İstanbul Oto Lastikçi | Lastik Tamiri | Lastik Tamircisi

Oto Lastikçi

Lastiği patlayan her müşteri oto lastikçi hizmetini tercih edebilir. Tek başınıza lastik değiştirmeyi bilmiyorsanız bu işten anlamıyorsanız ve zamanınız yoksa sizin yapmanız tek gereken işin uzmanına ulaşmak olacaktır. 

Oto lastikçi arıyorsunuz ama bulamıyorsunuz? Bulsanız da güvenilir mi? Sağlam yapıyor mu? İşin de ustamı? Neden burayı tercih etmeyelim? Nedir diye kafanız da birçok soru varsa yapmanız gereken bunların hepsini bir kenara bırakmak ve sadece siteye ulaşmak. Kendi şahsi otomobilinizin lastikleri, iş yeri arabanızın lastiği, büyük küçük arabaların lastik değişimleri yapılır. 

Başınıza nerde ne zaman bir aksilik geldiğinde, lastiğinizi değiştirmeye ihtiyaç duyduğunuz da yetkiliye ulaşmanız yeterli olacak. Yıllardır bilinen ve güvenilir hizmet ile hızlıca ve özenle sorununuz çözüme ulaştırılır. Güler yüzle sorununuza hızlı çözümler bulunur. Günün her saatinde ne zaman ihtiyaç duyarsanız tüm donanımı ile hizmetindedir. Yapılan işlerin sağlamlığı, temizliği önemli unsurlardan birisidir. 

Oto Lastik Tamiri

Otomobil lastik tamiri yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Burada aracınızın ihtiyacı olan lastik ölçülerini ve basınç ayarını bilmek çok önemlidir. Aracın performansını etkilemeyecek, güvenliğinizi ve rahatınızı bozmayacak şekilde tamir yapılmalıdır. Sabahın erken saatinde, öğlen arasında, akşam trafiğinin yoğun saatinde, gece geç saatlerde ne zaman oto lastikçisine ihtiyaç duyduğunuz açık mıdır acaba diye düşünmeniz gerek yok. Tek yapmanız gereken aramak ve ulaşmak 7/24 her saat hizmet alabilirsiniz. Kaliteli işçilik, güler yüz, uygun fiyat ve donanımlı bir ekip ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her alanda sürekli geliştiren ve yenileyen bir sistem kurulmuş ve hizmetinize sunulmuştur.

Oto Lastikçi Tamircisi

Ticari ya da kişisel fark etmeksizin otomobilinizin lastiği seyir halindeyken bir yere sürter kesilirse, patlarsa, lastikten ses geliyorsa, lastiğiniz eskimişse oto lastik tamircisi bu lastiğinizi özenle çıkartır ve yerine yenisini takar, lastiğinizi tamir  eder. Lastikler bir araç için en önemli yürüyen aksam parçalarının başında gelir. Bu yüzden tamiri esnasından uzman ellerde yapılması güvenli bir sürüş açısından çok önemlidir. Aracın özelliklerine göre lastik seçiminin yapılması gerekir. 

Otomobilinizle uzun ve keyifli bir yolculuk yaparken lastiğiniz mi patladı? Hiç panik olmadan ne yapacağım şimdi korkusuna kapılmadan aracınızı kenara çekin ve oto lastikçi hizmet numarasını arayın. Lastiklerinizle ilgili şikâyetinizi hemen belirtin ve size ekip yönlendirilsin. Lastiğinizin tamiri yapılsın ve kaldığınız yerden keyifli yolculuğunuza devam edin.

