İstanbul En Yakın Lastikçi | Lastik Tamiri | Lastik Tamircisi

En Yakın Lastikçi

Lastik tamiri servisleri belirttiğiniz adrese gelir ve lastikleri yerinde onarır. En yakın lastikçi ile bu sayede araç çekme maliyetinden tasarruf edebilirsiniz.  Varıştan kısa bir süre sonra hareket eden ekipler en kısa sürede belirttiğiniz adrese gelir ve ilk olarak lastik probleminin nedenini tespit eder. Bazı nedenlerden dolayı lastiğin tamir edilip edilemeyeceği netleşecek ve süreç başlayacaktır. Aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun profesyonel hizmet almak önemlidir. Arızanın niteliğine göre en uygun ekipmanı kullanarak çalışmaya başlayıp en kısa zaman da lastiğinizi tamir edilmelidir.

En Yakın Lastik Tamircisi 

Uygun fiyat ve kolay ödeme seçeneği ile sizlere güvenilir lastik değişim hizmetini uygun fiyata sunmak lastik tamircilerinin prensibi olmalıdır. En yakın lastik tamircisi işletmesinin lastik üreticisi olarak bilinen deneyimli ekipmanları olmalıdır. Açık lastikçi bulma derdi olmadan bir mobil lastik firması ile iletişime geçerek güvenilir lastik tamir hizmeti alabilirsinizEn yakın lastik tamircisi güvenli ve konforlu bir yolculuğun temelidir diyerek sizlere hizmet verir. Aracın tam yükünü destekleyen lastik bakım ve onarımı çok önemlidir. Son zamanlarda lastiklerin bakım ve onarımlarının yapılmaması nedeniyle sık sık kazalar meydana gelmektedir.

lastikçi

En Yakın Lastik Tamiri

En yakın lastik tamiri ihtiyaçları her an doğabilir. Yolda araba kullanırken, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli arızalar meydana gelebilir. Patlamış veya havası inmiş lastikler karşılaştığınız da, bu durumda aracınızı durdurmanız ve sorunu size en yakın lastik tamirhanesine götürmeniz gerekir. Lastik tamiri, patlak lastikleri kontrol etmeyi ve arabanın içini incelemeyi içerir. Onarım işlemi ve basınç kontrolünden sonra araç çalışır halde teslim edilecektir. Adım adım ilerleyen bir süreçten sonra güvenilir yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

En Yakın Oto Lastik Tamiri

En yakın oto lastik tamiri hizmet içeriği çok önemlidir. En yakın lastik tamircisi arızaları gidermediği durumlar da kazalar meydana gelebilir. Bu durumu yaşamamak için herhangi bir lastik sorununuz varsa hemen en yakın lastik tamircisi ile irtibata geçmeniz gerekir. Lastik tamirinin yanı sıra lastik değişimi, jant değişimi, balans ayarı gibi her türlü lastik hizmetini sunmaları gerekir. Operasyonel kesinti yaşamamak için  yardıma gelen  ekip, sorunları hızlı bir şekilde tespit edip gidermelidir. Bu sayede zamandan tasarruf edebilir ve işe başlayabilirsiniz.

Konumuma En Yakın Lastikçi

Arabanızı sürerken patlak lastik, havası azalmış lastik gibi çeşitli arızalarla karşılaşabilirsiniz. Böyle bir şey olursa konumuma en yakın lastikçi mesafesi oldukça önemlidir. Bu durumda aracınızı durdurmanız ve size en yakın oto lastik tamircisi sorunu gidermeniz gerekir. Lastikleri tamir etmeden yola devam ederseniz kaza yapma ihtimaliniz çok yüksek. Lastik tamirleri araç kullanırken en sık karşılaşılan sorunlardan biri patlak lastiklerdir. Bu durum çoğu zaman kazalara neden olmakta ve ölüm gibi olumsuz durumlara yol açabilmektedir. Bu nedenle lastik sorunlarıyla ilgilenmeniz ve en yakın oto lastik tamiri hizmetlerinden yararlanmanız gerekir. Usta tarafından tamir edildikten sonra yolunuza kesintiye uğradığınız yerden daha güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz.

