İstanbul Seyyar Lastikçi | Lastik Tamiri | Lastik Tamircisi

Seyyar Lastikçi  

Günlük  yaşamımız da birçok insan araçları için yardım almakta. Bir yerden bir yere giderken başımıza gelen lastik patlamaların da ve araç sorunlarına karşı karşıya gelmekteyiz. Bu sorunları yaşarken bazen tek bazen de yanımızda sevdiğimiz insanlar olabiliyor. Bu tatsız sorunlarla yanımızdaki insanları da korkutma dan sıkmadan zamanından almadan bizi ulaşarak hemen yardım alabilir ve sorundan kurtulabilirsiniz. Böylece çekici derdi olmadan zaman kaybı yaşamadan bulunduğunuz yerden tekrar yolunuza güvenle ve rahat bir şekilde devam edebilirsiniz. Bu sorunlarımızı en hızlı ve güvenilir bir şekilde çözmek için yardıma ihtiyaç duyarız. 

Seyahat halindeyken patlayan lastiklerimiz yeri geldiğinde çok büyük bir sorun haline geliyor. Bizi maddi ve manevi şekilde sıkıntıya sokuyor. Patlak ve eskiyen lastikler değiştirmediğinizde ve önemsemediğiniz de kazalara sebep olabiliyor ve canımızla bile ödeyebiliyoruz. Bu ihmalkârlığımız bunun için önemsiz gibi görünen basit bir araç lastiği patlağı kazalara sebep olabiliyor. Canımızı ve malımızı korumak ve rahat sorunsuz seyahat etmek için otomobil lastiklerimizin bakımını aksatmamalı ve patladığında mutlaka değiştirmelisiniz. Daha büyük sıkıntılara yol açmaması için kullandığınız aracın bakımını ve lastik kontrolünü sağlayın.

Seyyar lastikçi hizmetine nerde ne zaman ihtiyaç duyacağınız belli olmayabiliyor bazen. Seyir halindeyken lastiğinize batan bir çivi parçası lastiğinizi patlayabilir ve sizi yarı yolda koyabilir. Özellikle şehirden uzaktaysanız bu sorun daha da çok can sıkabiliyor. Tedbiriniz yoksa ve lastik değişiminden anlamıyorsanız seyyar lastikçiye ulaşmanız yeterli olacaktır. 

Seyyar Lastik Tamiri  

Seyyar oto lastikçinin en önemli özelliklerinden birisi nerede olursanız olun ister şehir içi isterseniz şehirden uzakta olun tamirciye ulaşmanız takdirde aracınızın bulunduğu yere gelerek sizlere hizmet veriliyor. Aracınızın çekilmesine ve ekstra bir para harcamanıza gerek yok. Seyyar oto tamircisi olarak yıllardır insanlara sorun yaşadıkları yerde ayaklarına gelerek hizmet sunuluyor.

Seyyar Oto tamircisi nedir? Seyyar oto tamircisi den kimler faydalanabilir? Seyyar lastik tamiri pahalı olur mu? Bana nasıl yardım eder? İsteğim saatte ulaşabilir miyim bu hizmetten yararlanabilir miyim? Güvenilir mi? Sağlam mı? Bu gibi kafanız da oluşacak bütün sorunların cevabı bizde.

Seyyar Lastik Tamircisi  

Şehir içi ve şehir dışındayken otomobilinizin tekeri patlattığınızda ve araçla ilgili bir sorun yaşadığınız da bulunduğunuz yere gelerek otomobilinizin lastiğini değiştiren tamirini yapan ve aracınız la ilgili oluşan herhangi bir sorunu çözüme ulaştırandır. Seyyar oto tamircisin den isteyen ve sorun yaşayan herkes faydalanabilir ulaşabilir ve bu hizmetten yararlanabilir. Bulunduğunuz yere gelerek lastik tamirinizi yapar sizi bu konuda bilgilendirir ve ne yapmanız gerektiğini söyler. 

Seyir halindeyken tekrardan böyle bir sorun yaşadığınız da size neleri yapıp yapmayacağınız konusunda bilgilendirir sadece araç lastiği değişimi değil bu tip sorunlar da ne yapmanız gerektiğinizi yolla ilgili bilgileri ve güvenliğiniz için yapılması gerekenleri de anlatır. Seyyar lastik tamircisi olarak ücretleri aşırı pahalı insanlar var ve bunlara dikkat etmek gerekiyor. Seyyar olduğu için bulunduğunuz yere geldikleri için ücreti şişirenlere sağlam lastik takmayanlara dikkat edin. 

