Yerinde Lastikçi | Lastik Tamiri | Lastik Tamircisi


Yerinde Lastikçi Uzman Ekip

Lastiklerinizin tamirini aracınızın başında uzman ekibimiz ile yapıyoruz.

Anında Lastik Tamiri

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Bütçe Dostu

Lastiklerinizin tamirini aracınızın başında uzman ekibimiz ile yapıyoruz.

Anında Lastik Tamiri Hizmeti

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Anında Lastik Tamiri

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Sektörde Öncü

Yaklaşık 20 yılı aşkın süredir lastik tamiri sektöründe profesyonel  hizmet sağlıyoruz.

Anında Lastik Tamiri

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

İstanbul 7-24 Mobil Lastikçi Hizmeti İçin Arayın !
Hemen Ara

Tüm Araçlara En Uygun
7-24 Lastikçi

 • 7/24 Destek
 • Anında Onarım
 • Profesyonel Kadro

Uzman Kadro

Tüm İstanbul’a • Lastik Tamiri ve Değişimi Yapılır.
• Tüm Araçlara Göre Lastik Bulunur.
• Anadolu Yakası’nın Her Yerine Servisimiz Vardır.

Aracınızı hareket ettirmeyin arayın aracınızın lastiğini olduğu yerde onaralım.

7-24 Yerinde Lastikçi Tamiri​

Hemen arayın veya Whatsapp’tan konumunuzu gönderin en yakın seyyar lastik tamircimizi size yönlendirelim.
İstanbul’un oto lastikçisi olarak sizlere en uygun fiyat ve ürün kalitesiyle hizmet veriyoruz.

Lastikçi 7/24 Yol Yardım

Seyyar Lastik Tamir Merkezi olarak lastik değiştirme ve akü hizmetini ayağınıza getiriyoruz.
Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Yerinde Lastikçi | Lastik Tamiri | Lastik Tamircisi

Yerinde lastikçi motorlu taşıt araçlarının arızalı olan lastiklerini tamir eden ve değiştiren kişidir. Lastikte problemlerden lastik balon olursa ne olur lastik balon hasarı tamiri söz konusu olmayan problemdir. Lastiğin bir an önce değiştirilmesi gerekli olur. Aksi bir durum söz konusu olursa kötü sonuçlar gelişebilir. Lastiği balonlamış olan bir aracın lastiğinin ısınmasına müteakip patlaması nedeni ile aracın savrulması olası kazalar ve aracın takla atması ile sonuçlanmış olur.

Yerinde Lastikçi

Lastik tamircisi nasıl iş yapar? Lastik tamircisi isminden de anlaşıldığı üzere araç lastiklerinde gelişmiş olan problemlerin onarımı konusunda sizlere destek veren kişilerdir. Yerinde lastik tamiri lastiğe batan cisim yerindeyse çıkartılır ve hemen tamiri yapılır. Lastiğin iç kısmında tıraşlama yapılarak yama yapıştırılacak alan hazır duruma getirilir. Daha sonrasında uygun kuvvetli yapıştırıcı sayesinde lastikte gerçekleşmiş olan delik kapanacak şekilde yama içten yapıştırılır. Yama tamamı ile kuruduktan sonra lastik uygun hava değerleri ile şişirerek yerine tekrardan takılır.

Yerinde Lastik Tamiri

Yerinde lastikçi tamirci lastik sökme işinde şu işlemleri takip eder.