Araba Lastikleri İçine Neden Tamire İhtiyaç Duyulur?

Delinmenin hangi bölgede olduğu önemlidir. Lastik onarımları tipik olarak “küçük onarım alanı” olarak bilinen sırt merkezinin dörtte üçü içinde yapılmalıdır.

 • 1,6 mm’lik yasal sınırdan daha az diş derinliği
 • Lastiğin zayıf yapısal bütünlüğü veya patlak lastikte hasar 
 • Lastik çatlakları, aşınması veya zedelenmesi
 • Dış nesnelerin neden olduğu hasar 
 • Kordonun dışarıdan görüldüğü gibi görünümü
 • Geçmişte yanlış onarımların yapıldığını ve daha büyük hasarlara neden olması

7-24 Lastikçi

En Yakın Lastikçi Telefon Numarası

En yakın lastikçi telefon numarası için internet üzerinden rahatlıkla firmalara ulaşabilirsiniz. Lastik teknisyenleri usta işinden çok deneyimli ve profesyonel olmalı, lastik değiştirme ve onarım hizmetlerini eksiksiz vermelidir. Hem hafif hem de ağır kamyonlar için lastik değiştirme hizmetleri sağlayarak profesyonel hizmet sunulması önemlidir. Semtinizdeki en ünlü ve güvenilir mobil lastik servislerinden biri ile hafta sonu dâhil çağrı merkezi ile görüşebilirsiniz. Ayrıca arıza yardım ve lastik tamir hizmetlerimizle istediğiniz zaman aracınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

7/24 Lastikçi En Yakın

Yolculuğa çıktığınız da lastik tamirine devam ederken 7/24 lastikçi en yakın konumda her zaman yanınızdadır. Sitelerde bulunan iletişim numarasından dilediğiniz zaman tamirciye ulaşarak yerinde yol yardım ve lastik tamiri hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.  Tecrübeli bir ekiple, kazanılan tecrübeyi teknolojik gelişme ile birleştirerek  müşterilere en iyi hizmeti sunmak devamlılığı sağlar. Ayrıca, sorunlarınızı anında çözmek için teknolojiye göre tasarlanmış ve donatılmış cihazları mümkündür. Hizmetler arasında her türlü aracın lastik bakımı, onarımı ve değiştirilmesi yer almaktadır. 

Çekici maliyetlerinden tasarruf etmek için sadece dışarı çıkmakla kalmaz, aynı zamanda atölye ve depolarınıza da ekipler gelir. Ayrıca filo hizmeti veren firmalara lastik bakım ve araç değiştirme işlemlerini en hızlı ve güvenli şekilde yapabilmeleri için çok uygun fiyat kampanyaları düzenlenebilir. Yolda patlamış bir lastikle kalmak oldukça zor bir durumdur. Bu tür durumlarda kaliteli bir tamirci bulmak sorunumuzu en kısa zamanda çözmek açısından oldukça önemlidir. Bu tür sorunlarınızı hızlıca çözmek için güvenilir bir lastikçi araştırması yapabilirsiniz bu konuda çeşitli internet siteleri bulunmaktadır. https://7-24lastik.com/ sitesinden bu konuda tam kapsamlı hizmet alabilirsiniz.

Her Çeşit De Lastik Tamir İşlemi

Kamyon, tır, araba, teleks, forklift, fantuzzi, traktör, araba ve JCP araçlarının her türlü lastik tamiri kapsamında tamiri yapılabilir. Filo şirketleri için de çalışan ekipler vardır. Ayrıca her türlü lastik tamir işlemi, atölye veya depoya gelinerek yerinde onarım hizmeti kapsamında sağlanabilir. Alanında uzman ve işini çok ciddiye alan ekipler ile  en kısa sürede lastiklerinizi tamir edilebilir.