Her yönden size kaliteli ve güvenli bir hizmet verdiğimiz gibi bu yönden de sizlere uygun bir ücret karşılığında hizmet verilmektedir. Bizim için paradan daha önemlisi sizin güvenliğiniz ve memnun kalmanızdır. Sadece lastik değişimi takımı değil araçla ilgili diğer yaşadığınız sorunları da örnek olarak  akünüz bittiyse de, aracınızın her hangi bir yerinde tamire ve değişime ihtiyaç duyduğunuz da seyyar hizmete ulaşmanız yeterli olacaktır. Yaşadığınız bütün sorunlar pratik ve hızlı bir şekilde çözüme ulaşır.

Seyyar Lastik Oto Tamiri  

Seyyar oto tamircisine istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz ve hizmet alabilirsiniz. Yıllardır verilen bu hizmetten kesinlikle sağlamlıktan ödün verilmez. Kesinlikle ikinci el lastik takılmaz. Sizin can güvenliğiniz her şeyin üstündedir ve güvenli yolculuk konusunda önemsenirsiniz. Takılmış olunan lastikler test edilir ve her zaman sağlamlığı onaylanır. İşinin ehli ustalar bu hizmeti verir. Oto lastik ve tamiri konusunda güven ve kaliteli hizmetten  sizlerde yararlanabilir seyyar oto lastikçisi müşteri portföyüne katılabilirsiniz. Siz de seyyar lastik oto tamiri yapan  birini arıyorsanız  https://7-24lastik.com/  sitesinden güvenli bir şekilde hizmet alabilirsiniz. 

Tüm Araçlara En Uygun 7-24 Lastikçi

Uzman Ekip

Lastiklerinizin tamirini aracınızın başında uzman ekibimiz ile yapıyoruz.

7 - 24 LASTİK

Bütçe Dostu

Lastiklerinizin tamirini piyasadaki en uygun fiyat garantisi ile gerçekleştiriyoruz.

7 - 24 LASTİK

Mutlu Müşteriler

Hizmetimizden memnun kalan binlerce mutlu müşteri portföyü

7 - 24 LASTİK

Sektörde Öncü

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber 7- 24 Lastik sektörün öncüsü

7 - 24 LASTİK

Seyyar Lastikçi Hizmeti İçin Arayın !

SEYYAR LASTİKÇİ İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

Lastikleriniz arızalandığı zaman ulaşılabilecek bir firma oldukça önemlidir. Yolda herhangi bir yerde kaldığınız zaman lastiklerinizle ilgili bir sorun var ise mobil araçlarımıza ulaşabilirsiniz. Lastiğin inmesi veya patlaması durumunda yolda kaldığınız yere en kısa sürede ulaşarak lastik tamiratını gerçekleştirmekteyiz. Lastik değişimi gerekiyorsa Bunun için de hizmetimizi sunuyoruz. Seyyar Lastikçi servisinde fiyatlandırmalarımızda da ekonomik çizelgeyi takip etmekteyiz. Bizlere ulaşarak lastik tamiratında Hızlı güvenilir ekonomik bir firma ile çalışma imkanını yakalayabilirsiniz. 

Lastiklerinizle ilgili yaşadığınız sorunda Bulunduğunuz yere ulaşma süremiz ortalama 15 dakikalık bir süreci kapsamaktadır. 15 dakikada ulaşarak lastik inme sebebini tespit ediyoruz ve buna uygun tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Lastikler bazen hava kaçırmakla ilgili bir problem yaşıyor olabilir veya herhangi yabancı bir cisim sebebiyle patlamış olabilir. Böyle bir durumda Seyyar Lastikçi lastiğin arızasını gidererek aracınızla seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz. 

Herhangi bir sebepten dolayı şehirler arası veya şehir içi seyahatler yapıyoruz. Bu seyahat sırasında lastiğinizle ilgili bir sorun olduğunu keşfettiğiniz anda bize ulaşmanız yeterlidir. Lastiğin havasının inmesi veya patlaması bu sorunların başında gelmektedir. Böyle bir durumda acil olarak bir yere gidiyorsanız lastik değişim süresi ne kadar sürdüğünü merak etmeniz ise oldukça doğaldır. İstediğiniz saat ve dakikada bulunduğunuz yere ulaşarak lastik değişim süresini ortalama 20 dakikalık bir süreçte gerçekleştiriyoruz. Lastiğinizin değiştirilmesi işlemini gerçekleştirdikten sonra diğer lastiklerin kontrolünü sağlayan ekip arkadaşlarımız seyahatinize güvenle devam edebileceğinizi sizlere belirtmektedirler. 

