Avcılar Lastikçi

Firma Adı: 7 -24 Lastik

Web Sitesi: https://7-24lastik.com/

Telefon: +90 530 097 47 84

Mail: [email protected]

Adres: Avcılar/ İstanbul

Avcılar Lastikçi

Avcılar mobil lastik yol yardım ekibi olarak kendinizi her daim güvende hissetmeniz için görev başındayız. Herkes kaliteli hizmete uygun fiyatlarla ulaşabilsin ve kimse yolda kalmasın diye çalışmaktayız. İşinde uzman ekibimizle yaz, kış, yağmur, çamur demeden haftanın her günü 24 saat hizmet vermekteyiz.

2020 yılından bu yana “güzel insanlar kenti” sloganıyla anılan Avcılar ilçesi İstanbul’un Avrupa yakasında yer almaktadır. İçerisinden E80 Otoyolu ve D100 Karayolu geçen ilçe epey yoğun bir trafik akışına sahiptir. Dolayısıyla sürücülerin araç arızaları için oldukça tedirgin olduğu bir bölgedir. Fakat ani lastik hasarları veya patlamaları eskisi kadar korkulacak bir durum değildir. Ekibimiz, Avcılar acil yol yardım ihtiyaçlarınıza kısa sürede uzun vadeli çözümler sunacaktır.

Firmamız yaptığı işleri profesyonelce ve titizlikle yapar. Bundan kaynaklı olarak da birçok müşterinin ilk tercihi oluyoruz. Sunduğumuz kaliteli hizmet sayesinde lastiğinizde olan sorunları kısa bir sürede tespit ederek çözüyoruz. Sağladığımız bu hizmetle yolculuğunuza kaldığınız yerden devam ederek zaman kazanmış oluyorsunuz. Araç lastiğinizin patlaması sonucunda teknik ekibimiz gerekli incelemeleri yaparak patlak olan lastiği inceler ve lastiğin tamir edilip edilmeyeceğine karar verir. 

Avcılar lastikçi olarak bazı durumlarda araç lastiğini değiştirmenize gerek kalmadan uygun tamir işlemlerini yaparak lastiğinizi onarabilir böylece maddi olarak daha düşük ücretlere işinizi halledebilirsiniz. Lastik onarım işlemleri genel olarak lastik patlama muayeneleri ve araç içi muayenelerinden oluşur. Yapılan onarım işlemleri ve lastik basınç kontrollerinin ardından aracınız sizlere çalışır bir şekilde teslim edilir. Firmamızın verdiği tüm hizmetler kalite ve güvev çerçevesinde sağlanır.

Lastiklerinizin Ömrünü Uzatın

Araç lastiklerinin ortalama ömrü için 5 yıl veya 100.000 km gibi bir değer verilir. Fakat burada düzenli bakımlarının yapılıp yapılmadığı veya kullanım şekli gibi etmenler göz önünde bulundurulmalıdır. Kullanıcı hatalarına bağlı olarak lastiklerin ömrü kısalabilmektedir. Alacağımız küçük önlemler ile lastiklerimizi aşınmalardan koruyabilir ve ömrünü uzatabiliriz.

En Yakın Avcılar Lastikçi

Rot, balans ve fren ayarlarının yaptırılması, hava basıncının doğru yapılması, belirli aralıklarla rotasyon değişiklikleri alınacak başlıca önlemler arasındadır. Araca, mevsime, iklim ve yol şartlarına göre lastik seçimiyle daha uzun ömürlü kullanım sağlanacaktır. Yük endekslerine dikkat etmeniz, ani hızlanmalardan ve frenlerden kaçınmanız lastiklerinizin sağlığı üzerinde etkili olacaktır.

7/24 Avcılar Lastikçi

Alınacak önlemlerle lastiklerin daha uzun süreli kullanımı mümkün olsa da bazen tek başına yeterli olamamaktadır. İstanbul’un yoğun trafiğinin stresi altındaki sürücü kolaylıkla hata yapabilmekte ve araç lastikleri ani hasarlara maruz kalabilmektedir. Yaşanan bu tip olumsuz durumlar günün kalitesini yok etmesin diye trafikte bir adım arkanızdayız. Avcılar acil mobil lastik yol yardım aracımız size en kısa sürede ulaşacaktır.