Lastik tamiri servisleri belirttiğiniz adrese gelir ve lastikleri yerinde onarır. En yakın lastikçi ile bu sayede araç çekme maliyetinden tasarruf edebilirsiniz.  Varıştan kısa bir süre sonra hareket eden ekipler en kısa sürede belirttiğiniz adrese gelir ve ilk olarak lastik probleminin nedenini tespit eder. Bazı nedenlerden dolayı lastiğin tamir edilip edilemeyeceği netleşecek ve süreç başlayacaktır. Aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun profesyonel hizmet almak önemlidir. Arızanın niteliğine göre en uygun ekipmanı kullanarak çalışmaya başlayıp en kısa zaman da lastiğinizi tamir edilmelidir.

Tüm Araçlara En Uygun 7-24 Lastikçi

Uzman Ekip

Lastiklerinizin tamirini aracınızın başında uzman ekibimiz ile yapıyoruz.

7 - 24 LASTİK

Bütçe Dostu

Lastiklerinizin tamirini piyasadaki en uygun fiyat garantisi ile gerçekleştiriyoruz.

7 - 24 LASTİK

Mutlu Müşteriler

Hizmetimizden memnun kalan binlerce mutlu müşteri portföyü

7 - 24 LASTİK

Sektörde Öncü

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber 7- 24 Lastik sektörün öncüsü

7 - 24 LASTİK

İstanbul En Yakın Lastikçi Hizmeti İçin Arayın !

EN YAKIN LASTİKÇİ İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

Lastikleriniz arızalandığı zaman ulaşılabilecek bir firma oldukça önemlidir. Yolda herhangi bir yerde kaldığınız zaman lastiklerinizle ilgili bir sorun var ise mobil araçlarımıza ulaşabilirsiniz. Lastiğin inmesi veya patlaması durumunda yolda kaldığınız yere en kısa sürede ulaşarak lastik tamiratını gerçekleştirmekteyiz. Lastik değişimi gerekiyorsa Bunun için de hizmetimizi sunuyoruz. En Yakın Lastikçi servisinde fiyatlandırmalarımızda da ekonomik çizelgeyi takip etmekteyiz. Bizlere ulaşarak lastik tamiratında Hızlı güvenilir ekonomik bir firma ile çalışma imkanını yakalayabilirsiniz.

Lastiklerinizle ilgili yaşadığınız sorunda Bulunduğunuz yere ulaşma süremiz ortalama 15 dakikalık bir süreci kapsamaktadır. 15 dakikada ulaşarak lastik inme sebebini tespit ediyoruz ve buna uygun tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Lastikler bazen hava kaçırmakla ilgili bir problem yaşıyor olabilir veya herhangi yabancı bir cisim sebebiyle patlamış olabilir. Böyle bir durumda En Yakın Lastikçi lastiğin arızasını gidererek aracınızla seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz. 

Herhangi bir sebepten dolayı şehirler arası veya şehir içi seyahatler yapıyoruz. Bu seyahat sırasında lastiğinizle ilgili bir sorun olduğunu keşfettiğiniz anda bize ulaşmanız yeterlidir. Lastiğin havasının inmesi veya patlaması bu sorunların başında gelmektedir. Böyle bir durumda acil olarak bir yere gidiyorsanız lastik değişim süresi ne kadar sürdüğünü merak etmeniz ise oldukça doğaldır. İstediğiniz saat ve dakikada bulunduğunuz yere ulaşarak lastik değişim süresini ortalama 20 dakikalık bir süreçte gerçekleştiriyoruz. Lastiğinizin değiştirilmesi işlemini gerçekleştirdikten sonra diğer lastiklerin kontrolünü sağlayan ekip arkadaşlarımız seyahatinize güvenle devam edebileceğinizi sizlere belirtmektedirler. 

Lastik arızası ile ilgili bir durumu yaşadığınızda firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Firmamız bütün ekipmanıyla beraber bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değişimi gerek tamiratını gerçekleştirir. Lastiğinizin Hangi sebepten indiğini veya patladığını bilmenize gerek yoktur. Bize ulaşmanız bizim arızaya uygun arıza giderme yöntemi sunmamız için yeterlidir. Ekip arkadaşlarımız Bulunduğunuz yere her türlü arızayı ve her türlü durumu hesap ederek donanımlı bir şekilde gelmektedir.  Lastik değiştirme veya tamir işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirerek güvenli seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz.