Lastik arızası ile ilgili bir durumu yaşadığınızda firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Firmamız bütün ekipmanıyla beraber bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değişimi gerek tamiratını gerçekleştirir. Lastiğinizin Hangi sebepten indiğini veya patladığını bilmenize gerek yoktur. Bize ulaşmanız bizim arızaya uygun arıza giderme yöntemi sunmamız için yeterlidir. Ekip arkadaşlarımız Bulunduğunuz yere her türlü arızayı ve her türlü durumu hesap ederek donanımlı bir şekilde gelmektedir.  Lastik değiştirme veya tamir işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirerek güvenli seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz.

Firmamız lastik değiştirme işleminde profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Lastik tamirinde de yine bu profesyonel ekibimiz gerekli en doğru yöntemi kullanarak işlem yapıyor. Lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş durumu var ise burada değişime gerek yoksa mantar veya şemsiye yöntemiyle bu bölgenin onarılmasını sağlıyoruz. Kullanılamayacak bir duruma gelmiş kesilmiş dağılmış bir lastik söz konusu ise burada lastik değiştirme işlemini gerçekleştiriyoruz. 

Firma olarak çalışma sistemimizde hemen lastik değiştirme işlemine geçmek veya alelade bir yöntemle lastiği tamir etmek prensiplerimize aykırıdır. Firma olarak müşterimizin seyahatine güvenli bir şekilde devam ettirebilmesi için bütün ayrıntıları düşünüp buna göre bir çalışma sistemi sunarız.

Seyyar Lastikçi lastik değiştirme işlemi için bizlere ulaşabilirsiniz. Ister şehir içi ister şehirler arası seyahat sırasında yaşadığımız lastik sorunlarında bizlere ulaşabilirsiniz. Lastiği yamalama yönteminin dışında değişim veya farklı teknikler gerekiyorsa bunları da yapmaktayız. Burada tamamen müşterilerimize güvenli bir seyahat sunmak ilk amacımızdır. Ekibimiz bu konuda eğitimli ve bilgili kişilerden özellikle seçiliyor. Böylece Sizler de gönül rahatlığıyla bu işlemleri yapmak için bizlerden yardım talep edebilirsiniz. Firmamızın çalışma prensibi bizlerden hizmet alan bütün müşterilerimiz tarafından da onaylanmış ve memnuniyetle yorumlanmıştır.

Seyyar Lastikçi lastik tamiri hizmeti veren firmamız İstanbul civarında hizmet vermektedir. İstediğiniz her bölgeye ulaşım sağlayabiliyoruz. Lastiğiniz arızalandığı zaman pratik ve güvenilir işinde eğitim almış ustalarla çalışmak isterseniz bizlere ulaşmanız yeterlidir. Kesinlikle mağdur olmanıza izin vermiyoruz. Bulunduğunuz yere ulaşma konusunda da Oldukça hızlı bir çalışma sistemine sahiptir. Bulunduğunuz yere geldikten sonra da çalışan arkadaşlarımız işlerini hem en pratik şekilde hem de en güvenilir şekilde yapmayı İlke edinmiş kişilerden özellikle seçiliyorlar.

Seyyar Lastikçi lastik hizmeti almak istediğiniz zaman yapmanız gereken şey çok basittir. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Veya internet sitemiz üzerinden anlık iletişim sağlanan yerlere mesaj bırakmanız yeterlidir.  Mesajlarınıza veya telefonlarınıza dönülmemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Yerinde lastikçi için her zaman cevaplanan bir telefon sistemimiz bulunduğunu belirtelim. İstediğiniz saatte aradığınızda Telefonlarınız cevaplanır sizlerden gereken bilgiler alındıktan sonra Bulunduğunuz yere ortalama 15 dakikalık bir süreçte ulaşım sağlıyoruz

Araçların yürümesini ve bir yerden başka bir yere ilerlemesini sağlayan en önemli araçlar tabii ki de tekerleklerdir. Tekerle ilgili yaşanan bir sorun da aracı tamirhaneye götürmek oldukça masraflı ve zor bir işlemdir. Bu yüzden lastikle ilgili yaşanan sorunlarda yerinde tamir hizmeti en pratik yöntemlerden bir tanesidir. Bizlerde firma olarak Bunun bilincinde olduğumuz için aktif bir şekilde bulunduğunuz her yere gelerek Seyyar Lastikçi lastik tamiri hizmeti sunuyoruz. Bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değiştirme gerek lastiğini arızasını giderme işlemlerini yapıyoruz.

