Açık Lastikçi | Lastik Tamiri | Lastik Tamircisi


Açık Lastikçi Uzman Ekip

Lastiklerinizin tamirini aracınızın başında uzman ekibimiz ile yapıyoruz.

Anında Lastik Tamiri

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Bütçe Dostu

Lastiklerinizin tamirini aracınızın başında uzman ekibimiz ile yapıyoruz.

Anında Lastik Tamiri Hizmeti

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Anında Lastik Tamiri

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Sektörde Öncü

Yaklaşık 20 yılı aşkın süredir lastik tamiri sektöründe profesyonel  hizmet sağlıyoruz.

Anında Lastik Tamiri

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

İstanbul 7-24 Mobil Lastikçi Hizmeti İçin Arayın !
Hemen Ara

Tüm Araçlara En Uygun
7-24 Lastikçi

 • 7/24 Destek
 • Anında Onarım
 • Profesyonel Kadro

Uzman Kadro

Tüm İstanbul’a • Lastik Tamiri ve Değişimi Yapılır.
• Tüm Araçlara Göre Lastik Bulunur.
• Anadolu Yakası’nın Her Yerine Servisimiz Vardır.

Aracınızı hareket ettirmeyin arayın aracınızın lastiğini olduğu yerde onaralım.

7-24 Yerinde Lastikçi Tamiri​

Hemen arayın veya Whatsapp’tan konumunuzu gönderin en yakın seyyar lastik tamircimizi size yönlendirelim.
İstanbul’un oto lastikçisi olarak sizlere en uygun fiyat ve ürün kalitesiyle hizmet veriyoruz.

Lastikçi 7/24 Yol Yardım

Seyyar Lastik Tamir Merkezi olarak lastik değiştirme ve akü hizmetini ayağınıza getiriyoruz.
Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Açık Lastikçi | Lastik Tamiri | Lastik Tamircisi

Lastiklerinizden biri diğerine göre çok daha fazla iniş yapıyor ise o lastikte bir patlak gerçekleşmiştir. Lastiğinizde patlak olduğundan şüphe ediyorsanız lastiği sökmeli ve stepne lastik ile değiştirmeniz gerekir. Patlak olan lastiğinizin tamiri için en yakın tamirciye gitmeyi ihmal etmemeniz gerekir.

Açık Lastikçi 

Patlak lastik tamiri teknik bilgi uzmanlık donanım ve beraberinde ustalık ve malzeme gerektirir. Açık lastikçi tamircisine lastiğinizi götürdüğünüz ustanız lastiğin onarılıp onarılmayacağı konusunda size detaylı bilgi verecektir. Lastiğinizin onarılmaya müsait bir durumu var ise tamirini yaptırabilirsiniz. Bu sizi Yeni lastik almaktan kurtarıp tasarruf yapmanıza olanak sağlar.

Açık Lastik Tamiri

Açık lastik tamiri lastiğinizin patladığı yere ve patlağının boyutuna göre farklı farklı tamir yolları ile lastiğinizi onarma işlemine yapar. Yapılacak olan yöntemlerden ilki fitil tekniği ile tamirinin yapılmasıdır. Yabancı cismin açmış olduğu boşluğa bir iğne yardımı ile bir fitil yerleştirilir ve bu şekilde tamiri gerçekleşmiş olur. Daha sonra oldukça sağlam yapıştırıcı ile bu bölüm iyice bütünleştirerek dışarıda kalan yüzü ise maket kucağı ile kesilerek fazlalığı alınır. Son derece basit hasarlar için tercih edilen bu yöntem oldukça kolay bir uygulamadır.

Açık Lastik Tamircisi

Açık lastik tamircisi lastik tamiri için bir diğer yöntem olarak içten yama ile lastiğin tamir işini gerçekleştirir. Bu işlem esnasında lastik tekerden sökülür ve patlamayan neden olan cisim hala lastiğin üzerinde bulunuyor ise çıkarılır. Bu bölge tıraşlama işleminden geçer arkasından zımparalanır ve yama yapıştırmaya hazır duruma getirilir. 

Yama yapıldıktan sonra bir süre bu yamanın kuruması ve lastik ile iyi bir şekilde bütünleşmesi beklenir. Arkasından lastik tekere tekrardan yerleştirilir doğru basınç ölçülerinde hava verilir ve bu süre içinde hazır duruma getirilmiş olur. İçten gerçekleştirilmiş olan yama ile tamir çoğunlukla tercih edilen bir yöntem şeklidir.

