İstanbul Nöbetçi Lastikçi | Lastik Tamiri | Lastik Tamircisi

Nöbetçi Lastikçi

Nöbetçi lastikçiler genellikle gece çalışan ve sabaha kadar hizmet veren firmalardır. Nöbetçi lastikçi, lastik tamirini belirli bir işlem sırası ile gerçekleştirilmektedir. Lastik tamiri için öncelikle lastikteki delik belirlenir ve lastiğin iç kısmı incelenerek temizlenir. Lastiğe yama yapılabilmesi için deliğin etrafı tıraşlanır. Tıraşlanan yerin üzerine sızdırmazlık katmanı tatbik edilir. Sonrasında yama uygulanır ve yama üzerine basınç uygulanarak lastik ile bütünleşmesi sağlanır. Nöbetçi lastikçiler yaptıkları bu işlem karşılığında belirli bir ödeme almaktadır.

Lastik, kauçuk, kord bezi ve çelik tellerin bir araya gelmesi ve çeşitli kimyasallar maddeler ile birleşmesi ile oluşan ve araçlar için son derece önemli parçalardır. Lastik aracın yer ile temasını sağlamaktadır. Bu açıdan son derece önemli bir parçadır. Aracın durması, hareketlenmesi ve yola tutunması açısından oldukça önemli görevleri yerine getirir.

Her şeyin olduğu gibi lastiğinde belli bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Lastiklerin kullanım ömrü, kullanıma bağlı olarak 4 ila 6 yıl arasında değişmektedir. Lastiklerin diş derinliği güvenli sürüşe izin verdiği sürece lastiklerin kullanımı devam edebilmektedir. Bazı durumlarda ve yol şartları gibi nedenler ile lastiklerde patlama yaşanabilmektedir. Tamiri mümkün olan lastik patlamalarında lastik tamircilerinden yardım alınabilmektedir.

Nöbetçi Lastik Tamircisi

Patlak lastiğin tamiri teknik olarak bilgi, uzmanlık, donanım, ustalık ve malzeme gerektiren son derece önemli bir konudur. Araçların en önemli parçalarının başında lastikler gelir. Bu neden ile lastiği yapacak olan ustanın da son derece iyi olması önemlidir. Nöbetçi lastik tamircisi olarak hizmet veren firmalar da bu bilinç ile hareket ederek, patlak lastiğin incelenerek nasıl tamir edileceği konusunda kullanıcısına bilgi verir ve belirlenen şekilde lastiğin tamirini gerçekleştirir.

Nöbetçi Lastik Tamiri Nasıl Tamir Gerçekleştirir?

Otomobil sürekli hareket halinde olan ve yerle teması lastik aracılığı ile gerçekleşen araçlardır. Dolayısı ile lastikler her an patlama riski ile karşı karşıyadır. Akşam ya da gecenin ilerleyen saatlerinde dahi bu durum ile karşı karşıya kalınabilmektedir. Bu gibi durumlarda nöbetçi lastik tamiri yapan firmalar imdada yetişmektedir. İnik lastiklere, hava basıldığı halde tekrar inen lastiklere nöbetçi lastik tamiri yapılmalıdır. Lastik tamiri uzman kişiler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Bu neden ile nöbetçi lastik tamircilerinin varlığı son derece önemlidir.

Lastik Tamir Etme Yöntemleri Nelerdir?

Lastik tamir edilebilir bir parçadır. Ancak lastiğin tamir edilebilmesi için bazı önemli noktalara dikkat edilmelidir. Bunlar;

 • Lastiğin patlak olarak kullanılmaması gerekir.
 • Patlak lastiğin sırt kısmında olmalıdır.
 • Patlağın 5 milimetreyi geçmemesi gerekir.

Bu durumlar haricinde lastiğin tamiri ya yapılamamakta ya da çok zor bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Lastiğin patladığı noktaya ve patlağın boyutuna göre farklı tamir yöntemleri bulunmaktadır. 

İçten Yama İle Tamir Nasıl Gerçekleşir?

Patlak lastik janttan sökülerek patlak yer belirlenir. Yama uygulaması için deliğin bulunduğu alan traşlanır. Yamanın yapışması için ve sızdırmazlık için gerekli olan kimyasal sürüldükten sonra yama uygulaması basınç ile gerçekleştirilir. Bu şekilde yama, lastik ile bütünleşmiş olur.