Firmamız lastik değiştirme işleminde profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Lastik tamirinde de yine bu profesyonel ekibimiz gerekli en doğru yöntemi kullanarak işlem yapıyor. Lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş durumu var ise burada değişime gerek yoksa mantar veya şemsiye yöntemiyle bu bölgenin onarılmasını sağlıyoruz. Kullanılamayacak bir duruma gelmiş kesilmiş dağılmış bir lastik söz konusu ise burada lastik değiştirme işlemini gerçekleştiriyoruz. 

Firma olarak çalışma sistemimizde hemen lastik değiştirme işlemine geçmek veya alelade bir yöntemle lastiği tamir etmek prensiplerimize aykırıdır. Firma olarak müşterimizin seyahatine güvenli bir şekilde devam ettirebilmesi için bütün ayrıntıları düşünüp buna göre bir çalışma sistemi sunarız.

 En Yakın Lastikçi, lastik değiştirme işlemi için bizlere ulaşabilirsiniz. Ister şehir içi ister şehirler arası seyahat sırasında yaşadığımız lastik sorunlarında bizlere ulaşabilirsiniz. Lastiği yamalama yönteminin dışında değişim veya farklı teknikler gerekiyorsa bunları da yapmaktayız. Burada tamamen müşterilerimize güvenli bir seyahat sunmak ilk amacımızdır. Ekibimiz bu konuda eğitimli ve bilgili kişilerden özellikle seçiliyor. Böylece Sizler de gönül rahatlığıyla bu işlemleri yapmak için bizlerden yardım talep edebilirsiniz. Firmamızın çalışma prensibi bizlerden hizmet alan bütün müşterilerimiz tarafından da onaylanmış ve memnuniyetle yorumlanmıştır.

 En Yakın Lastikçi, lastik tamiri hizmeti veren firmamız İstanbul civarında hizmet vermektedir. İstediğiniz her bölgeye ulaşım sağlayabiliyoruz. Lastiğiniz arızalandığı zaman pratik ve güvenilir işinde eğitim almış ustalarla çalışmak isterseniz bizlere ulaşmanız yeterlidir. Kesinlikle mağdur olmanıza izin vermiyoruz. Bulunduğunuz yere ulaşma konusunda da Oldukça hızlı bir çalışma sistemine sahiptir. Bulunduğunuz yere geldikten sonra da çalışan arkadaşlarımız işlerini hem en pratik şekilde hem de en güvenilir şekilde yapmayı İlke edinmiş kişilerden özellikle seçiliyorlar.

 En Yakın Lastikçi, lastik hizmeti almak istediğiniz zaman yapmanız gereken şey çok basittir. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Veya internet sitemiz üzerinden anlık iletişim sağlanan yerlere mesaj bırakmanız yeterlidir.  Mesajlarınıza veya telefonlarınıza dönülmemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Yerinde lastikçi için her zaman cevaplanan bir telefon sistemimiz bulunduğunu belirtelim. İstediğiniz saatte aradığınızda Telefonlarınız cevaplanır sizlerden gereken bilgiler alındıktan sonra Bulunduğunuz yere ortalama 15 dakikalık bir süreçte ulaşım sağlıyoruz

Araçların yürümesini ve bir yerden başka bir yere ilerlemesini sağlayan en önemli araçlar tabii ki de tekerleklerdir. Tekerle ilgili yaşanan bir sorun da aracı tamirhaneye götürmek oldukça masraflı ve zor bir işlemdir. Bu yüzden lastikle ilgili yaşanan sorunlarda yerinde tamir hizmeti en pratik yöntemlerden bir tanesidir. Bizlerde firma olarak Bunun bilincinde olduğumuz için aktif bir şekilde bulunduğunuz her yere gelerek En Yakın Lastikçi lastik tamiri hizmeti sunuyoruz. Bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değiştirme gerek lastiğini arızasını giderme işlemlerini yapıyoruz.

