3. Köprü Lastikçi | Lastik Tamircisi


Üçüncü Köprü (Yavuz Sultan Selim Köprüsü) Lastikçi

3. Köprü Lastikçi

Aracınızın lastikleri aşınmaya başladığında Üçüncü Köprü (Yavuz Sultan Selim Köprüsü) Lastikçi olarak profesyonel bir lastik servisine götürmenin tam zamanı. Lastikleriniz, çatlamış bir supap sapı, sızdıran bir lastik veya eksik bir jant gibi çeşitli nedenlerle aşınabilir. Lastiğiniz ister aşınmış ister tamamen patlamış olsun, lastik tamiri sizi güvende tutar ve uzun vadede paradan tasarruf etmenizi sağlar. Köprü üstünde ya da yakınında lastik ile ilgili herhangi bir sorun ile karşılaştığınız taktirde Üçüncü Köprü (Yavuz Sultan Selim Köprüsü) Lastikçisi size yardım edecektir.

Şimdiye kadar patlak bir lastiğiniz varsa, muhtemelen gelip tamir edecek birini bulmanız gerekiyordu. İçini havayla doldurmayı deneyebilir ve düz bir sprey kullanmayı deneyebilirsiniz, ancak profesyonel bir lastik onarım servisini aramak daha iyidir. Bunu kendiniz yapmak cazip gelse de lastiğinize zarar verme ve istediğinizden daha fazla para harcama olasılığınız daha yüksektir.

Patlak bir lastiği tamir etmenin ilk adımı, lastiğin sürülmesinin güvenli olduğundan emin olmaktır. Lastikte kabarcıklar, yırtıklar veya diğer görünür metal parçalar olmamalıdır. Bazı durumlarda patlamış bir lastik tamir edilemeyebilir, ancak denemekten zarar gelmez. Ancak lastiğiniz çok eskiyse, sürmek güvenli olmayacaktır. Hiç riske atmadan Üçüncü Köprü (Yavuz Sultan Selim Köprüsü) Lastikçisini arayarak işinizi riske atmadan kolay bir şekilde yaptırabilirsiniz. Kendinizin uğraşmasından daha kolay bir şekilde lastik sorununuzu çözdürebilirsiniz.

Patlak lastik gibi bazı durumlarda lastiğin onarılması gerekebilir. Tek bir delinme durumunda bir yama takılabilirken, daha ciddi hasar yeni bir lastik gerektirebilir. 16 inç’e kadar olan delikler genellikle tamir edilebilir. Patlama bir çarpışmada meydana gelirse, lastik değiştirilmelidir. Genel olarak, bir lastiği tamir ettirmek 60 ila 90 dakika sürer.

Bir lastiği tamir etme süreci zor olabilir, ancak genellikle yeni lastik satın almaktan daha ucuz bir alternatiftir. Düzgün bir şekilde onarılmış bir lastik, güvenliği artıracak ve patlamış bir lastik nedeniyle kaza şansınızı azaltacaktır. Aracınızın lastiklerini aylık olarak görsel olarak kontrol etmek, diş derinliğini ayda bir kontrol etmek lastik güvenliğini artırmanın harika yollarıdır.

Lastik konusunda oldukça uzman olan Üçüncü Köprü (Yavuz Sultan Selim Köprüsü) Lastikçisi sayesinde her türlü işlemlerinizi bakımlarınızı ya da onarımlarınızı hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Lastik araçların en önemli parçalarından birisi olmaktadır.

Bir lastiği kendi başınıza onarmak mümkün olsa da tamir ettirirken aramanız gereken bazı şeyler vardır. Yeteneklerinize güvenmiyorsanız, bir Üçüncü Köprü (Yavuz Sultan Selim Köprüsü) Lastikçisi gibi profesyonele götürün. Bir lastik tamirinin maliyeti, patlamanın boyutuna ve türüne bağlı olarak genellikle cüzi miktarlarda olmaktadır. Bir patlağı nasıl tamir edeceğinizi bulamıyorsanız, bir lastik tamir seti satın almayı deneyin. Ama bu sizi çok uğraştırabilir. Lastikler olur olmadık yerlerde patladığından dolayı yakındaki bir profesyonelden yardım almak daha kolay olacaktır.

7-24 Lastikçi Uzman Ekip

7-24 Lastikçi servisimiz ile tamirini aracınızın başında uzman ekibimiz ile yapıyoruz.

Anında Lastik Tamiri

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Bütçe Dostu

Lastiklerinizin tamirini aracınızın başında uzman ekibimiz ile yapıyoruz.

Anında Lastik Tamiri Hizmeti

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Anında Lastik Tamiri

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Sektörde Öncü

Yaklaşık 20 yılı aşkın süredir lastik tamiri sektöründe profesyonel  hizmet sağlıyoruz.

