaktır. Sektörün köklü isimlerinden yol yardım lastik tamircisi ekipleri deneyimlerini siz değerli müşterilerimizle paylaşarak onların tüm ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmektedir. Artık delinme sorunu yok eğitimli lastik uzmanları hizmetleri ile yolda kalma sorunu tarih olacaktır. Kapsamlı hizmetleri sayesinde artık patlak lastik olarak veya havası azalmış lastikten korkmanıza gerek yoktur.

Acil Lastikçi

7/24 Lastik Yol Yardım

Lastik onarımlarının bir parçası olarak 7/24 Lastik Yol Yardım sizin yanınız da hizmete hazırdır. Sorun yaşadığınız lastikler ile artık sorun yaşamaktan kurtulacaksınız. Sorunlu lastik ilk olarak incelenir bu inceleme sonrasında lastiğin tamire uygun olup olmadığı belirlenir ve çalışmaya devam edilir. Lastik değişimi genellikle mevsimseldir. Ancak aşınmış veya atrofik lastikler hizmet ömrünün sonuna yaklaşıyor olabilir. Haftalık görsel kontroller de buna dikkat etmek için önemlidir. Doğru lastik seçimi ile araç istenilen performansa ulaşacaktır. Bu aşamada lastik şişirilir ve muayene edilir ve karar verilirken yük ve çalışma koşulları dikkate alınır. Standartlara tam uyum, onarımlar sırasında profesyonel ve garantili hizmet sağlanır. Yolda sorun yaşadığınızda ve hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, haftanın 7 günü 24 saati uzman ekiplere ulaşabilirsiniz.

Mobil Lastik Yol Yardım

Mobil lastik yol yardım  hareket ederek birçok stop eden araç problemini çözerek araç sahiplerine kısa sürede yol yardımı sağlar.  Sektörde kaliteli ve güvenilir bir firma araştırılmalıdır. Lastik firması olarak oldukça rekabetçi bir fiyata sahiptir. Seyir halindeyken aracınızın lastiği patlıyorsa ve acil lastik servisine ihtiyacınız varsa mobil lastik yol yardım ile kolayca iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca hizmet için şirkete kredi kartı veya banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz. Şirket olarak her zaman makul fiyat politikaları sunuyor. Lastik sektöründe her türlü lastiğin tamirini yaparak kolay ödeme seçenekleri sunuluyor. Dışarı çıktığınızda bizi cep telefonunuzdan arayabilir ve istediğiniz lastik tamir hizmetini alabilirsiniz.

En Yakın Yol Yardım Lastikçi

En yakın yol yardım lastikçi lastik tamir bölgesinde bulunan otomotiv sektöründe çok iyi bir konuma sahip olmalarıdır. Sizlere güvenilir lastik değişim hizmetini uygun fiyat ve kolay ödeme seçeneği ile  sunan firmaları araştırın. Lastik üreticisi olarak bilinen deneyimli ekipler ile açık lastik dükkânı bulmak zorunda kalmadan bir mobil lastik firması ile iletişime geçerek güvenilir lastik tamir hizmeti alabilirsiniz. Lastiği yamalamadan yola devam ederseniz kaza yapma ihtimaliniz çok yüksek. 

Sürüş sırasında lastik tamiri ile ilgili en yaygın sorunlardan biri patlak lastiktir. Bu durum çoğu zaman kazalara neden olmakta ve ölüm gibi olumsuz durumlara yol açabilmektedir. Bu nedenle lastik sorunlarınızla ilgilenmeli ve size en yakın lastik tamir servislerinden yararlanmalısınız. Tecrübeli bir ekiple, edinilen tecrübeyi teknolojik gelişme ile birleştirilir  Ayrıca, sorunlarınızı anında çözmek için teknoloji ile tasarlanmış ve donatılmış cihazları kullanılır. https://7-24lastik.com sitesinden hizmet alabilirsiniz.

