Başakşehir Lastikçi

Firma Adı: 7 -24 Lastik

Web Sitesi: https://7-24lastik.com/

Telefon: +90 530 097 47 84

Mail: [email protected]

Adres: Başakşehir/ İstanbul

Başakşehir Lastikçi

Alanında uzman ekibimiz, Başakşehir yol yardım ihtiyaçlarınız için haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir. Sürüş sırasında aniden meydana gelen lastik patlamaları veya hasarları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzun yılların getirdiği tecrübeyi dinamik bir kadroyla buluşturan ekibimiz, tüm acil yol yardım durumlarında yanınızdadır.

Başakşehir lastikçi olarak lastik ve alüminyum jantları hızlı ve kolay bir şekilde arayabilir ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Yaz lastikleri, kış lastikleri, dört mevsim lastikleri (dört hava lastikleri), motosiklet lastikleri veya arazi lastikleri olsun, posta kodunuzu girdikten sonra size bölgenizdeki en ucuz lastik satıcısını göstereceğiz.

En Yakın Başakşehir Lastikçi

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan Başakşehir oldukça kozmopolit bir ilçedir. İstanbul’un sakin yerleşimlerinden biri olan ilçeye otomobil ile ulaşım Tem otoyolu üzerinden sağlanmaktadır. Fakat yolculuğunuz sırasında aracınızda meydana gelecek problemler için pek fazla çözüm seçeneği bulunmamaktadır. İlçede mobil lastik yol yardım konusunda hizmet veren nadir firmalardan birisiyiz. Sürüş keyfiniz yarıda kalmasın diye Başakşehir mobil lastik yol yardım ekibimiz size kısa sürede ulaşacaktır.

Lastik Kontrolleri Ne Zaman Yapılır?

Ani lastik arızası veya patlaması ihtimallerini en aza indirecek formüllerden birisi lastik kontrollerinin yapılmasıdır. Mevsim geçişleri öncesinde yapılacak lastik kontrolleri ile yıpranmalar kolaylıkla tespit edilebilmektedir. Böylelikle hasarlı lastiklerin tamiri veya gerektiği takdirde değişimi yapılarak daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşanacaktır. Ayrıca bu düzenli kontrollerin diğer bir önemli avantajı aracınızın kullanım ömrüne sağladığı olumlu katkılardır.

7/24 Başakşehir Lastikçi

Sadece mevsim geçişlerinde yapılacak kontroller veya lastik değişimleri tek başına yeterli değildir. Aracın dengesi için hayati öneme sahip olan lastiklerin düzenli olarak kontrollerinin yapılması gerekmektedir. Hava basıncı değerleri düzenli olarak ayda bir kez veya yola çıkmadan önce kontrol edilmelidir. Bununla birlikte diş derinliği ölçme cihazı ile lastiklerdeki yıpranma derecelerinin tespiti sağlanmalıdır.

Acil Başakşehir Lastikçi

Bütün bu kontrollerin ve testlerin alanında uzman kişiler tarafından yapılması olası problemlerin önlenmesi açısından elzemdir. Ani lastik arızalarının büyük bir kısmı düzenli kontrolleri yapılmayan araçlarda meydana gelmektedir. Fakat tüm kontrollere rağmen çoğunlukla dış etmenlere bağlı olarak çeşitli lastik arızaları oluşabilmektedir. Bunlar için İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Başakşehir mobil lastik yol yardım ekibimiz bir telefon uzağınızdadır.

Başakşehir Lastik Yol Yardım

Başakşehir lastik yol yardım hizmeti olarak uzun süreden beri, araba lastikleri ve otomobil parçaları satan küçük satış noktalarından profesyonel lastik ve servis merkezleri ağına kadar uzun bir yol kat ettik.

Başakşehir Lastik Tamircisi

Yolunuzu konforlu ve güvenli hale getirmek için çalışıyoruz ve Başakşehir lastik tamircisi sezonluk lastik servisi hizmetimizi sağlıyoruz. 

En Yakın Başakşehir Lastikçi

En yakın Başakşehir lastikçi perakende mağazaları ile ilgili olarak uzman hizmet vermekteyiz. Bu hizmet, otomobil lastikleri ve jantları satın alırken, mağazanın kendisinde birinci sınıf hizmete ek olarak, anında ve tek bir yerde eksiksiz bir profesyonel lastik takma ve servis hizmetleri yelpazesine sahip olmanız anlamına gelir.