Fitil Tekniği Kullanılarak Tamir Nasıl Yapılır?

Lastik söküm işlemine gerek duyulmaz. Lastiğin patlamasına neden olan yabancı cisim bulunur ve sökülerek yerinden çıkarılır. Yabancı cismin neden olduğu boşluğa yardımcı bir alet kullanılarak özel bir fitil yerleştirilir. Yerleştirilen fitilin üzerine gerekli olan kimyasallar sürülerek, tamir işlemi neticelendirilir.

Lastik Tamircisi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Güvenli sürüş için lastik son derece önemlidir. Bu neden ile lastik tamiri yapacak olan firma uzman ve işini son derece iyi bilen profesyonellere sahip olmalıdır. https://7-24lastik.com/ internet sitesi profesyonel ekipleri ile lastiklerde yaşanan sorunlara profesyonel çözümler sunmaktadır.

Tüm Araçlara En Uygun 7-24 Lastikçi

Uzman Ekip

Lastiklerinizin tamirini aracınızın başında uzman ekibimiz ile yapıyoruz.

7 - 24 LASTİK

Bütçe Dostu

Lastiklerinizin tamirini piyasadaki en uygun fiyat garantisi ile gerçekleştiriyoruz.

7 - 24 LASTİK

Mutlu Müşteriler

Hizmetimizden memnun kalan binlerce mutlu müşteri portföyü

7 - 24 LASTİK

Sektörde Öncü

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber 7- 24 Lastik sektörün öncüsü

7 - 24 LASTİK

İstanbul Nöbetçi Lastikçi Hizmeti İçin Arayın !

NÖBETÇİ LASTİKÇİ İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

Lastikleriniz arızalandığı zaman ulaşılabilecek bir firma oldukça önemlidir. Yolda herhangi bir yerde kaldığınız zaman lastiklerinizle ilgili bir sorun var ise mobil araçlarımıza ulaşabilirsiniz. Lastiğin inmesi veya patlaması durumunda yolda kaldığınız yere en kısa sürede ulaşarak lastik tamiratını gerçekleştirmekteyiz. Lastik değişimi gerekiyorsa Bunun için de hizmetimizi sunuyoruz. Nöbetçi Lastikçi servisinde fiyatlandırmalarımızda da ekonomik çizelgeyi takip etmekteyiz. Bizlere ulaşarak lastik tamiratında Hızlı güvenilir ekonomik bir firma ile çalışma imkanını yakalayabilirsiniz.

Lastiklerinizle ilgili yaşadığınız sorunda Bulunduğunuz yere ulaşma süremiz ortalama 15 dakikalık bir süreci kapsamaktadır. 15 dakikada ulaşarak lastik inme sebebini tespit ediyoruz ve buna uygun tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Lastikler bazen hava kaçırmakla ilgili bir problem yaşıyor olabilir veya herhangi yabancı bir cisim sebebiyle patlamış olabilir. Böyle bir durumda Nöbetçi Lastikçi lastiğin arızasını gidererek aracınızla seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz.

Herhangi bir sebepten dolayı şehirler arası veya şehir içi seyahatler yapıyoruz. Bu seyahat sırasında lastiğinizle ilgili bir sorun olduğunu keşfettiğiniz anda bize ulaşmanız yeterlidir. Lastiğin havasının inmesi veya patlaması bu sorunların başında gelmektedir. Böyle bir durumda acil olarak bir yere gidiyorsanız lastik değişim süresi ne kadar sürdüğünü merak etmeniz ise oldukça doğaldır. İstediğiniz saat ve dakikada bulunduğunuz yere ulaşarak lastik değişim süresini ortalama 20 dakikalık bir süreçte gerçekleştiriyoruz. Lastiğinizin değiştirilmesi işlemini gerçekleştirdikten sonra diğer lastiklerin kontrolünü sağlayan ekip arkadaşlarımız seyahatinize güvenle devam edebileceğinizi sizlere belirtmektedirler. 