Avcılar Lastik Yol Yardım

Hasarlı araçlarda lastikleri değiştirebilmek için özel bilgi, ekipman ve deneyime ihtiyaç vardır. Öncelikle lastiklerin doğru bir şekilde yerleştirmek için aracı uygun bir yere çekmek gerekir.  Gelen ekip arkadaşlarımızın sizi görebilmesi için hareket halinde olan trafik içerisinde görülebilir bir alana arabayı çekmeniz çok daha iyi olur. Araç için gerekli olan yardımcı ögelerin yerleştirilmesini sağlamalısınız. Lastiğin ön kısmına kaymayı önlemek ve dengeyi sağlamak adına tahta ya da tuğla gibi bir madde bırakmalısınız. 

Böyle durumlara hazırlıklı olmak için aracınızda yedek lastik ve kriko bulundurmanız faydanıza olacaktır.  Tamir edilme sırasında krikonun doğru bir şekilde hizalanması gerekir aksi taktirde araca zarar gelebilir. Avcılar lastik yol yardım yolda kalan müşteriler için özellikle yakın bir konumda bulunuyorlarsa hızlı bir şekilde müdahale ederek yerinde hizmet sağlar.

Avcılar Lastik Tamircisi

Lastik tamiri güvenli bir sürüş sağlama ve lastik ömrü uzatmak için dikkat edilmesi gereken en önemli faktörlerden biridir. Özellikle yeni nesil araçlarda lastik kaynaklı oluşan hasarlar çok hızlı bir şekilde tespit edilir. Lastiğin patlaması durumunda gerekli onarım işlemlerini ancak uzman bir kişi yapabilir. Bu işlemi yapabilmek için deneyiminiz ayrıca işlemlerini yerine getirmenizi sağlayacak teknik ekipmanlarınızın olması gerekir. Avcılar lastik tamircisi her türlü sorunda en iyi hizmeti sağlar.

Sürüş güvenliği açısından lastik tamiri oldukça önemlidir. Lastiklerinizin patlaması ile ilgili bir şüpheniz varsa görmezden gelmemeli en kısa sürede uzman birinden yardım almalısınız. Gideceğiniz mesafe kısa olsa bile lastiğin patlak olması kaza yapmanıza sebep olabilir.

En Yakın Avcılar Lastikçi

Lastik sorunu nedeniyle yolda kaldığınızda en yakın Avcılar lastikçi olarak sizlere en yakın ekibimizi hemen bulunduğunuz konuma gönderiyoruz. Lastik tamiri oldukça dikkat edilmesi gereken bir işlemdir ve birçok farklı şekilde yapılabilir. Tamir yöntemlerinden ilki fitil tekniğidir. Bu teknikle lastiği tekerlekten çıkarmanıza gerek olmadan tamir işlemini yapmanız mümkündür. Yabancı madde sonucunda açılan boşluğun bir yapıştırıcı ile doldurulması sağlanır. 

Diğer bir yöntem ise dahili bir yama yapmaktır. Lastik tekerlekten çıkarılarak lastiğin delinmesine neden olan nesne çıkarılır. Yama yapılır ve bu yamanın iyice kuruyarak lastiğe yapışması sağlanır. Diğer yöntemlerden biri de boruyu onarmadır. İç boru çıkarılarak hasarlı bölgeye yama yapılır ve tekrar takılır. Tüm bu yöntemleri ancak alanında uzman ve deneyimli biri yapabilir. Firmamız bu anlamda tüm çalışanlarıyla uzman bir kadrodan oluşur.

Avcılar Oto Lastikçi

Araç lastikleri genelde bir sorun ile karşı karşıya kalındığında tamiri yapılan parçalardır. Ancak lastiklerin düzenli olarak kontrol edilmesi gerekir. Bu yapılan bakımlar uzun vadede kullanıcılara temiz bir sürüş kalitesi sağlar. Zamanında yapmış olduğunuz düzenli kontroller sizi var olan sorunların büyük bir çoğunluğuna karşı korur. Ancak bazı durumlarda elinizde olmayan sebeplerden dolayı araç lastikleri patlayabiliyor. Bu durumda da Avcılar oto lastikçi uzman personeli ile sizlere gerekli tüm hizmeti sağlıyor olacak.