Başakşehir Oto Lastikçi

Başakşehir oto lastikçi servisi olarak, tüm ayrıcalıklarını ve tüm ayrıcalıklarımızı korumaktayız, varlığımızın bulunduğu çoğu alanın her birinde profesyonel hizmetler sergilemekteyiz. 

24 Saat Açık Başakşehir Lastikçi

24 saat açık Başakşehir lastikçi firması olarak, lastik merkezimizin raflarında ve Başakşehir merkez depolarında, tüm otomobil markaları için yüzlerce popüler binek, arazi, kamyon lastikleri, çelik ve hafif alaşımlı otomobil jantları, oto aksesuarları ve otomobil ürünleri bulunmaktadır. Lastik merkezimizin uzmanları, modern profesyonel ekipman kullanarak her türlü lastik takma işini en doğru ve yüksek kalite seviyesinde gerçekleştirecektir. Servis merkezimizde; lastik, jant, otomobil ürünleri satışı ve lastik montaj çalışmalarının yanı sıra, yıkama, araç kuru temizleme ve cilalama işlemlerinin detaylandırılmasının yanı sıra eksiksiz bir araç yelpazesi sunulmaktadır.

 7-24 Başakşehir Lastikçi

Lastik ve servis merkezlerimizdeki hizmetin, en yüksek dünya standartlarına karşılık gelen en yüksek profesyonel düzeyde doğrulandığı belirlidir. Sağlanan hizmetlerin kalitesinin garantisi, sürekli bir öğrenme süreci ve bir yöneticiden sıradan bir çalışana kadar her seviyedeki çalışan tarafından gerçekleştirilen işin kalitesi üzerinde tam kontrol ile sağlanır. 7-24 Başakşehir lastikçi firması olarak,  Ekibimizin profesyonellerden oluşan, işine gerçekten tutkuyla bağlı, gerekli nitelik ve becerilere sahip insanlardan oluşan bir ekip olduğunu gururla söyleyebiliriz.

Acil Lastik Değişimi

Lastiklerinizin acilen değiştirilmesi mi gerekiyor? Lastik dükkânında bekleyecek zamanınız yok mu? Makul bir fiyata kaliteli bir lastik montaj hizmetine mi ihtiyacınız var? Siz değerli müşterilerimizi bizler ile iletişim kurmaya ve bizleri ziyaret etmeye davet ediyoruz. Açık ve kusursuz çalışıyoruz, anahtar teslim lastik montajı için düşük fiyatlarımız var. Herhangi bir gün ve saatte randevu alarak sıra beklemeden jant ve lastiklerinizi sezonluk olarak değiştirebilirsiniz. Lastiklerin takılması ve lastiklerin ve jantların değiştirilmesi için çevrimiçi randevu size zaman kazandıracaktır. Rahatınız ve rahatınız için her şeyi yapıyoruz.

Bize Güvenebilirsiniz

Lastik montajı için şeffaf ve istikrarlı fiyatlarımız vardır. Lastik montajının nihai maliyetini yansıtan fiyatlarımızda gizli ek ücretler olmadan dürüstçe çalışırız. Online lastik montaj hesaplayıcıda lastik takma ve ek iş maliyetlerini önceden  hesaplayabilir.

Dürüst lastik montaj fiyatlarımızı diğer tekliflerle karşılaştırabilirsiniz.

Ucuz lastik servisimizle iletişime geçmeniz sizin için çeşitli şekillerde faydalı olacaktır:

Kolaylık – lastik tertibatını onarma tarihini ve saatini kendiniz seçersiniz;

Güvenilirlik – tüm lastik montaj hizmetlerinin yüksek kalitesini garanti ediyoruz;

Konfor – Başakşehir ’de gelişmiş bir lastik takma ağımız var ve size en yakın merkezimizi kolayca bulabilirsiniz. 

Sorumluluk – müşterilerimize saygı duyuyoruz ve her zaman tüm yükümlülüklerimizi yerine getiriyoruz. 

Fayda – lastik hizmetleri fiyatlandırma politikamız sizi kayıtsız bırakmayacak. 

Garanti – tüm lastik montaj işleri, yazılı teyidi ile birlikte bir garanti ile birlikte verilir.