 7/24 Açık Lastikçi 

7/24 açık lastikçi sizlerin herhangi bir problem yaşadığınızda bir telefon kadar yakınınızda yer alır. Problem yaşadığınız alana 7/24 saat açık olan lastikçi gelir ve sizleri o durumdan kurtarabilir. Lastik ile olan bütün problemlerinizde 7/24 saat açık lastikçi sizlere yardımcı oluyor. Profesyonel ekipleri ile bir telefon ile hemen yanınızda yer alıyor. Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinde en kaliteli yol yardım hizmeti sunan 7/24 saat açık lastikçi müşterilerin mağduriyetlerini gidererek büyük kolaylıklar sağlar.

24 Saat Açık Lastikçi

24 saat açık lastikçi kaliteli hizmeti sunarak müşterilerin bulunduğu yere yol yardım hizmeti sağlıyor. Müşterilerin bulunmuş olduğu lokasyona en yakın olan 24 saat açık hizmet veren lastikçi mobil yol yardımı aracı ile müşterilerin yanına en kısa bir zaman içinde ulaşım yapar ve duruma müdahil olur. Böyle durumlarda can güvenliği her şeyden ön planında olduğu için derhal emniyet tedbirlerini alır ve lastik tamirat işlemine hızlı bir şekilde başlar. 

Özellikle gece lastik patlaması sonucu lastiğin patladığı yolda kaldım düşüncesi ile çaresiz bekleyen müşteriler için en yakın 24 saat açık lastikçi büyük bir önem kazanır. Yolda kalan araçlara lastik tamiri ile hizmet veren lastik tamircileri hizmetinden farklı olarak müşterilerin ihtiyaç duyması durumunda akü değişimi ya da akü takviyesi de hizmetleri içinde yer alır. Lastik sorunlarına ilave olarak çok sık karşılaşılan problemlerden biri de akünün bitme durumudur. Yanınızda gerek alet ve teçhizatı bulunmayan hatta akü takviyesi yapacağı herhangi bir araç olmayan müşterilere bulundurdukları her konuda akü tedavi ya da takviyesi hizmete verilir. Bu hizmet sunulurken müşterilerin marka tercihi de göz önüne alınır.

Açık Lastikçi En Yakın

Açık lastikçi en yakın lastik tamiri ekibi olarak tüm imkânlar sunularak problem giderilmeye çalışılır. Lastik tamircisi olarak ne kadar elinden geleni yapmış olsa da bijon kesmesi ya da aks kırılması gibi 7/24 lastikçi ustalarının müdahale kabiliyetlerinin haricine çıkan bazı durumlarda müşterilerin tercihlerini göz önünde bulundurarak kurtarma hizmeti de verilir. En büyük öncelik olarak müşteri memnuniyeti ve müşteri yolda bırakmamak olduğu için bütün önlemler lastikçi tarafından alınır.

 24 Saat Açık Lastikçi İstanbul

24 saat açık lastikçi İstanbul yolda lastik tamiri olarak Türkiye’nin neresinde olursanız olun ve yolda kalma sebebiniz hangi durum olursa olsun 7-24lastik. com sitesinde hizmet alabilirsiniz. Yolda kalma durumunuz her ne olursa olsun tespit edildikten sonra sizlere en yakın lastikçiyi hemen tespit ederek sizleri o lastikçiye yönlendirme görevi yapılır. En yakın lastikçi öncelikle sizleri arayarak bulunmuş olduğunuz durum ile alakalı size çözüm önerilerini ayrıntılı bir şekilde sunar. 

Derhal yola çıkan en yakın lastikçi tahmini varış süresi ile alakalı size ayrıntılı şekilde bilgilendirir. Lastik patlaması sonucu panik halinde beklemiş olan müşteriye en yakın lastikçi tarafından verilen ön bilgilendirme ile daha sakin ve kontrollü davranmaları sağlanmış olur. Lastik tamiri için mobil yardım aracı ile müşteriye ulaşmış olan en yakın lastikçi en kısa süre içinde ve tek bir seferde lastik sorununu gidererek müşterinin yolculuğuna devam etmesine olanak sağlar. 

Hiç kimseyi yolda bırakmama düşüncesi ile hareket ederek en büyük amacı vermiş olduğu hizmetler ile müşterilerin memnuniyetini kazanmaktır. Lastik ile olan bütün problemlerinizi giderebilmeniz için 7-24lastik.com sitesi sizlere bir telefon kadar yakındır. Kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden site sizin mağduriyetinizi hızlı ve pratik bir şekilde giderecektir. Almış olduğunuz hizmetten memnun kalmadığınız takdirde gereken uygulamalar yapılacaktır. Lastik yol yardım araçlarımız ile kaliteli lastik montajı ve sökme takma makineleri ve son teknoloji ile donatılmıştır.

İletişim

Tüm  İstanbul  Bölgesinde 7/24 Hizmet Alabilirsiniz.
  Whatsapp
  💬 7/24 Lastik Hoşgeldiniz.
  Merhabalar
  7/24 Lastik Hoşgeldiniz.

  Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Tıkla Ara !