İstanbul Acil Lastikçi | Lastik Tamiri | Lastik Tamircisi

Acil Lastikçi

Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinde en kaliteli bir şekilde lastik yardımı hizmeti vermeye çalışan lastik firmaları lastik hizmetinde müşterilerin mağduriyetini gidererek büyük kolaylıklar sağlar. Bütün şehirleri giriş ve çıkış güzergâhları ve ilçelerinde yolda lastik tamir hizmeti sunan lastik firmaları tamir acil lastikçi ihtiyacınızda tek yapmanız gereken bizlere ulaşmanız olacaktır. Sizlerden gelen 7/24 lastikçi talebi doğrultusunda konumunuza en uygun ve en yakın lastikçi firması belirleyerek sizlere yönlendirmekteyiz. Sadece belirli bir il değil her noktasında etkin ve yetkin lastikçileri ile lastik firmaları belirttiğiniz lokasyonlara doğru derhal harekete geçer. Acil lastik tamiri motorlu taşıt araçların lastiklerini tamire eder ve değişimini gerçekleştirir. Lastikçiler motorlu taşıtlar işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda araç gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak iş sağlığı iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerini ve mesleğin verimlilik gerekliliğine uygun olarak hizmet verir.

Acil Lastik Tamiri

Araç üzerindeki arızalı olan lastiği tespit etmek arızalı olan lastiğin bağlı bulunduğu jantı araç üzerinden sökmek gerekir. Daha sonrasında lastiğin havasını boşaltıp el avadanlıkları kullanarak iç ve dış lastiği jant üzerinden çıkartılır. Sökülmüş olan iç lastiği detaylı bir şekilde inceleyerek delikleri tespit edilir. Tespit ettiği delikleri soğuk ya da sıcak kaynak yaparak tamiri gerçekleşir. Dış lastiği incelemek ve dış lastiği batmış olan çivileri ya da benzeri şeyleri çıkartıp dış lastiğini açılan alanlarına iç lastik parçaları koyarak takviye etmek gereklidir. İç lastiği dış lastik içine yerleştirip dış lastiği jant üzerine geçirmek ile işlem devam eder. Jant yeniden araç üzerine takıp somunlarını sıkma lastik içine belirli atmosfer basıncında hava vererek lastiği şişirip kontrol etmek ile iş tamamlanmış olur. Eskimiş olan lastikleri yeni olanları ile değiştirmek ve benzeri görev ve işlemleri lastik tamircisi itina ile yapar.

Acil Lastik Tamircisi

Lastik tamircisi lastik tamir işini uzman bir şekilde gerçekleştirir. Bunu yaparken yanında gerekli araç ve gereçleri getirerek hızlı bir şekilde tamir işini bitirir. Lastik tamircisi aracı ile yolda kalmış olan bireylerin problemini gidermek için 7/24 saat açık bir şekilde hizmet verir. Vermiş olduğu hizmetin garantisini verebilecek uzmanlıkta olan lastik tamircisi hiçbir müşterisini zor durumda bırakmaz. Yolda kalma gibi bir problemle karşılaştıysanız gece veya gündüz fark etmeden 24 saat açık hizmet veren lastik tamircisini arayarak probleminizi hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Oto lastik yol yardımı ile herhangi bir yerde mağdur durumda olmayınız. 24 saat açık lastikçiler bir telefon kadar sizlere yakındır.

Dış Lastik Tamircisi 

Mesleğin tanımı aşınmış olan dış lastik kılıflarını tekrardan sırt geçirmedi ve tamir etmede kullanılan makineleri çalıştırmış olan kişidir. Dış lastik tamircisi işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusuna araç gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak işçi sağlığı ve iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimliliği konusunda kalite gereklerine uygun olarak hareket eder.