Oto Lastikçi En Yakın

Birçok oto tamircisi olabilir, bu işi yapabilir ama müşteri memnuniyeti olara birçok insandan hizmet ve işimizin sağlamlığıyla tanınan firmalardan hizmet almak önemlidir. Oto lastikçi en yakın konumda 7-24 açık ve güler yüzlü, hızlı çözümler ile yıllardır ödün vermeden çalışıyor. Lastiklerinizi özenle ve işinin ehli ustaları tarafından değiştirilecek. Aracın her hangi bir sorunu var mı değişmesi gereken parçası varsa da kontrolü sağlanacak. İsterseniz daha detaylı bir bakın ve onarım da yaptırabilirsiniz. Vaktim yok diyorsanız pratik ve hızlı  bir şekilde otomobil lastiğiniz değiştirecek ve sizlere teslim edilecektir. 

Oto Lastik Tamiri En Yakın

Birçok insan seyahat halinde bir yerden bir yerlere gidiyor. Nereye gidilirse gidilsin arabayla kimse yolda kalmak istemez. Otomobilinin tekerleğinin patlamasını istemez veya aracının arızalanmasını istemez. Bu çok tatsız bir olaydır insanların canlarını sıkar ve moralleri bozulur. Gidecekleri yerlere gidemezler ve üzülürler. Kimisi de işine geç kalır ve sorunlar yaşar. Yaz ayındaysak yazın sıcağında saatlerce bekleriz ve bide bu sıcağı çekmek zorunda kalırız. Kışsa kışın soluğuna yağmuruna maruz kalırız ve bunların hiçbirini yaşamak istemeyiz. Böyle bir sorunla karşılaşsak bile başımıza böyle bir olay gelse bile hemen çözülsün ve bir an önce gideceğimiz yere gitmek isteriz. İşte tam bu esnada oto lastik tamiri en yakın konumundan problemi çözmek için bir ekip tamirci talep edebilirsiniz. 

Oto Lastik Yol Yardım

Sadece otomobil lastiği değil kamyon, tır, ticari, şahsi her türlü aracın lastiği değiştiriliyor ve yenileniyor ve tamiri yapılıyor. Otomobil lastiğinin yanı sıra isterseniz araç bakımı da yapılabilir aracınızın her herhangi bir sorunu olup olmadığına baktırabilirsiniz. Sizin de istediğiniz aracımın şu bakımını da yapın derseniz İsteğiniz göre  diğer araç bakım işleri de yapılır. Oto lastik yol yardım  olarak yıllardır kaliteden ve hizmet anlamında memnuniyetten ödün vermeden çalışmalar devam ediyor. Yolda kaldığınız an iletişime geçtiğinizde yaşananların hikâyesini tam olarak anlatmanız halinde teknik ve donanımlı bir şekilde aracınızın yanına gelinecektir. Anında müdahale edilebiliyorsa yerinde tamir hizmeti verilecektir. 

Oto Lastik Tamiri İstanbul Yakınında

Hava şartları ne olursa olursa olsun istersen yaz istersen sonbahar istersen kış olsun. Ve hangi saatte olursa olsun geç bir saatte başıma geldi diye korkmayın ve panik yapmayın. Yapmanız gereken bir telefon ya da internet sitesi üzerinden ulaşmak ve sorununuzu hızlıca bir şekilde çözüm bulunmasını sağlamak olacaktır. Sizde kaldığınız yerden mutlu bir şekilde yolunuza devam edebileceksiniz. 

Oto tamircisi aramak saatlerce beklemek kendiniz yapmaya kalkışmak yerine hemen ulaşabileceğiniz şekilde platform hizmetinden faydalanabilirsiniz. Sizi bu zor durumdan hızlıca çözüme ulaştıracak her türlü tesisat ve donanıma sahip birçok usta karşınıza gelecek. Bunun üzerine saatlerce beklemek ve çözüm aramak için vaktiniz de gidecek tatsız bir anınızın olmaması için işi uzman ve bilirkişiye bırakacak sizin yerinize sorununuzu en kısa zamanda çözülmesini seyredeceksiniz. 