Anında Lastik Tamiri

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

İstanbul 7-24 Mobil Lastikçi Hizmeti İçin Arayın !
Hemen Ara

Tüm Araçlara En Uygun
7-24 Lastikçi

 • 7/24 Destek
 • Anında Onarım
 • Profesyonel Kadro

Uzman Kadro

Tüm İstanbul’a • Lastik Tamiri ve Değişimi Yapılır.
• Tüm Araçlara Göre Lastik Bulunur.
• Anadolu Yakası’nın Her Yerine Servisimiz Vardır.

Aracınızı hareket ettirmeyin arayın aracınızın lastiğini olduğu yerde onaralım.

7-24 Yerinde Lastikçi Tamiri​

Hemen arayın veya Whatsapp’tan konumunuzu gönderin en yakın seyyar lastik tamircimizi size yönlendirelim.
İstanbul’un oto lastikçisi olarak sizlere en uygun fiyat ve ürün kalitesiyle hizmet veriyoruz.

Lastikçi 7/24 Yol Yardım

Seyyar Lastik Tamir Merkezi olarak lastik değiştirme ve akü hizmetini ayağınıza getiriyoruz.
Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

3. Köprü Lastikçi

Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Asya ve Avrupa kıtalarını iki kez birleştiren, mimari ve özellikleri ile Dünya’nın sayılı köprüleri arasına giren köprülerdendir. 3. Köprü sadece transit karayolu taşımacılığında değil, aynı zamanda raylı sistemlerin üzerinde entegre edildiği bir yapıyla inşaa edilmiştir.

Köprü 4 gidiş ve 4 geliş olmak üzere inşaa edilmiş ve orta kısımda yer alan entegre raylı sistem ile tekerlekli araçların dışında raylı araçlarında kullandığı önemli bir köprü özelliğini taşımaktadır. Ulaştırma Bakanlığı tarafından yapılan son düzenlemeler ile artık otobüs, kamyon gibi çok tekerlekli ve büyük araçların 3. Köprüyü kullanma zorunluluğu getirilmiştir. Bu sayede daha önce kullanılan Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün de yükü bir nebze azaltılmış oldu.

Özellikle yüksek tonajlı araçların ağırlıklı olarak kullandığı bu yol güzergahında olası bir lastik patlamasında gerek Avrupa gerekse Anadolu yakasından gelebilecek olan bir mobil lastikçi servisimiz  size en kısa sürede ulaşım sağlayacaktır. 3. Köprü’nün her iki çıkış bağlantı noktalarında sorun dahi yaşarsanız  her iki yakada 24 saat sizin için bekleyen 3. Köprü Mobil Lastikçi ekibimizi kısa süre içinde yanınıza yönlendiriyoruz. 3. Köprü Acil Lastikçi lazım olduğu zamanlarda ise, size 7/24 hizmet veren ekibimiz telefonun diğer ucunda olacaktır. 3. Köprü lastikçi yol yardım hattını arayarak, gerekli desteği isteyebilirsiniz..

Bize ulaştığınız andan itibaren en kısa sürede uzman ekiplerimizi tam donanımlı araçlarla konumuza yönlendiriyoruz. Araçlarımızda yedek lastik, bijon, bijon anahtarı, kompresör,  sökme takma aparatları, levye, kriko, hava tabancası, jeneratör gibi gerekli tüm araç gereçler yer almaktadır. Size ulaşan ekibimiz lastiğindeki problemi hızlıca belirleyerek size iletir ve siz onay verdikten sonra gerekli işlemi yapar. Lastiğiniz patlamışsa bunu yerinde lastik değişimi yaparak da gerçekleştirir. Fakat lastik tamiri gerekirse aracınızı  istasyona araç çekici ile getirerek lastik tamirini yapar ve aracınızı size en iyi şekilde teslim ederek, aracınızla güvenli bir şekilde trafiğe çıkmanızı sağlar.

7-24 Lastik olarak sizlere günün her anında lastik tamiri, lastik değişimi hizmeti sunuyoruz. Günün herhangi saatinde arayarak, 3. Köprü Lastikçi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İstanbul 3. Köprü lastikçi arayışlarınız için 7-24 aktif olan mobil ekiplerimizden yardım alabilirsiniz. Telefon numaralarımız aracılığı ile bize ulaşabilir, WhatsApp üzerinden konum bilgisi paylaşabilirsiniz. En yakın mobil lastikçi ekiplerimiz hızlı bir şekilde bulunduğunuz konuma yönlendirileceklerdir. İstanbul seyyar lastikçi firmamız hızlı ve kaliteli hizmeti bir arada sunar.