Acil Lastik Tamircisi Çalışması

Acil lastik tamircisi lastiğe sırt geçirme ve tamir işlemlerini hazırlamak üzere perdahlama çarkını tutarak fırça ya da püskürtme tabancasını kullanarak lastik hamurunu perdahlanan lastik kılıfı üzerine sürmek sırtı döndürerek kılıfa iyice yerleşmesini sağlamak işini gerçekleştirir. Sırt dış lastiği volkanizi eden kalıp makinesine çalıştırır volkanizasyon işlemini yapar perdahlama sırt geçirme ya da kalıplama işlerinin birisini yapabilir ve buna göre ayırt edebilir. Bu gibi ve buna benzer işlemleri yerine getirir. Lastik tamiri işlerinde 24 lastik.com sitesinde kaliteli hizmet alabilirsiniz.

lastikçi

Tüm Araçlara En Uygun 7-24 Lastikçi

Uzman Ekip

Lastiklerinizin tamirini aracınızın başında uzman ekibimiz ile yapıyoruz.

7 - 24 LASTİK

Bütçe Dostu

Lastiklerinizin tamirini piyasadaki en uygun fiyat garantisi ile gerçekleştiriyoruz.

7 - 24 LASTİK

Mutlu Müşteriler

Hizmetimizden memnun kalan binlerce mutlu müşteri portföyü

7 - 24 LASTİK

Sektörde Öncü

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber 7- 24 Lastik sektörün öncüsü

7 - 24 LASTİK

İstanbul Acil Lastikçi Hizmeti İçin Arayın !

İSTANBUL ACİL LASTİKÇİ İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

Lastikleriniz arızalandığı zaman ulaşılabilecek bir firma oldukça önemlidir. Yolda herhangi bir yerde kaldığınız zaman lastiklerinizle ilgili bir sorun var ise mobil araçlarımıza ulaşabilirsiniz. Lastiğin inmesi veya patlaması durumunda yolda kaldığınız yere en kısa sürede ulaşarak lastik tamiratını gerçekleştirmekteyiz. Lastik değişimi gerekiyorsa Bunun için de hizmetimizi sunuyoruz. Acil Lastikçi servisinde fiyatlandırmalarımızda da ekonomik çizelgeyi takip etmekteyiz. Bizlere ulaşarak lastik tamiratında Hızlı güvenilir ekonomik bir firma ile çalışma imkanını yakalayabilirsiniz.

Lastiklerinizle ilgili yaşadığınız sorunda Bulunduğunuz yere ulaşma süremiz ortalama 15 dakikalık bir süreci kapsamaktadır. 15 dakikada ulaşarak lastik inme sebebini tespit ediyoruz ve buna uygun tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Lastikler bazen hava kaçırmakla ilgili bir problem yaşıyor olabilir veya herhangi yabancı bir cisim sebebiyle patlamış olabilir. Böyle bir durumda Acil Lastikçi  lastiğin arızasını gidererek aracınızla seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz. 

Herhangi bir sebepten dolayı şehirler arası veya şehir içi seyahatler yapıyoruz. Bu seyahat sırasında lastiğinizle ilgili bir sorun olduğunu keşfettiğiniz anda bize ulaşmanız yeterlidir. Lastiğin havasının inmesi veya patlaması bu sorunların başında gelmektedir. Böyle bir durumda acil olarak bir yere gidiyorsanız lastik değişim süresi ne kadar sürdüğünü merak etmeniz ise oldukça doğaldır. İstediğiniz saat ve dakikada bulunduğunuz yere ulaşarak lastik değişim süresini ortalama 20 dakikalık bir süreçte gerçekleştiriyoruz. Lastiğinizin değiştirilmesi işlemini gerçekleştirdikten sonra diğer lastiklerin kontrolünü sağlayan ekip arkadaşlarımız seyahatinize güvenle devam edebileceğinizi sizlere belirtmektedirler. 

Lastik arızası ile ilgili bir durumu yaşadığınızda firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Firmamız bütün ekipmanıyla beraber bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değişimi gerek tamiratını gerçekleştirir. Lastiğinizin Hangi sebepten indiğini veya patladığını bilmenize gerek yoktur. Bize ulaşmanız bizim arızaya uygun arıza giderme yöntemi sunmamız için yeterlidir. Ekip arkadaşlarımız Bulunduğunuz yere her türlü arızayı ve her türlü durumu hesap ederek donanımlı bir şekilde gelmektedir.  Lastik değiştirme veya tamir işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirerek güvenli seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz.