Arabanızın lastiğinde herhangi bir sebepten dolayı delinme var ise burada da kullandığımız yöntemlerle bu deliği kapatmayı yani yamalamayı hedefliyoruz. Fakat lastikte yırtılma veya herhangi başka bir sorun var ise bunun değişimini de gerçekleştirebiliyoruz. Farklı bir lastik sorunu lastiğin yuvaları ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmışsa büyük bir kaza söz konusu ise burada tamir yöntemlerinizde ise farklı teknikler kullanmamız gerekebiliyor.

Keyifli veya önemli bir seyahate başladığınız sırada yolculuğunuz devam ederken birden lastiklerle ilgili sorun olduğunu fark ediyorsunuz. Lastiğinizin havası inmiş olabilir veya patlamış olabilir. Böyle bir durumda ise muhakkak bizimle iletişime geçmenizi önermekteyiz. Acil yardım şeklinde hizmet veren tamirci arkadaşlarımız bulunduğunuz yere gelerek mağduriyetinizi kısa bir sürede gidermektedir. Arıza bildirimini yapmanız tamir işleminin gerçekleşmesi gibi süreçlerin toplamı 45-50 dakikalık bir zaman diliminde gerçekleştiği için herhangi bir zaman mağduriyeti yaşamazsınız.

Ekibimiz havası inmiş lastiği inceleyerek neden havasının indiğini ilk önce çözümler. Farklı basınçlardan kaynaklı olarak veya jantlarla ilgili boşluktan kaynaklı olarak lastiğin havasının inmesi söz konusu Olabilir. Böyle bir durum varsa lastiğin havasının inme sebepleri keşfedilir ve bu giderilir. Yolda giderken lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş olması ve yine bu sebeplerden bir tanesidir. Bunun da giderilmesini sağlamak için şemsiye veya mantar yöntemlerini kullanıyoruz. Bu yöntemlerin hiçbiriyle gidilemeyecek bir arıza yırtık yarık söz konusu ise lastik değişimi yöntemine geçmekteyiz

Hızlı pratik güvenilir bir şekilde hizmet veren ekibimiz lastik arızasını giderme konusunda müşterilerimizden hep olumlu dönüşler almaktadır. Lastiklerinizin arızalanması durumunda bize ulaşmanız yeterlidir. Yerinde lastik hizmeti sunduğumuz için istediğiniz saatte ve dakikada sizlere ulaşım sağlamaktayız. Gerek lastiğin değişimi gerek arızanın giderilmesi ekip arkadaşlarımız tarafından olabilecek en kısa sürede yapılabilmektedir. Yerinde lastik tamiri arıza giderme değişim işlemleri için firmamıza iletişim numaralarımızdan veya internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kurumsal

Anasayfa 

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgemiz

Blog

İletişim

Bize Ulaşın

İstanbul’da profesyonel lastik tamiri hizmeti veriyoruz. İstanbul’da aracınız ne olursa olsun asla sizi yarı yolda bırakmıyoruz. 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Anında tüm gün kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

İletişim

Website: https://7-24lastik.com/

E-mail: [email protected]

Telefon: 0533 417 10 40

Adres: İstanbul

Çalışma Saatleri

7 Gün 24 Saat

En Yakın Lastik Tamiri​

Hemen arayın veya Whatsapp’tan konumunuzu gönderin en yakın seyyar lastik tamircimizi size yönlendirelim. İstanbul’un oto lastikçisi olarak sizlere en uygun fiyat ve ürün kalitesiyle hizmet veriyoruz.

© Tüm Hakları Saklıdır. 2022 7/24 Lastik by Alaturka Medya

İletişim

Tüm  İstanbul  Bölgesinde 7/24 Hizmet Alabilirsiniz.
  Whatsapp
  💬 7/24 Lastik Hoşgeldiniz.
  Merhabalar
  7/24 Lastik Hoşgeldiniz.

  Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Tıkla Ara !