Oto lastik tamiri İstanbul yakınında bir yerde arıyorsanız, otomobilinizin lastiği patladıysa değişmesi gerekiyorsa ve hızlı, güvenilir, uzman, pratik ve güler yüzüyle kaliteli bir hizmet arıyorsanız https://7-24lastik.com/  sitesini inceleyebilir ve irtibata geçebilirsiniz. 

Tüm Araçlara En Uygun 7-24 Lastikçi

Uzman Ekip

Lastiklerinizin tamirini aracınızın başında uzman ekibimiz ile yapıyoruz.

7 - 24 LASTİK

Bütçe Dostu

Lastiklerinizin tamirini piyasadaki en uygun fiyat garantisi ile gerçekleştiriyoruz.

7 - 24 LASTİK

Mutlu Müşteriler

Hizmetimizden memnun kalan binlerce mutlu müşteri portföyü

7 - 24 LASTİK

Sektörde Öncü

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber 7- 24 Lastik sektörün öncüsü

7 - 24 LASTİK

İstanbul Oto Lastikçi Hizmeti İçin Arayın !

OTO LASTİKÇİ İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

Lastikleriniz arızalandığı zaman ulaşılabilecek bir firma oldukça önemlidir. Yolda herhangi bir yerde kaldığınız zaman lastiklerinizle ilgili bir sorun var ise mobil araçlarımıza ulaşabilirsiniz. Lastiğin inmesi veya patlaması durumunda yolda kaldığınız yere en kısa sürede ulaşarak lastik tamiratını gerçekleştirmekteyiz. Lastik değişimi gerekiyorsa Bunun için de hizmetimizi sunuyoruz. Oto Lastikçi  servisinde fiyatlandırmalarımızda da ekonomik çizelgeyi takip etmekteyiz. Bizlere ulaşarak lastik tamiratında Hızlı güvenilir ekonomik bir firma ile çalışma imkanını yakalayabilirsiniz. 

Lastiklerinizle ilgili yaşadığınız sorunda Bulunduğunuz yere ulaşma süremiz ortalama 15 dakikalık bir süreci kapsamaktadır. 15 dakikada ulaşarak lastik inme sebebini tespit ediyoruz ve buna uygun tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Lastikler bazen hava kaçırmakla ilgili bir problem yaşıyor olabilir veya herhangi yabancı bir cisim sebebiyle patlamış olabilir. Böyle bir durumda Oto Lastikçi  lastiğin arızasını gidererek aracınızla seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz.

Herhangi bir sebepten dolayı şehirler arası veya şehir içi seyahatler yapıyoruz. Bu seyahat sırasında lastiğinizle ilgili bir sorun olduğunu keşfettiğiniz anda bize ulaşmanız yeterlidir. Lastiğin havasının inmesi veya patlaması bu sorunların başında gelmektedir. Böyle bir durumda acil olarak bir yere gidiyorsanız lastik değişim süresi ne kadar sürdüğünü merak etmeniz ise oldukça doğaldır. İstediğiniz saat ve dakikada bulunduğunuz yere ulaşarak lastik değişim süresini ortalama 20 dakikalık bir süreçte gerçekleştiriyoruz. Lastiğinizin değiştirilmesi işlemini gerçekleştirdikten sonra diğer lastiklerin kontrolünü sağlayan ekip arkadaşlarımız seyahatinize güvenle devam edebileceğinizi sizlere belirtmektedirler. 

Lastik arızası ile ilgili bir durumu yaşadığınızda firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Firmamız bütün ekipmanıyla beraber bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değişimi gerek tamiratını gerçekleştirir. Lastiğinizin Hangi sebepten indiğini veya patladığını bilmenize gerek yoktur. Bize ulaşmanız bizim arızaya uygun arıza giderme yöntemi sunmamız için yeterlidir. Ekip arkadaşlarımız Bulunduğunuz yere her türlü arızayı ve her türlü durumu hesap ederek donanımlı bir şekilde gelmektedir.  Lastik değiştirme veya tamir işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirerek güvenli seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz.