Bir Araba Lastiğini Onarmak İçin İzlenilen Süreçler

Patlak lastiklerin ve lastiklerin kapsamlı muayenesi ve temizliği yapılmalıdır. Temizlenen lastik de bir delik açın ve lastiğin hava geçirmez kısmını yamalamaya hazırlanın. Lastiğin sızdıran kısmındaki conta tabakasını kazıyın. Deliği ve gövdeyi güçlendiren “mantar yaması” adı verilen özel bir parça yerleştirin. Son olarak, lastik basıncını kontrol edin. Lastik onarım süreçleri bu şekilde yapılmaktadır bu detayları yapmak bilgi ve deneyim istemektedir. Mutlaka uzman kişilerden yardım istemeniz gerekmektedir. 

Tüm Araçlara En Uygun 7-24 Lastikçi

Uzman Ekip

Lastiklerinizin tamirini aracınızın başında uzman ekibimiz ile yapıyoruz.

7 - 24 LASTİK

Bütçe Dostu

Lastiklerinizin tamirini piyasadaki en uygun fiyat garantisi ile gerçekleştiriyoruz.

7 - 24 LASTİK

Mutlu Müşteriler

Hizmetimizden memnun kalan binlerce mutlu müşteri portföyü

7 - 24 LASTİK

Sektörde Öncü

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber 7- 24 Lastik sektörün öncüsü

7 - 24 LASTİK

İstanbul Yol Yardım Lastikçi Hizmeti İçin Arayın !

YOL YARDIM İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

Lastikleriniz arızalandığı zaman ulaşılabilecek bir firma oldukça önemlidir. Yolda herhangi bir yerde kaldığınız zaman lastiklerinizle ilgili bir sorun var ise mobil araçlarımıza ulaşabilirsiniz. Lastiğin inmesi veya patlaması durumunda yolda kaldığınız yere en kısa sürede ulaşarak lastik tamiratını gerçekleştirmekteyiz. Lastik değişimi gerekiyorsa Bunun için de hizmetimizi sunuyoruz. Yol Yardım Lastikçi servisinde fiyatlandırmalarımızda da ekonomik çizelgeyi takip etmekteyiz. Bizlere ulaşarak lastik tamiratında Hızlı güvenilir ekonomik bir firma ile çalışma imkanını yakalayabilirsiniz.

Lastiklerinizle ilgili yaşadığınız sorunda Bulunduğunuz yere ulaşma süremiz ortalama 15 dakikalık bir süreci kapsamaktadır. 15 dakikada ulaşarak lastik inme sebebini tespit ediyoruz ve buna uygun tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Lastikler bazen hava kaçırmakla ilgili bir problem yaşıyor olabilir veya herhangi yabancı bir cisim sebebiyle patlamış olabilir. Böyle bir durumda Yol Yardım Lastikçi lastiğin arızasını gidererek aracınızla seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz.

Herhangi bir sebepten dolayı şehirler arası veya şehir içi seyahatler yapıyoruz. Bu seyahat sırasında lastiğinizle ilgili bir sorun olduğunu keşfettiğiniz anda bize ulaşmanız yeterlidir. Lastiğin havasının inmesi veya patlaması bu sorunların başında gelmektedir. Böyle bir durumda acil olarak bir yere gidiyorsanız lastik değişim süresi ne kadar sürdüğünü merak etmeniz ise oldukça doğaldır. İstediğiniz saat ve dakikada bulunduğunuz yere ulaşarak lastik değişim süresini ortalama 20 dakikalık bir süreçte gerçekleştiriyoruz. Lastiğinizin değiştirilmesi işlemini gerçekleştirdikten sonra diğer lastiklerin kontrolünü sağlayan ekip arkadaşlarımız seyahatinize güvenle devam edebileceğinizi sizlere belirtmektedirler. 

Lastik arızası ile ilgili bir durumu yaşadığınızda firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Firmamız bütün ekipmanıyla beraber bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değişimi gerek tamiratını gerçekleştirir. Lastiğinizin Hangi sebepten indiğini veya patladığını bilmenize gerek yoktur. Bize ulaşmanız bizim arızaya uygun arıza giderme yöntemi sunmamız için yeterlidir. Ekip arkadaşlarımız Bulunduğunuz yere her türlü arızayı ve her türlü durumu hesap ederek donanımlı bir şekilde gelmektedir.  Lastik değiştirme veya tamir işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirerek güvenli seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz.