 • Bijon anahtarı kriko ve yedek lastik hazır duruma getirilir.
 • Somunları bir miktar gevşetilir
 • Triko yardımı ile araç yükseltilir
 • Yedek lastik tekerleği yerleştirilir
 • Bijonlar elle yerleştirilir ve sıkılır
 • Kriko yardımı ile araç yere indirilir

Yerinde Lastik Tamircisi 

Yerinde lastik değişimi araç lastiği neden balon yapar? Araç lastiği özellikle yan tarafından aldığı ses darbe nedeniyle lastik omurgasını oluşturmuş olan karkas tellerin deformasyona uğraması sonucunda lastik balon yapmış olur. Aracın tüm yükü ile beraber sert Bir çukura düştüğünde lastiğin yanak kısmındaki kargaskenler jant ve zemin arasında sıkışma yaparak hasar görebilir. Bu durum bazen sıfır olan lastiklerde de gerçekleşebilir. Subap kapağı kullanılmaması sebebi ile oluşabilecek kirlenmeler subapların bozulmasına ve hava kaybetmesine sebebiyet verebilir. Düşük basınçta uzun süre kullanılmış olan lastiklerin karkas kodları zaman içinde kırılarak balon yapmasına neden olur ve sonucunda lastiğin ani bir şekilde hizmet dışı kalmasına fırsat verir.

Dış Lastik Kalıpçısı Ne İş  Yapar?

İşletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda araç gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanır. İşçi sağlığı iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerini ve mesleğin verimlilik kalite gerekliliğine uygun olarak bitmemiş olan lastiğin içine hava veya su torbası yerleştirmek işini gerçekleştirir.

Dış lastik kalıpçısı bitmemiş olan lastiğin içine hava ya da su torbası yerleştirir lastiği kalıp içine sıkıca tutturur. Ayrıca çorbayı basınçlı hava ya da sıcak suyla doldurun şişirerek lastiği kalıbın şeklini verir. Lastiği vulkanize etmek üzere kalıbı ısıtır. Vulkanizasyon işi tamamlandığında lastiği kalıptan çıkarıp torba içinden almak ve benzeri görev ve işlemleri yerine getirir.

Yerinde Lastik Değişimi

Günümüzde şahsi araçları giderek artmış olması ve insanların artık ulaşım seçeneği olarak bu yöntemi tercih etmeleri beraberinde bazı mesleklere olan ihtiyacı da artırmış bulunuyor. Lastik tamircisi bu meslekler arasında en fazla revaçta olan ve en çok ihtiyaç duyulan meslek grupları arasında yer alıyor. Araç lastiklerinin olur olmadık zamanlarda patlaması ya da çeşitli bir problem olması araç sürücülerini oldukça zor durumlarda bırakabiliyor. Bu problemi yaşamış olan sürücüler oldukça panik yaparlar ve çoğunlukla bu durumda zor anlar yaşanır. Böyle zamanlarda acil lastikçi hizmeti veren lastik tamircileri devreye girer.

Acil Oto Lastik  Tamircisi 

Adından da anlaşılacağı üzere acil oto lastik tamircisi meydana gelmiş olan problemlerin onarımı konusunda sizlere tam destek veren kişilerdir. Kaliteli hizmet veren lastik tamircileri sizlere lastiklerinizde meydana gelen tüm problemlere çözüm önerisi sunar ve pratik bir şekilde tamirini gerçekleştirir. Size en yakın lastik tamircisini süsleyerek lastiğinizle ilgili yaşadığınız sorunları düzeltme işleminde genel olarak lastik tamiratını yaptığı gibi araç lastik değişimi işleminize gerçekleştirir.

Ayrıca aracın lastikte gelişmiş olan problemin tamirini ve çıkma lastik temin edebilir. Gece saatlerinde aracınız ile yolculuk esnasında lastiğinizin patladığı durumlarda veya farklı bir problem yaşadığınızda lastik tamircisi bulmak sizlere oldukça zor görünebilir. Fakat bu durumun zor olmadığının aksine 7-24 lastik.com sitesine ulaşmanız halinde kısa sürede bulunduğunuz konuma ekip gönderileceğini bilmeniz gerekir.

İletişim

Tüm  İstanbul  Bölgesinde 7/24 Hizmet Alabilirsiniz.
  Whatsapp
  💬 7/24 Lastik Hoşgeldiniz.
  Merhabalar
  7/24 Lastik Hoşgeldiniz.

  Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Tıkla Ara !