Bütçenize fazladan para harcamadan iyi bir lastik servisine mi ihtiyacınız var? Bu bir sorun değildir.  Çalışmalar en üst düzeyde gerçekleştirilecek ve lastik takma işinin maliyetini ve kalitesini kesinlikle takdir edeceksiniz. Hizmetlerimizin profesyonelliği ile sizleri hayal kırıklığına uğratmayacağız. 

Lastik Konusunda Yapılan Hizmetler

 • Tekerleklerin sökülmesi/montajı;
 • Lastik değişimi ve lastik değişimi;
 • Dört tekerleğin hepsinin dengelenmesi;
 • Tekerlekleri ve lastikleri temizleme.

Açık bir fiyatlandırma politikası, kanıtlanmış Başakşehir lastik takma teknolojisi ve ustaların pratik önerilerde bulunma istekliliği, araç sahiplerinin Başakşehir ‘de en düşük fiyatlarla hızlı ve verimli bir şekilde mevsimsel lastik takma işlemi yapmasına olanak tanır. 

Başakşehir Lastik Montaj Hizmeti

Başakşehir lastik takma ağı, Başakşehir ‘de sezonluk lastik takma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Lastik montajı kesinlikle teknolojiye göre yapılır. St. Petersburg’da lastik takmak için ön kayıt, çevrimiçi olarak web sitemizde yapılır; bu, lastikleri sıra beklemeden ve minimum sürede değiştirmenize, sizin için uygun bir zamanda tekerlek değiştirmenize olanak tanır. Kaliteli lastik montaj hizmetlerini garanti ediyoruz! Profesyonel hizmetimiz ile ve uzman ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin mutluluğu ve güveni için sizlere tamamen kaliteli hizmeti sunuyoruz. Detaylı bilgi alabilmek için https://7-24lastik.com/  sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Başakşehir Lastikçi İçin Sıkça Sorulan Sorular

Başakşehir Lastikçi Servisinde Fiyatlandırma Nasıl?

Lastikleriniz arızalandığı zaman ulaşılabilecek bir firma oldukça önemlidir. Yolda herhangi bir yerde kaldığınız zaman lastiklerinizle ilgili bir sorun var ise mobil araçlarımıza ulaşabilirsiniz. Lastiğin inmesi veya patlaması durumunda yolda kaldığınız yere en kısa sürede ulaşarak lastik tamiratını gerçekleştirmekteyiz. Lastik değişimi gerekiyorsa Bunun için de hizmetimizi sunuyoruz. Başakşehir Lastikçi servisinde fiyatlandırmalarımızda da ekonomik çizelgeyi takip etmekteyiz. Bizlere ulaşarak lastik tamiratında Hızlı güvenilir ekonomik bir firma ile çalışma imkanını yakalayabilirsiniz. 

İstanbul'da Başakşehir Lastikçi Servisi Ne Kadar Sürmektedir?

Lastiklerinizle ilgili yaşadığınız sorunda Bulunduğunuz yere ulaşma süremiz ortalama 15 dakikalık bir süreci kapsamaktadır. 15 dakikada ulaşarak lastik inme sebebini tespit ediyoruz ve buna uygun tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Lastikler bazen hava kaçırmakla ilgili bir problem yaşıyor olabilir veya herhangi yabancı bir cisim sebebiyle patlamış olabilir. Böyle bir durumda Başakşehir Lastikçi lastiğin arızasını gidererek aracınızla seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz. 

Başakşehir Lastikçi Servisinde Değişim Süresi Ne Kadar?

Herhangi bir sebepten dolayı şehirler arası veya şehir içi seyahatler yapıyoruz. Bu seyahat sırasında lastiğinizle ilgili bir sorun olduğunu keşfettiğiniz anda bize ulaşmanız yeterlidir. Lastiğin havasının inmesi veya patlaması bu sorunların başında gelmektedir. Böyle bir durumda acil olarak bir yere gidiyorsanız lastik değişim süresi ne kadar sürdüğünü merak etmeniz ise oldukça doğaldır. İstediğiniz saat ve dakikada bulunduğunuz yere ulaşarak lastik değişim süresini ortalama 20 dakikalık bir süreçte gerçekleştiriyoruz. Lastiğinizin değiştirilmesi işlemini gerçekleştirdikten sonra diğer lastiklerin kontrolünü sağlayan ekip arkadaşlarımız seyahatinize güvenle devam edebileceğinizi sizlere belirtmektedirler. 