Firmamız lastik değiştirme işleminde profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Lastik tamirinde de yine bu profesyonel ekibimiz gerekli en doğru yöntemi kullanarak işlem yapıyor. Lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş durumu var ise burada değişime gerek yoksa mantar veya şemsiye yöntemiyle bu bölgenin onarılmasını sağlıyoruz. Kullanılamayacak bir duruma gelmiş kesilmiş dağılmış bir lastik söz konusu ise burada lastik değiştirme işlemini gerçekleştiriyoruz. 

Firma olarak çalışma sistemimizde hemen lastik değiştirme işlemine geçmek veya alelade bir yöntemle lastiği tamir etmek prensiplerimize aykırıdır. Firma olarak müşterimizin seyahatine güvenli bir şekilde devam ettirebilmesi için bütün ayrıntıları düşünüp buna göre bir çalışma sistemi sunarız.

Acil Lastikçi , lastik değiştirme işlemi için bizlere ulaşabilirsiniz. Ister şehir içi ister şehirler arası seyahat sırasında yaşadığımız lastik sorunlarında bizlere ulaşabilirsiniz. Lastiği yamalama yönteminin dışında değişim veya farklı teknikler gerekiyorsa bunları da yapmaktayız. Burada tamamen müşterilerimize güvenli bir seyahat sunmak ilk amacımızdır. Ekibimiz bu konuda eğitimli ve bilgili kişilerden özellikle seçiliyor. Böylece Sizler de gönül rahatlığıyla bu işlemleri yapmak için bizlerden yardım talep edebilirsiniz. Firmamızın çalışma prensibi bizlerden hizmet alan bütün müşterilerimiz tarafından da onaylanmış ve memnuniyetle yorumlanmıştır.

Acil Lastikçi , lastik tamiri hizmeti veren firmamız İstanbul civarında hizmet vermektedir. İstediğiniz her bölgeye ulaşım sağlayabiliyoruz. Lastiğiniz arızalandığı zaman pratik ve güvenilir işinde eğitim almış ustalarla çalışmak isterseniz bizlere ulaşmanız yeterlidir. Kesinlikle mağdur olmanıza izin vermiyoruz. Bulunduğunuz yere ulaşma konusunda da Oldukça hızlı bir çalışma sistemine sahiptir. Bulunduğunuz yere geldikten sonra da çalışan arkadaşlarımız işlerini hem en pratik şekilde hem de en güvenilir şekilde yapmayı İlke edinmiş kişilerden özellikle seçiliyorlar.

Acil Lastikçi, lastik hizmeti almak istediğiniz zaman yapmanız gereken şey çok basittir. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Veya internet sitemiz üzerinden anlık iletişim sağlanan yerlere mesaj bırakmanız yeterlidir.  Mesajlarınıza veya telefonlarınıza dönülmemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Yerinde lastikçi için her zaman cevaplanan bir telefon sistemimiz bulunduğunu belirtelim. İstediğiniz saatte aradığınızda Telefonlarınız cevaplanır sizlerden gereken bilgiler alındıktan sonra Bulunduğunuz yere ortalama 15 dakikalık bir süreçte ulaşım sağlıyoruz

Araçların yürümesini ve bir yerden başka bir yere ilerlemesini sağlayan en önemli araçlar tabii ki de tekerleklerdir. Tekerle ilgili yaşanan bir sorun da aracı tamirhaneye götürmek oldukça masraflı ve zor bir işlemdir. Bu yüzden lastikle ilgili yaşanan sorunlarda yerinde tamir hizmeti en pratik yöntemlerden bir tanesidir. Bizlerde firma olarak Bunun bilincinde olduğumuz için aktif bir şekilde bulunduğunuz her yere gelerek Acil Lastikçi  lastik tamiri hizmeti sunuyoruz. Bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değiştirme gerek lastiğini arızasını giderme işlemlerini yapıyoruz.