24 Saat Açık Avcılar Lastikçi

24 saat açık Avcılar lastikçi kaliteli hizmet verir.  Lastik tamircisi olarak firmamız otomobil, minibüs, otobüs, kamyon, tır gibi birçok aracın arızalanması durumunda verilen adrese giderek gerekli tüm hizmeti sağlar.  Firmamız bünyesinde lastik tamir ya da değişim işlemlerinde gerekli olabilecek tüm teknik ekipmanlar eksiksiz bir şekilde bulunur. 

Firmamız yolda kaldığınız anlarda 7-24 açık lastikçi olarak hızlı bir şekilde bulunduğunuz konuma gelerek lastiklerin durumunu inceler. Bu inceleme sonucunda uzman personelimiz yapılacak en uygun işleme karar verir ve titizlikle tamir sürecini yürütür. Yapılan işlemlerin ardından yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

7-24 Avcılar Lastikçi

Yolculuğunuz boyunca sürüş kalitenizi olumsuz etkileyecek pek çok sorunla karşılaşabilirsiniz. Yolların bakımsız olmasından kaynaklanan sorunlar, hız sınırını aşmak, yol üzerinde kesici aletlerin bulunması, yolda çukurların bulunması gibi durumlar sürüş kalitesini olumsuz etkiler. Karşılaşılan bu sorunlarda araç ile yol arasındaki teması sağlayan lastikler en fazla zararı görür. Bundan dolayı araç lastiklerinin düzenli bakımlarını yaptırmalı ve var olan sorunların giderilmesini sağlamalısınız. 

Aksi takdirde ilerleyen süreçlerde daha sıkıntılı durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Karşılaşılan bu sorunların çoğunda lastiklerde patlama görülür. Böyle bir durumda kaldığınızda ilk yapmanız gereken hemen 7-24 Avcılar lastikçi firmamız ile iletişime geçerek ekip arkadaşlarımızın hızlı bir şekilde bulunduğunuz konuma gelmesini sağlamak olmalıdır. Detaylı bilgi için https://7-24lastik.com/  sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Avcılar Lastikçi İçin Sıkça Sorulan Sorular

Avcılar Lastikçi Servisinde Fiyatlandırma Nasıl?

Lastikleriniz arızalandığı zaman ulaşılabilecek bir firma oldukça önemlidir. Yolda herhangi bir yerde kaldığınız zaman lastiklerinizle ilgili bir sorun var ise mobil araçlarımıza ulaşabilirsiniz. Lastiğin inmesi veya patlaması durumunda yolda kaldığınız yere en kısa sürede ulaşarak lastik tamiratını gerçekleştirmekteyiz. Lastik değişimi gerekiyorsa Bunun için de hizmetimizi sunuyoruz. Avcılar Lastikçi servisinde fiyatlandırmalarımızda da ekonomik çizelgeyi takip etmekteyiz. Bizlere ulaşarak lastik tamiratında Hızlı güvenilir ekonomik bir firma ile çalışma imkanını yakalayabilirsiniz. 

İstanbul'da Avcılar Lastikçi Servisi Ne Kadar Sürmektedir?

Lastiklerinizle ilgili yaşadığınız sorunda Bulunduğunuz yere ulaşma süremiz ortalama 15 dakikalık bir süreci kapsamaktadır. 15 dakikada ulaşarak lastik inme sebebini tespit ediyoruz ve buna uygun tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Lastikler bazen hava kaçırmakla ilgili bir problem yaşıyor olabilir veya herhangi yabancı bir cisim sebebiyle patlamış olabilir. Böyle bir durumda Avcılar Lastikçi lastiğin arızasını gidererek aracınızla seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz. 

Avcılar Lastikçi Servisinde Değişim Süresi Ne Kadar?

Herhangi bir sebepten dolayı şehirler arası veya şehir içi seyahatler yapıyoruz. Bu seyahat sırasında lastiğinizle ilgili bir sorun olduğunu keşfettiğiniz anda bize ulaşmanız yeterlidir. Lastiğin havasının inmesi veya patlaması bu sorunların başında gelmektedir. Böyle bir durumda acil olarak bir yere gidiyorsanız lastik değişim süresi ne kadar sürdüğünü merak etmeniz ise oldukça doğaldır. İstediğiniz saat ve dakikada bulunduğunuz yere ulaşarak lastik değişim süresini ortalama 20 dakikalık bir süreçte gerçekleştiriyoruz. Lastiğinizin değiştirilmesi işlemini gerçekleştirdikten sonra diğer lastiklerin kontrolünü sağlayan ekip arkadaşlarımız seyahatinize güvenle devam edebileceğinizi sizlere belirtmektedirler. 