Firmamız lastik değiştirme işleminde profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Lastik tamirinde de yine bu profesyonel ekibimiz gerekli en doğru yöntemi kullanarak işlem yapıyor. Lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş durumu var ise burada değişime gerek yoksa mantar veya şemsiye yöntemiyle bu bölgenin onarılmasını sağlıyoruz. Kullanılamayacak bir duruma gelmiş kesilmiş dağılmış bir lastik söz konusu ise burada lastik değiştirme işlemini gerçekleştiriyoruz. 

Firma olarak çalışma sistemimizde hemen lastik değiştirme işlemine geçmek veya alelade bir yöntemle lastiği tamir etmek prensiplerimize aykırıdır. Firma olarak müşterimizin seyahatine güvenli bir şekilde devam ettirebilmesi için bütün ayrıntıları düşünüp buna göre bir çalışma sistemi sunarız.

Oto Lastikçi , lastik değiştirme işlemi için bizlere ulaşabilirsiniz. Ister şehir içi ister şehirler arası seyahat sırasında yaşadığımız lastik sorunlarında bizlere ulaşabilirsiniz. Lastiği yamalama yönteminin dışında değişim veya farklı teknikler gerekiyorsa bunları da yapmaktayız. Burada tamamen müşterilerimize güvenli bir seyahat sunmak ilk amacımızdır. Ekibimiz bu konuda eğitimli ve bilgili kişilerden özellikle seçiliyor. Böylece Sizler de gönül rahatlığıyla bu işlemleri yapmak için bizlerden yardım talep edebilirsiniz. Firmamızın çalışma prensibi bizlerden hizmet alan bütün müşterilerimiz tarafından da onaylanmış ve memnuniyetle yorumlanmıştır.

Oto Lastikçi , lastik tamiri hizmeti veren firmamız İstanbul civarında hizmet vermektedir. İstediğiniz her bölgeye ulaşım sağlayabiliyoruz. Lastiğiniz arızalandığı zaman pratik ve güvenilir işinde eğitim almış ustalarla çalışmak isterseniz bizlere ulaşmanız yeterlidir. Kesinlikle mağdur olmanıza izin vermiyoruz. Bulunduğunuz yere ulaşma konusunda da Oldukça hızlı bir çalışma sistemine sahiptir. Bulunduğunuz yere geldikten sonra da çalışan arkadaşlarımız işlerini hem en pratik şekilde hem de en güvenilir şekilde yapmayı İlke edinmiş kişilerden özellikle seçiliyorlar.

Oto Lastikçi, lastik hizmeti almak istediğiniz zaman yapmanız gereken şey çok basittir. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Veya internet sitemiz üzerinden anlık iletişim sağlanan yerlere mesaj bırakmanız yeterlidir.  Mesajlarınıza veya telefonlarınıza dönülmemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Yerinde lastikçi için her zaman cevaplanan bir telefon sistemimiz bulunduğunu belirtelim. İstediğiniz saatte aradığınızda Telefonlarınız cevaplanır sizlerden gereken bilgiler alındıktan sonra Bulunduğunuz yere ortalama 15 dakikalık bir süreçte ulaşım sağlıyoruz

Araçların yürümesini ve bir yerden başka bir yere ilerlemesini sağlayan en önemli araçlar tabii ki de tekerleklerdir. Tekerle ilgili yaşanan bir sorun da aracı tamirhaneye götürmek oldukça masraflı ve zor bir işlemdir. Bu yüzden lastikle ilgili yaşanan sorunlarda Oto Lastikçi tamir hizmeti en pratik yöntemlerden bir tanesidir. Bizlerde firma olarak Bunun bilincinde olduğumuz için aktif bir şekilde bulunduğunuz her yere gelerek Oto Lastikçi lastik tamiri hizmeti sunuyoruz. Bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değiştirme gerek lastiğini arızasını giderme işlemlerini yapıyoruz.