Başakşehir Lastikçi Lastik Tamirini Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Lastik arızası ile ilgili bir durumu yaşadığınızda firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Firmamız bütün ekipmanıyla beraber bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değişimi gerek tamiratını gerçekleştirir. Lastiğinizin Hangi sebepten indiğini veya patladığını bilmenize gerek yoktur. Bize ulaşmanız bizim arızaya uygun arıza giderme yöntemi sunmamız için yeterlidir. Ekip arkadaşlarımız Bulunduğunuz yere her türlü arızayı ve her türlü durumu hesap ederek donanımlı bir şekilde gelmektedir.  Lastik değiştirme veya tamir işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirerek güvenli seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz.

Başakşehir Lastikçi Olarak Hizmetlerimiz Nelerdir?

Firmamız lastik değiştirme işleminde profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Lastik tamirinde de yine bu profesyonel ekibimiz gerekli en doğru yöntemi kullanarak işlem yapıyor. Lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş durumu var ise burada değişime gerek yoksa mantar veya şemsiye yöntemiyle bu bölgenin onarılmasını sağlıyoruz. Kullanılamayacak bir duruma gelmiş kesilmiş dağılmış bir lastik söz konusu ise burada lastik değiştirme işlemini gerçekleştiriyoruz. 

Firma olarak çalışma sistemimizde hemen lastik değiştirme işlemine geçmek veya alelade bir yöntemle lastiği tamir etmek prensiplerimize aykırıdır. Firma olarak müşterimizin seyahatine güvenli bir şekilde devam ettirebilmesi için bütün ayrıntıları düşünüp buna göre bir çalışma sistemi sunarız.

Başakşehir Lastikçi Özellikleri Nelerdir?

Başakşehir Lastikçi, lastik değiştirme işlemi için bizlere ulaşabilirsiniz. Ister şehir içi ister şehirler arası seyahat sırasında yaşadığımız lastik sorunlarında bizlere ulaşabilirsiniz. Lastiği yamalama yönteminin dışında değişim veya farklı teknikler gerekiyorsa bunları da yapmaktayız. Burada tamamen müşterilerimize güvenli bir seyahat sunmak ilk amacımızdır. Ekibimiz bu konuda eğitimli ve bilgili kişilerden özellikle seçiliyor. Böylece Sizler de gönül rahatlığıyla bu işlemleri yapmak için bizlerden yardım talep edebilirsiniz. Firmamızın çalışma prensibi bizlerden hizmet alan bütün müşterilerimiz tarafından da onaylanmış ve memnuniyetle yorumlanmıştır.

Başakşehir Lastikçi Hizmet Bölgelerimiz Neresidir?

Başakşehir Lastikçi, lastik tamiri hizmeti veren firmamız İstanbul civarında hizmet vermektedir. İstediğiniz her bölgeye ulaşım sağlayabiliyoruz. Lastiğiniz arızalandığı zaman pratik ve güvenilir işinde eğitim almış ustalarla çalışmak isterseniz bizlere ulaşmanız yeterlidir. Kesinlikle mağdur olmanıza izin vermiyoruz. Bulunduğunuz yere ulaşma konusunda da Oldukça hızlı bir çalışma sistemine sahiptir. Bulunduğunuz yere geldikten sonra da çalışan arkadaşlarımız işlerini hem en pratik şekilde hem de en güvenilir şekilde yapmayı İlke edinmiş kişilerden özellikle seçiliyorlar.

Sitemizde Başakşehir Lastikçi Talebi Oluşturmak İçin Ne Yapmalıyım?

Başakşehir Lastikçi, lastik hizmeti almak istediğiniz zaman yapmanız gereken şey çok basittir. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Veya internet sitemiz üzerinden anlık iletişim sağlanan yerlere mesaj bırakmanız yeterlidir.  Mesajlarınıza veya telefonlarınıza dönülmemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Yerinde lastikçi için her zaman cevaplanan bir telefon sistemimiz bulunduğunu belirtelim. İstediğiniz saatte aradığınızda Telefonlarınız cevaplanır sizlerden gereken bilgiler alındıktan sonra Bulunduğunuz yere ortalama 15 dakikalık bir süreçte ulaşım sağlıyoruz

Başakşehir Lastikçi Lastik Tamiri Nasıl Yapılır?