Avcılar Lastikçi Lastik Tamirini Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Lastik arızası ile ilgili bir durumu yaşadığınızda firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Firmamız bütün ekipmanıyla beraber bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değişimi gerek tamiratını gerçekleştirir. Lastiğinizin Hangi sebepten indiğini veya patladığını bilmenize gerek yoktur. Bize ulaşmanız bizim arızaya uygun arıza giderme yöntemi sunmamız için yeterlidir. Ekip arkadaşlarımız Bulunduğunuz yere her türlü arızayı ve her türlü durumu hesap ederek donanımlı bir şekilde gelmektedir.  Lastik değiştirme veya tamir işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirerek güvenli seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz.

Avcılar Lastikçi Olarak Hizmetlerimiz Nelerdir?

Firmamız lastik değiştirme işleminde profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Lastik tamirinde de yine bu profesyonel ekibimiz gerekli en doğru yöntemi kullanarak işlem yapıyor. Lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş durumu var ise burada değişime gerek yoksa mantar veya şemsiye yöntemiyle bu bölgenin onarılmasını sağlıyoruz. Kullanılamayacak bir duruma gelmiş kesilmiş dağılmış bir lastik söz konusu ise burada lastik değiştirme işlemini gerçekleştiriyoruz. 

Firma olarak çalışma sistemimizde hemen lastik değiştirme işlemine geçmek veya alelade bir yöntemle lastiği tamir etmek prensiplerimize aykırıdır. Firma olarak müşterimizin seyahatine güvenli bir şekilde devam ettirebilmesi için bütün ayrıntıları düşünüp buna göre bir çalışma sistemi sunarız.

Avcılar Lastikçi Özellikleri Nelerdir?

Avcılar Lastikçi, lastik değiştirme işlemi için bizlere ulaşabilirsiniz. Ister şehir içi ister şehirler arası seyahat sırasında yaşadığımız lastik sorunlarında bizlere ulaşabilirsiniz. Lastiği yamalama yönteminin dışında değişim veya farklı teknikler gerekiyorsa bunları da yapmaktayız. Burada tamamen müşterilerimize güvenli bir seyahat sunmak ilk amacımızdır. Ekibimiz bu konuda eğitimli ve bilgili kişilerden özellikle seçiliyor. Böylece Sizler de gönül rahatlığıyla bu işlemleri yapmak için bizlerden yardım talep edebilirsiniz. Firmamızın çalışma prensibi bizlerden hizmet alan bütün müşterilerimiz tarafından da onaylanmış ve memnuniyetle yorumlanmıştır.

Avcılar Lastikçi Hizmet Bölgelerimiz Neresidir?

Avcılar Lastikçi, lastik tamiri hizmeti veren firmamız İstanbul civarında hizmet vermektedir. İstediğiniz her bölgeye ulaşım sağlayabiliyoruz. Lastiğiniz arızalandığı zaman pratik ve güvenilir işinde eğitim almış ustalarla çalışmak isterseniz bizlere ulaşmanız yeterlidir. Kesinlikle mağdur olmanıza izin vermiyoruz. Bulunduğunuz yere ulaşma konusunda da Oldukça hızlı bir çalışma sistemine sahiptir. Bulunduğunuz yere geldikten sonra da çalışan arkadaşlarımız işlerini hem en pratik şekilde hem de en güvenilir şekilde yapmayı İlke edinmiş kişilerden özellikle seçiliyorlar.

Sitemizde Avcılar Lastikçi Talebi Oluşturmak İçin Ne Yapmalıyım?

Avcılar Lastikçi, lastik hizmeti almak istediğiniz zaman yapmanız gereken şey çok basittir. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Veya internet sitemiz üzerinden anlık iletişim sağlanan yerlere mesaj bırakmanız yeterlidir.  Mesajlarınıza veya telefonlarınıza dönülmemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Yerinde lastikçi için her zaman cevaplanan bir telefon sistemimiz bulunduğunu belirtelim. İstediğiniz saatte aradığınızda Telefonlarınız cevaplanır sizlerden gereken bilgiler alındıktan sonra Bulunduğunuz yere ortalama 15 dakikalık bir süreçte ulaşım sağlıyoruz

Avcılar Lastikçi Lastik Tamiri Nasıl Yapılır?