Arabanızın lastiğinde herhangi bir sebepten dolayı delinme var ise burada da kullandığımız yöntemlerle bu deliği kapatmayı yani yamalamayı hedefliyoruz. Fakat lastikte yırtılma veya herhangi başka bir sorun var ise bunun değişimini de gerçekleştirebiliyoruz. Farklı bir lastik sorunu lastiğin yuvaları ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmışsa büyük bir kaza söz konusu ise burada tamir yöntemlerinizde ise farklı teknikler kullanmamız gerekebiliyor.

Keyifli veya önemli bir seyahate başladığınız sırada yolculuğunuz devam ederken birden lastiklerle ilgili sorun olduğunu fark ediyorsunuz. Lastiğinizin havası inmiş olabilir veya patlamış olabilir. Böyle bir durumda ise muhakkak bizimle iletişime geçmenizi önermekteyiz. Acil yardım şeklinde hizmet veren tamirci arkadaşlarımız bulunduğunuz yere gelerek mağduriyetinizi kısa bir sürede gidermektedir. Arıza bildirimini yapmanız tamir işleminin gerçekleşmesi gibi süreçlerin toplamı 45-50 dakikalık bir zaman diliminde gerçekleştiği için herhangi bir zaman mağduriyeti yaşamazsınız.

Ekibimiz havası inmiş lastiği inceleyerek neden havasının indiğini ilk önce çözümler. Farklı basınçlardan kaynaklı olarak veya jantlarla ilgili boşluktan kaynaklı olarak lastiğin havasının inmesi söz konusu Olabilir. Böyle bir durum varsa lastiğin havasının inme sebepleri keşfedilir ve bu giderilir. Yolda giderken lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş olması ve yine bu sebeplerden bir tanesidir. Bunun da giderilmesini sağlamak için şemsiye veya mantar yöntemlerini kullanıyoruz. Bu yöntemlerin hiçbiriyle gidilemeyecek bir arıza yırtık yarık söz konusu ise lastik değişimi yöntemine geçmekteyiz

Hızlı pratik güvenilir bir şekilde hizmet veren ekibimiz lastik arızasını giderme konusunda müşterilerimizden hep olumlu dönüşler almaktadır. Lastiklerinizin arızalanması durumunda bize ulaşmanız yeterlidir. Yerinde lastik hizmeti sunduğumuz için istediğiniz saatte ve dakikada sizlere ulaşım sağlamaktayız. Gerek lastiğin değişimi gerek arızanın giderilmesi ekip arkadaşlarımız tarafından olabilecek en kısa sürede yapılabilmektedir. Yerinde lastik tamiri arıza giderme değişim işlemleri için firmamıza iletişim numaralarımızdan veya internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kurumsal

Anasayfa 

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgemiz

Blog

İletişim

Bize Ulaşın

İstanbul’da profesyonel lastik tamiri hizmeti veriyoruz. İstanbul’da aracınız ne olursa olsun asla sizi yarı yolda bırakmıyoruz. 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Anında tüm gün kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

İletişim

Website: https://7-24lastik.com/

E-mail: [email protected]

Telefon: 0531 874 24 89

Adres: İstanbul

Çalışma Saatleri

7 Gün 24 Saat

Oto Lastik Tamiri​

Hemen arayın veya Whatsapp’tan konumunuzu gönderin en yakın seyyar lastik tamircimizi size yönlendirelim. İstanbul’un oto lastikçisi olarak sizlere en uygun fiyat ve ürün kalitesiyle hizmet veriyoruz.

© Tüm Hakları Saklıdır. 2022 7/24 Lastik by Alaturka Medya

İletişim

Tüm  İstanbul  Bölgesinde 7/24 Hizmet Alabilirsiniz.
  Whatsapp
  💬 7/24 Lastik Hoşgeldiniz.
  Merhabalar
  7/24 Lastik Hoşgeldiniz.

  Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Tıkla Ara !