Araçların yürümesini ve bir yerden başka bir yere ilerlemesini sağlayan en önemli araçlar tabii ki de tekerleklerdir. Tekerle ilgili yaşanan bir sorun da aracı tamirhaneye götürmek oldukça masraflı ve zor bir işlemdir. Bu yüzden lastikle ilgili yaşanan sorunlarda yerinde tamir hizmeti en pratik yöntemlerden bir tanesidir. Bizlerde firma olarak Bunun bilincinde olduğumuz için aktif bir şekilde bulunduğunuz her yere gelerek Başakşehir Lastikçi lastik tamiri hizmeti sunuyoruz. Bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değiştirme gerek lastiğini arızasını giderme işlemlerini yapıyoruz.

Başakşehir Lastikçi Araba Lastiği Hangi Durumlarda Tamir Edilir?

Arabanızın lastiğinde herhangi bir sebepten dolayı delinme var ise burada da kullandığımız yöntemlerle bu deliği kapatmayı yani yamalamayı hedefliyoruz. Fakat lastikte yırtılma veya herhangi başka bir sorun var ise bunun değişimini de gerçekleştirebiliyoruz. Farklı bir lastik sorunu lastiğin yuvaları ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmışsa büyük bir kaza söz konusu ise burada tamir yöntemlerinizde ise farklı teknikler kullanmamız gerekebiliyor.

Başakşehir Lastikçi Lastik Tamircisi Nasıl Çalışır?

Keyifli veya önemli bir seyahate başladığınız sırada yolculuğunuz devam ederken birden lastiklerle ilgili sorun olduğunu fark ediyorsunuz. Lastiğinizin havası inmiş olabilir veya patlamış olabilir. Böyle bir durumda ise muhakkak bizimle iletişime geçmenizi önermekteyiz. Acil yardım şeklinde hizmet veren tamirci arkadaşlarımız bulunduğunuz yere gelerek mağduriyetinizi kısa bir sürede gidermektedir. Arıza bildirimini yapmanız tamir işleminin gerçekleşmesi gibi süreçlerin toplamı 45-50 dakikalık bir zaman diliminde gerçekleştiği için herhangi bir zaman mağduriyeti yaşamazsınız. 

Başakşehir Lastikçi Lastik Değişimini Nasıl Yapıyoruz?

Ekibimiz havası inmiş lastiği inceleyerek neden havasının indiğini ilk önce çözümler. Farklı basınçlardan kaynaklı olarak veya jantlarla ilgili boşluktan kaynaklı olarak lastiğin havasının inmesi söz konusu Olabilir. Böyle bir durum varsa lastiğin havasının inme sebepleri keşfedilir ve bu giderilir. Yolda giderken lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş olması ve yine bu sebeplerden bir tanesidir. Bunun da giderilmesini sağlamak için şemsiye veya mantar yöntemlerini kullanıyoruz. Bu yöntemlerin hiçbiriyle gidilemeyecek bir arıza yırtık yarık söz konusu ise lastik değişimi yöntemine geçmekteyiz

Başakşehir Lastikçi Tamircisinde Bakım ve Onarım Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Hızlı pratik güvenilir bir şekilde hizmet veren ekibimiz lastik arızasını giderme konusunda müşterilerimizden hep olumlu dönüşler almaktadır. Lastiklerinizin arızalanması durumunda bize ulaşmanız yeterlidir. Yerinde lastik hizmeti sunduğumuz için istediğiniz saatte ve dakikada sizlere ulaşım sağlamaktayız. Gerek lastiğin değişimi gerek arızanın giderilmesi ekip arkadaşlarımız tarafından olabilecek en kısa sürede yapılabilmektedir. Yerinde lastik tamiri arıza giderme değişim işlemleri için firmamıza iletişim numaralarımızdan veya internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Tüm  İstanbul  Bölgesinde 7/24 Hizmet Alabilirsiniz.
  Whatsapp
  💬 7/24 Lastik Hoşgeldiniz.
  Merhabalar
  7/24 Lastik Hoşgeldiniz.

  Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Tıkla Ara !