Araçların yürümesini ve bir yerden başka bir yere ilerlemesini sağlayan en önemli araçlar tabii ki de tekerleklerdir. Tekerle ilgili yaşanan bir sorun da aracı tamirhaneye götürmek oldukça masraflı ve zor bir işlemdir. Bu yüzden lastikle ilgili yaşanan sorunlarda yerinde tamir hizmeti en pratik yöntemlerden bir tanesidir. Bizlerde firma olarak Bunun bilincinde olduğumuz için aktif bir şekilde bulunduğunuz her yere gelerek Avcılar Lastikçi lastik tamiri hizmeti sunuyoruz. Bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değiştirme gerek lastiğini arızasını giderme işlemlerini yapıyoruz.

Avcılar Lastikçi Araba Lastiği Hangi Durumlarda Tamir Edilir?

Arabanızın lastiğinde herhangi bir sebepten dolayı delinme var ise burada da kullandığımız yöntemlerle bu deliği kapatmayı yani yamalamayı hedefliyoruz. Fakat lastikte yırtılma veya herhangi başka bir sorun var ise bunun değişimini de gerçekleştirebiliyoruz. Farklı bir lastik sorunu lastiğin yuvaları ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmışsa büyük bir kaza söz konusu ise burada tamir yöntemlerinizde ise farklı teknikler kullanmamız gerekebiliyor.

Avcılar Lastikçi Lastik Tamircisi Nasıl Çalışır?

Keyifli veya önemli bir seyahate başladığınız sırada yolculuğunuz devam ederken birden lastiklerle ilgili sorun olduğunu fark ediyorsunuz. Lastiğinizin havası inmiş olabilir veya patlamış olabilir. Böyle bir durumda ise muhakkak bizimle iletişime geçmenizi önermekteyiz. Acil yardım şeklinde hizmet veren tamirci arkadaşlarımız bulunduğunuz yere gelerek mağduriyetinizi kısa bir sürede gidermektedir. Arıza bildirimini yapmanız tamir işleminin gerçekleşmesi gibi süreçlerin toplamı 45-50 dakikalık bir zaman diliminde gerçekleştiği için herhangi bir zaman mağduriyeti yaşamazsınız. 

Avcılar Lastikçi Lastik Değişimini Nasıl Yapıyoruz?

Ekibimiz havası inmiş lastiği inceleyerek neden havasının indiğini ilk önce çözümler. Farklı basınçlardan kaynaklı olarak veya jantlarla ilgili boşluktan kaynaklı olarak lastiğin havasının inmesi söz konusu Olabilir. Böyle bir durum varsa lastiğin havasının inme sebepleri keşfedilir ve bu giderilir. Yolda giderken lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş olması ve yine bu sebeplerden bir tanesidir. Bunun da giderilmesini sağlamak için şemsiye veya mantar yöntemlerini kullanıyoruz. Bu yöntemlerin hiçbiriyle gidilemeyecek bir arıza yırtık yarık söz konusu ise lastik değişimi yöntemine geçmekteyiz

Avcılar Lastikçi Tamircisinde Bakım ve Onarım Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Hızlı pratik güvenilir bir şekilde hizmet veren ekibimiz lastik arızasını giderme konusunda müşterilerimizden hep olumlu dönüşler almaktadır. Lastiklerinizin arızalanması durumunda bize ulaşmanız yeterlidir. Yerinde lastik hizmeti sunduğumuz için istediğiniz saatte ve dakikada sizlere ulaşım sağlamaktayız. Gerek lastiğin değişimi gerek arızanın giderilmesi ekip arkadaşlarımız tarafından olabilecek en kısa sürede yapılabilmektedir. Yerinde lastik tamiri arıza giderme değişim işlemleri için firmamıza iletişim numaralarımızdan veya internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Tüm  İstanbul  Bölgesinde 7/24 Hizmet Alabilirsiniz.
  Whatsapp
  💬 7/24 Lastik Hoşgeldiniz.
  Merhabalar
  7/24 Lastik Hoşgeldiniz.

  Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Tıkla Ara !