Firmamız lastik değiştirme işleminde profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Lastik tamirinde de yine bu profesyonel ekibimiz gerekli en doğru yöntemi kullanarak işlem yapıyor. Lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş durumu var ise burada değişime gerek yoksa mantar veya şemsiye yöntemiyle bu bölgenin onarılmasını sağlıyoruz. Kullanılamayacak bir duruma gelmiş kesilmiş dağılmış bir lastik söz konusu ise burada lastik değiştirme işlemini gerçekleştiriyoruz. 

Firma olarak çalışma sistemimizde hemen lastik değiştirme işlemine geçmek veya alelade bir yöntemle lastiği tamir etmek prensiplerimize aykırıdır. Firma olarak müşterimizin seyahatine güvenli bir şekilde devam ettirebilmesi için bütün ayrıntıları düşünüp buna göre bir çalışma sistemi sunarız.

Yol Yardım Lastikçi, lastik değiştirme işlemi için bizlere ulaşabilirsiniz. Ister şehir içi ister şehirler arası seyahat sırasında yaşadığımız lastik sorunlarında bizlere ulaşabilirsiniz. Lastiği yamalama yönteminin dışında değişim veya farklı teknikler gerekiyorsa bunları da yapmaktayız. Burada tamamen müşterilerimize güvenli bir seyahat sunmak ilk amacımızdır. Ekibimiz bu konuda eğitimli ve bilgili kişilerden özellikle seçiliyor. Böylece Sizler de gönül rahatlığıyla bu işlemleri yapmak için bizlerden yardım talep edebilirsiniz. Firmamızın çalışma prensibi bizlerden hizmet alan bütün müşterilerimiz tarafından da onaylanmış ve memnuniyetle yorumlanmıştır.

Yol Yardım Lastikçi, lastik tamiri hizmeti veren firmamız İstanbul civarında hizmet vermektedir. İstediğiniz her bölgeye ulaşım sağlayabiliyoruz. Lastiğiniz arızalandığı zaman pratik ve güvenilir işinde eğitim almış ustalarla çalışmak isterseniz bizlere ulaşmanız yeterlidir. Kesinlikle mağdur olmanıza izin vermiyoruz. Bulunduğunuz yere ulaşma konusunda da Oldukça hızlı bir çalışma sistemine sahiptir. Bulunduğunuz yere geldikten sonra da çalışan arkadaşlarımız işlerini hem en pratik şekilde hem de en güvenilir şekilde yapmayı İlke edinmiş kişilerden özellikle seçiliyorlar.

Yol Yardım Lastikçi, lastik hizmeti almak istediğiniz zaman yapmanız gereken şey çok basittir. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Veya internet sitemiz üzerinden anlık iletişim sağlanan yerlere mesaj bırakmanız yeterlidir.  Mesajlarınıza veya telefonlarınıza dönülmemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Yerinde lastikçi için her zaman cevaplanan bir telefon sistemimiz bulunduğunu belirtelim. İstediğiniz saatte aradığınızda Telefonlarınız cevaplanır sizlerden gereken bilgiler alındıktan sonra Bulunduğunuz yere ortalama 15 dakikalık bir süreçte ulaşım sağlıyoruz

Araçların yürümesini ve bir yerden başka bir yere ilerlemesini sağlayan en önemli araçlar tabii ki de tekerleklerdir. Tekerle ilgili yaşanan bir sorun da aracı tamirhaneye götürmek oldukça masraflı ve zor bir işlemdir. Bu yüzden lastikle ilgili yaşanan sorunlarda yerinde tamir hizmeti en pratik yöntemlerden bir tanesidir. Bizlerde firma olarak Bunun bilincinde olduğumuz için aktif bir şekilde bulunduğunuz her yere gelerek Yol Yardım Lastikçi lastik tamiri hizmeti sunuyoruz. Bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değiştirme gerek lastiğini arızasını giderme işlemlerini yapıyoruz.