Arabanızın lastiğinde herhangi bir sebepten dolayı delinme var ise burada da kullandığımız yöntemlerle bu deliği kapatmayı yani yamalamayı hedefliyoruz. Fakat lastikte yırtılma veya herhangi başka bir sorun var ise bunun değişimini de gerçekleştirebiliyoruz. Farklı bir lastik sorunu lastiğin yuvaları ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmışsa büyük bir kaza söz konusu ise burada tamir yöntemlerinizde ise farklı teknikler kullanmamız gerekebiliyor.

Keyifli veya önemli bir seyahate başladığınız sırada yolculuğunuz devam ederken birden lastiklerle ilgili sorun olduğunu fark ediyorsunuz. Lastiğinizin havası inmiş olabilir veya patlamış olabilir. Böyle bir durumda ise muhakkak bizimle iletişime geçmenizi önermekteyiz. Acil yardım şeklinde hizmet veren tamirci arkadaşlarımız bulunduğunuz yere gelerek mağduriyetinizi kısa bir sürede gidermektedir. Arıza bildirimini yapmanız tamir işleminin gerçekleşmesi gibi süreçlerin toplamı 45-50 dakikalık bir zaman diliminde gerçekleştiği için herhangi bir zaman mağduriyeti yaşamazsınız.

Ekibimiz havası inmiş lastiği inceleyerek neden havasının indiğini ilk önce çözümler. Farklı basınçlardan kaynaklı olarak veya jantlarla ilgili boşluktan kaynaklı olarak lastiğin havasının inmesi söz konusu Olabilir. Böyle bir durum varsa lastiğin havasının inme sebepleri keşfedilir ve bu giderilir. Yolda giderken lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş olması ve yine bu sebeplerden bir tanesidir. Bunun da giderilmesini sağlamak için şemsiye veya mantar yöntemlerini kullanıyoruz. Bu yöntemlerin hiçbiriyle gidilemeyecek bir arıza yırtık yarık söz konusu ise lastik değişimi yöntemine geçmekteyiz

Hızlı pratik güvenilir bir şekilde hizmet veren ekibimiz lastik arızasını giderme konusunda müşterilerimizden hep olumlu dönüşler almaktadır. Lastiklerinizin arızalanması durumunda bize ulaşmanız yeterlidir. Yerinde lastik hizmeti sunduğumuz için istediğiniz saatte ve dakikada sizlere ulaşım sağlamaktayız. Gerek lastiğin değişimi gerek arızanın giderilmesi ekip arkadaşlarımız tarafından olabilecek en kısa sürede yapılabilmektedir. Yerinde lastik tamiri arıza giderme değişim işlemleri için firmamıza iletişim numaralarımızdan veya internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Kurumsal

Anasayfa 

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgemiz

Blog

İletişim

Bize Ulaşın

İstanbul’da profesyonel lastik tamiri hizmeti veriyoruz. İstanbul’da aracınız ne olursa olsun asla sizi yarı yolda bırakmıyoruz. 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Anında tüm gün kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

İletişim

Website: https://7-24lastik.com/

E-mail: [email protected]

Telefon: +905334171040

Adres: İstanbul

Çalışma Saatleri

7 Gün 24 Saat

Acil Lastik Tamiri​

Hemen arayın veya Whatsapp’tan konumunuzu gönderin en yakın seyyar lastik tamircimizi size yönlendirelim. İstanbul’un oto lastikçisi olarak sizlere en uygun fiyat ve ürün kalitesiyle hizmet veriyoruz.

© Tüm Hakları Saklıdır. 2022 7/24 Lastik by Alaturka Medya

İletişim

Tüm  İstanbul  Bölgesinde 7/24 Hizmet Alabilirsiniz.
  Whatsapp
  💬 7/24 Lastik Hoşgeldiniz.
  Merhabalar
  7/24 Lastik Hoşgeldiniz.

  Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Tıkla Ara !