Lastik arızası ile ilgili bir durumu yaşadığınızda firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Firmamız bütün ekipmanıyla beraber bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değişimi gerek tamiratını gerçekleştirir. Lastiğinizin Hangi sebepten indiğini veya patladığını bilmenize gerek yoktur. Bize ulaşmanız bizim arızaya uygun arıza giderme yöntemi sunmamız için yeterlidir. Ekip arkadaşlarımız Bulunduğunuz yere her türlü arızayı ve her türlü durumu hesap ederek donanımlı bir şekilde gelmektedir.  Lastik değiştirme veya tamir işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirerek güvenli seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz.

Firmamız lastik değiştirme işleminde profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Lastik tamirinde de yine bu profesyonel ekibimiz gerekli en doğru yöntemi kullanarak işlem yapıyor. Lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş durumu var ise burada değişime gerek yoksa mantar veya şemsiye yöntemiyle bu bölgenin onarılmasını sağlıyoruz. Kullanılamayacak bir duruma gelmiş kesilmiş dağılmış bir lastik söz konusu ise burada lastik değiştirme işlemini gerçekleştiriyoruz. 

Firma olarak çalışma sistemimizde hemen lastik değiştirme işlemine geçmek veya alelade bir yöntemle lastiği tamir etmek prensiplerimize aykırıdır. Firma olarak müşterimizin seyahatine güvenli bir şekilde devam ettirebilmesi için bütün ayrıntıları düşünüp buna göre bir çalışma sistemi sunarız.

Nöbetçi Lastikçi lastik değiştirme işlemi için bizlere ulaşabilirsiniz. Ister şehir içi ister şehirler arası seyahat sırasında yaşadığımız lastik sorunlarında bizlere ulaşabilirsiniz. Lastiği yamalama yönteminin dışında değişim veya farklı teknikler gerekiyorsa bunları da yapmaktayız. Burada tamamen müşterilerimize güvenli bir seyahat sunmak ilk amacımızdır. Ekibimiz bu konuda eğitimli ve bilgili kişilerden özellikle seçiliyor. Böylece Sizler de gönül rahatlığıyla bu işlemleri yapmak için bizlerden yardım talep edebilirsiniz. Firmamızın çalışma prensibi bizlerden hizmet alan bütün müşterilerimiz tarafından da onaylanmış ve memnuniyetle yorumlanmıştır.

Nöbetçi Lastikçi lastik tamiri hizmeti veren firmamız İstanbul civarında hizmet vermektedir. İstediğiniz her bölgeye ulaşım sağlayabiliyoruz. Lastiğiniz arızalandığı zaman pratik ve güvenilir işinde eğitim almış ustalarla çalışmak isterseniz bizlere ulaşmanız yeterlidir. Kesinlikle mağdur olmanıza izin vermiyoruz. Bulunduğunuz yere ulaşma konusunda da Oldukça hızlı bir çalışma sistemine sahiptir. Bulunduğunuz yere geldikten sonra da çalışan arkadaşlarımız işlerini hem en pratik şekilde hem de en güvenilir şekilde yapmayı İlke edinmiş kişilerden özellikle seçiliyorlar.

Nöbetçi Lastikçi lastik hizmeti almak istediğiniz zaman yapmanız gereken şey çok basittir. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Veya internet sitemiz üzerinden anlık iletişim sağlanan yerlere mesaj bırakmanız yeterlidir.  Mesajlarınıza veya telefonlarınıza dönülmemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Yerinde lastikçi için her zaman cevaplanan bir telefon sistemimiz bulunduğunu belirtelim. İstediğiniz saatte aradığınızda Telefonlarınız cevaplanır sizlerden gereken bilgiler alındıktan sonra Bulunduğunuz yere ortalama 15 dakikalık bir süreçte ulaşım sağlıyoruz

Araçların yürümesini ve bir yerden başka bir yere ilerlemesini sağlayan en önemli araçlar tabii ki de tekerleklerdir. Tekerle ilgili yaşanan bir sorun da aracı tamirhaneye götürmek oldukça masraflı ve zor bir işlemdir. Bu yüzden lastikle ilgili yaşanan sorunlarda yerinde tamir hizmeti en pratik yöntemlerden bir tanesidir. Bizlerde firma olarak Bunun bilincinde olduğumuz için aktif bir şekilde bulunduğunuz her yere gelerek Nöbetçi Lastikçi lastik tamiri hizmeti sunuyoruz. Bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değiştirme gerek lastiğini arızasını giderme işlemlerini yapıyoruz.