Arabanızın lastiğinde herhangi bir sebepten dolayı delinme var ise burada da kullandığımız yöntemlerle bu deliği kapatmayı yani yamalamayı hedefliyoruz. Fakat lastikte yırtılma veya herhangi başka bir sorun var ise bunun değişimini de gerçekleştirebiliyoruz. Farklı bir lastik sorunu lastiğin yuvaları ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmışsa büyük bir kaza söz konusu ise burada tamir yöntemlerinizde ise farklı teknikler kullanmamız gerekebiliyor.

Keyifli veya önemli bir seyahate başladığınız sırada yolculuğunuz devam ederken birden lastiklerle ilgili sorun olduğunu fark ediyorsunuz. Lastiğinizin havası inmiş olabilir veya patlamış olabilir. Böyle bir durumda ise muhakkak bizimle iletişime geçmenizi önermekteyiz. Acil yardım şeklinde hizmet veren tamirci arkadaşlarımız bulunduğunuz yere gelerek mağduriyetinizi kısa bir sürede gidermektedir. Arıza bildirimini yapmanız tamir işleminin gerçekleşmesi gibi süreçlerin toplamı 45-50 dakikalık bir zaman diliminde gerçekleştiği için herhangi bir zaman mağduriyeti yaşamazsınız. 

Ekibimiz havası inmiş lastiği inceleyerek neden havasının indiğini ilk önce çözümler. Farklı basınçlardan kaynaklı olarak veya jantlarla ilgili boşluktan kaynaklı olarak lastiğin havasının inmesi söz konusu Olabilir. Böyle bir durum varsa lastiğin havasının inme sebepleri keşfedilir ve bu giderilir. Yolda giderken lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş olması ve yine bu sebeplerden bir tanesidir. Bunun da giderilmesini sağlamak için şemsiye veya mantar yöntemlerini kullanıyoruz. Bu yöntemlerin hiçbiriyle gidilemeyecek bir arıza yırtık yarık söz konusu ise lastik değişimi yöntemine geçmekteyiz

Hızlı pratik güvenilir bir şekilde hizmet veren ekibimiz lastik arızasını giderme konusunda müşterilerimizden hep olumlu dönüşler almaktadır. Lastiklerinizin arızalanması durumunda bize ulaşmanız yeterlidir. Yerinde lastik hizmeti sunduğumuz için istediğiniz saatte ve dakikada sizlere ulaşım sağlamaktayız. Gerek lastiğin değişimi gerek arızanın giderilmesi ekip arkadaşlarımız tarafından olabilecek en kısa sürede yapılabilmektedir. Yerinde lastik tamiri arıza giderme değişim işlemleri için firmamıza iletişim numaralarımızdan veya internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kurumsal

Anasayfa 

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgemiz

Blog

İletişim

Bize Ulaşın

İstanbul’da profesyonel lastik tamiri hizmeti veriyoruz. İstanbul’da aracınız ne olursa olsun asla sizi yarı yolda bırakmıyoruz. 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Anında tüm gün kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

İletişim

Website: https://7-24lastik.com/

E-mail: [email protected]

Telefon: 0531 874 24 89

Adres: İstanbul

Çalışma Saatleri

7 Gün 24 Saat

Yol Yardım Lastik Tamiri​

Hemen arayın veya Whatsapp’tan konumunuzu gönderin en yakın seyyar lastik tamircimizi size yönlendirelim. İstanbul’un oto lastikçisi olarak sizlere en uygun fiyat ve ürün kalitesiyle hizmet veriyoruz.

© Tüm Hakları Saklıdır. 2022 7/24 Lastik by Alaturka Medya

İletişim

Tüm  İstanbul  Bölgesinde 7/24 Hizmet Alabilirsiniz.
  Whatsapp
  💬 7/24 Lastik Hoşgeldiniz.
  Merhabalar
  7/24 Lastik Hoşgeldiniz.

  Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Tıkla Ara !