Uzun yıllar sektörde yer almanın getirdiği tecrübenin dinamik bir ekiple buluştuğu firmamız alanında en iyisidir. Geleneksel lastik tamiri yöntemlerinden ilham alan yeni nesil mobil yol yardım ekibiyiz. İstanbul’un tüm noktalarına seyyar lastik tamiri hizmeti sağlamaktayız. Yolda kalmak kâbusunuz olmasın diye 7-24 aktif haldeyiz. Sürüş keyfinize kaldığınız yerden devam edebilmek için bize ulaşın!

Acil 3. Köprü Lastikçi Profesyonel Hizmet Sunar

Acil lastikçi ihtiyaçlarınıza her daim cevap verebilmek için 7-24 ulaşılabilir durumdayız. Ayrıca hafta sonları ve özel günlerde de görev başındayız. Tüm hava koşullarında bizi arayabilir, lastik onarım işlemlerinizin yerinde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Tüm lastik tamirat işlemlerine hâkim olan profesyonel ekibimiz sorununuzu kısa sürede çözecektir.

Mobil Lastikçi Zamandan Tasarruf Sağlar

Aniden gerçekleşen lastik patlamaları veya hasarları sürücüler üzerinde büyük stres oluşturmaktadır. En yakın lastikçi aramak ve bulunduğu noktaya aracınızı ulaştırmak ise ayrı bir zahmettir. Mobil lastikçi hizmetimiz sayesinde artık böyle bir dert ortadan kalkmıştır. İstanbul 7-24 lastikçi firmamız zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Siz kısa bir mola verirken sorununuz çoktan giderilmiş olacaktır.

3. Köprü En Yakın Mobil Lastikçi Ekibiyiz

Tüm 3. Köprü en yakın lastikçi arayışlarınızda ilk sıradaki adres biziz. Tam teçhizata sahip mobil yol yardım araçlarımız İstanbul trafiğinde bir adım ardınızdadır. Avrupa Yakası’ndan Sarıyer, Anadolu Yakası’ndan ise Beykoz ilçelerinde yer alan 3. Köprü güzergâhında güvendesiniz. Konum bildiriminin ardından en kısa sürede sürüş deneyiminize kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Kısa Sürede Uzun Vadeli Çözümler Yaratır

Profesyonel lastik tamiratı konusunda tecrübeli ekibimiz kısa sürede uzun vadeli çözümler sunar. Kaliteli malzeme ve ince işçilik ile lastik hasarlarınız kalıcı şekilde onarılır. Güvenliğiniz için onarım işlemlerinde doğru yöntemin tercih edilmiş olması elzemdir. Yavuz Sultan Selim Köprüsü veya 3. Köprü lastikçi arayışı içerisindeyseniz doğru adrestesiniz.

Acil 7/24 En Yakın Üçüncü Köprü Lastikçi

Nöbetçi Üçüncü Köprü Lastikçi İhtiyaçlarınız İçin Bize Ulaşın!

Lastik patlamalarının sürücüleri en çok tedirgin eden bir diğer tarafı gece saatlerinde meydana gelmesidir. Pek çok sürücü bu gibi durumlarda çareyi nöbetçi lastikçi arayarak bulmaya çalışmaktadır. Sunmuş olduğumuz mobil yol yardım hizmetiyle günün tüm saatlerinde faaliyet halindeyiz. Bizimle iletişe geçmeniz halinde 7-24lastikçi olarak tamirat işlemlerinizi yerinde ve profesyonel şekilde gerçekleştiririz.
Hafta sonları ve özel günler de dâhil olmak üzere görevimizin başındayız. Üçüncü köprü civarında kimse yolda kalmasın diye daima ulaşılabilir durumdayız. Hava şartları nasıl olursa olsun, tam donanımlı mobil araçlarımızla yaşadığınız olumsuzluğun giderilmesini sağlarız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız sayesinde genişlettiğimiz etkinlik alanlarımızda, hiçbir sürücü yolda kalmayı dert etmesin.
Whatsapp hattımız üzerinden konum bilgisi paylaşarak ekiplerimizin size daha hızlı ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bize telefon ile ulaşıp sorunuz hakkında kısa bir açıklama yapmanız yeterlidir. Geriye kalan tek şey ekiplerimizin size ulaşıp, tamirat işleminizi gerçekleştirene kadar kısa bir mola vermek olacaktır. Üçüncü köprü lastikçi ekibimiz, uygun fiyatlarla kaliteli hizmeti ayağınıza getirecektir.

İletişim

Tüm  İstanbul  Bölgesinde 7/24 Hizmet Alabilirsiniz.
  Whatsapp
  💬 7/24 Lastik Hoşgeldiniz.
  Merhabalar
  7/24 Lastik Hoşgeldiniz.

  Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Tıkla Ara !