Arabanızın lastiğinde herhangi bir sebepten dolayı delinme var ise burada da kullandığımız yöntemlerle bu deliği kapatmayı yani yamalamayı hedefliyoruz. Fakat lastikte yırtılma veya herhangi başka bir sorun var ise bunun değişimini de gerçekleştirebiliyoruz. Farklı bir lastik sorunu lastiğin yuvaları ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmışsa büyük bir kaza söz konusu ise burada tamir yöntemlerinizde ise farklı teknikler kullanmamız gerekebiliyor.

Keyifli veya önemli bir seyahate başladığınız sırada yolculuğunuz devam ederken birden lastiklerle ilgili sorun olduğunu fark ediyorsunuz. Lastiğinizin havası inmiş olabilir veya patlamış olabilir. Böyle bir durumda ise muhakkak bizimle iletişime geçmenizi önermekteyiz. Acil yardım şeklinde hizmet veren tamirci arkadaşlarımız bulunduğunuz yere gelerek mağduriyetinizi kısa bir sürede gidermektedir. Arıza bildirimini yapmanız tamir işleminin gerçekleşmesi gibi süreçlerin toplamı 45-50 dakikalık bir zaman diliminde gerçekleştiği için herhangi bir zaman mağduriyeti yaşamazsınız. 

Ekibimiz havası inmiş lastiği inceleyerek neden havasının indiğini ilk önce çözümler. Farklı basınçlardan kaynaklı olarak veya jantlarla ilgili boşluktan kaynaklı olarak lastiğin havasının inmesi söz konusu Olabilir. Böyle bir durum varsa lastiğin havasının inme sebepleri keşfedilir ve bu giderilir. Yolda giderken lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş olması ve yine bu sebeplerden bir tanesidir. Bunun da giderilmesini sağlamak için şemsiye veya mantar yöntemlerini kullanıyoruz. Bu yöntemlerin hiçbiriyle gidilemeyecek bir arıza yırtık yarık söz konusu ise lastik değişimi yöntemine geçmekteyiz

Hızlı pratik güvenilir bir şekilde hizmet veren ekibimiz lastik arızasını giderme konusunda müşterilerimizden hep olumlu dönüşler almaktadır. Lastiklerinizin arızalanması durumunda bize ulaşmanız yeterlidir. Nöbetçi Lastikçi lastik hizmeti sunduğumuz için istediğiniz saatte ve dakikada sizlere ulaşım sağlamaktayız. Gerek lastiğin değişimi gerek arızanın giderilmesi ekip arkadaşlarımız tarafından olabilecek en kısa sürede yapılabilmektedir. Yerinde lastik tamiri arıza giderme değişim işlemleri için firmamıza iletişim numaralarımızdan veya internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kurumsal

Anasayfa 

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgemiz

Blog

İletişim

Bize Ulaşın

İstanbul’da profesyonel lastik tamiri hizmeti veriyoruz. İstanbul’da aracınız ne olursa olsun asla sizi yarı yolda bırakmıyoruz. 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Anında tüm gün kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

İletişim

Website: https://7-24lastik.com/

E-mail: [email protected]

Telefon: 0531 874 24 89

Adres: İstanbul

Çalışma Saatleri

7 Gün 24 Saat

Nöbetçi Lastik Tamiri​

Hemen arayın veya Whatsapp’tan konumunuzu gönderin en yakın seyyar lastik tamircimizi size yönlendirelim. İstanbul’un oto lastikçisi olarak sizlere en uygun fiyat ve ürün kalitesiyle hizmet veriyoruz.

© Tüm Hakları Saklıdır. 2022 7/24 Lastik by Alaturka Medya

İletişim

Tüm  İstanbul  Bölgesinde 7/24 Hizmet Alabilirsiniz.
  Whatsapp
  💬 7/24 Lastik Hoşgeldiniz.
  Merhabalar
  7/24 Lastik Hoşgeldiniz.

  Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Tıkla Ara !