Arabanızın lastiğinde herhangi bir sebepten dolayı delinme var ise burada da kullandığımız yöntemlerle bu deliği kapatmayı yani yamalamayı hedefliyoruz. Fakat lastikte yırtılma veya herhangi başka bir sorun var ise bunun değişimini de gerçekleştirebiliyoruz. Farklı bir lastik sorunu lastiğin yuvaları ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmışsa büyük bir kaza söz konusu ise burada tamir yöntemlerinizde ise farklı teknikler kullanmamız gerekebiliyor.

Keyifli veya önemli bir seyahate başladığınız sırada yolculuğunuz devam ederken birden lastiklerle ilgili sorun olduğunu fark ediyorsunuz. Lastiğinizin havası inmiş olabilir veya patlamış olabilir. Böyle bir durumda ise muhakkak bizimle iletişime geçmenizi önermekteyiz. Acil yardım şeklinde hizmet veren tamirci arkadaşlarımız bulunduğunuz yere gelerek mağduriyetinizi kısa bir sürede gidermektedir. Arıza bildirimini yapmanız tamir işleminin gerçekleşmesi gibi süreçlerin toplamı 45-50 dakikalık bir zaman diliminde gerçekleştiği için herhangi bir zaman mağduriyeti yaşamazsınız.

Ekibimiz havası inmiş lastiği inceleyerek neden havasının indiğini ilk önce çözümler. Farklı basınçlardan kaynaklı olarak veya jantlarla ilgili boşluktan kaynaklı olarak lastiğin havasının inmesi söz konusu Olabilir. Böyle bir durum varsa lastiğin havasının inme sebepleri keşfedilir ve bu giderilir. Yolda giderken lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş olması ve yine bu sebeplerden bir tanesidir. Bunun da giderilmesini sağlamak için şemsiye veya mantar yöntemlerini kullanıyoruz. Bu yöntemlerin hiçbiriyle gidilemeyecek bir arıza yırtık yarık söz konusu ise lastik değişimi yöntemine geçmekteyiz

Hızlı pratik güvenilir bir şekilde hizmet veren ekibimiz lastik arızasını giderme konusunda müşterilerimizden hep olumlu dönüşler almaktadır. Lastiklerinizin arızalanması durumunda bize ulaşmanız yeterlidir. Nöbetçi Lastikçi lastik hizmeti sunduğumuz için istediğiniz saatte ve dakikada sizlere ulaşım sağlamaktayız. Gerek lastiğin değişimi gerek arızanın giderilmesi ekip arkadaşlarımız tarafından olabilecek en kısa sürede yapılabilmektedir. Yerinde lastik tamiri arıza giderme değişim işlemleri için firmamıza iletişim numaralarımızdan veya internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kurumsal

Anasayfa 

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgemiz

Blog

İletişim

Bize Ulaşın

İstanbul’da profesyonel lastik tamiri hizmeti veriyoruz. İstanbul’da aracınız ne olursa olsun asla sizi yarı yolda bırakmıyoruz. 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Anında tüm gün kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

İletişim

Website: https://7-24lastik.com/

E-mail: [email protected]

Telefon: 0531 874 24 89

Adres: İstanbul

Çalışma Saatleri

7 Gün 24 Saat

Seyyar Lastik Tamiri​

Hemen arayın veya Whatsapp’tan konumunuzu gönderin en yakın seyyar lastik tamircimizi size yönlendirelim. İstanbul’un oto lastikçisi olarak sizlere en uygun fiyat ve ürün kalitesiyle hizmet veriyoruz.

© Tüm Hakları Saklıdır. 2022 7/24 Lastik by Alaturka Medya

İletişim

Tüm  İstanbul  Bölgesinde 7/24 Hizmet Alabilirsiniz.
  Whatsapp
  💬 7/24 Lastik Hoşgeldiniz.
  Merhabalar
  7/24 Lastik Hoşgeldiniz.

  Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Tıkla Ara !