Seyyar Lastikçi | Lastik Tamiri | Lastik Tamircisi


Seyyar Lastikçi Uzman Ekip

Lastiklerinizin tamirini aracınızın başında uzman ekibimiz ile yapıyoruz.

Anında Lastik Tamiri

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Bütçe Dostu

Lastiklerinizin tamirini aracınızın başında uzman ekibimiz ile yapıyoruz.

Anında Lastik Tamiri Hizmeti

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Anında Lastik Tamiri

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Sektörde Öncü

Yaklaşık 20 yılı aşkın süredir lastik tamiri sektöründe profesyonel  hizmet sağlıyoruz.

Anında Lastik Tamiri

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

İstanbul 7-24 Mobil Lastikçi Hizmeti İçin Arayın !
Hemen Ara

Tüm Araçlara En Uygun
7-24 Lastikçi

 • 7/24 Destek
 • Anında Onarım
 • Profesyonel Kadro

Uzman Kadro

Tüm İstanbul’a • Lastik Tamiri ve Değişimi Yapılır.
• Tüm Araçlara Göre Lastik Bulunur.
• Anadolu Yakası’nın Her Yerine Servisimiz Vardır.

Aracınızı hareket ettirmeyin arayın aracınızın lastiğini olduğu yerde onaralım.

7-24 Yerinde Lastikçi Tamiri​

Hemen arayın veya Whatsapp’tan konumunuzu gönderin en yakın seyyar lastik tamircimizi size yönlendirelim.
İstanbul’un oto lastikçisi olarak sizlere en uygun fiyat ve ürün kalitesiyle hizmet veriyoruz.

Lastikçi 7/24 Yol Yardım

Seyyar Lastik Tamir Merkezi olarak lastik değiştirme ve akü hizmetini ayağınıza getiriyoruz.
Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Seyyar Lastikçi

Araç kullanımında yaşanan sorunlar maddi anlamda büyük kayıplara yol açabilirken, aynı zamanda manevi anlamda kayıplara da yol açabilmektedir. Bu kayıplar arasında can kaybı da yer almaktadır. Bu nedenle, özellikle lastik patlaması durumunda yola devam etmemek her zaman için en doğrusu. Çünkü yola devam edilmesi durumunda başınıza neler geleceği asla belli olmaz. İstanbul Seyyar Lastikçi olarak verdiğimiz lastik hizmetinde, her türlü değer göz önünde bulundurulduğundan dolayı, herhangi bir problemle de karşı karşıya kalmazsınız. Uzun yıllar Seyyar Lastik Tamiri firması olarak hizmetlerimizi kalite standartları çerçevesinde sunduk ve hizmetlerimizi sizlerin memnuniyeti için ilerlettik. Bu nedenle hizmetlerimiz hakkında her daim bilgi sahibi olma şansınız da mevcut. Seyyar Lastikçi olduğumuz için, hizmetlerimizden yana herhangi bir problem yaşamazsınız. Yerinde Lastik Tamiri ve Yerinde Lastik Değişimi Hizmetlerimiz bu anlamda oldukça faydalı sonuçları ortaya çıkarmaktadır. Ekonomik anlamda uygun olan hizmetlerimiz ile ilgili tüm detayları da bizleri arayarak öğrenebilirsiniz. Bununla beraber bizlerle iletişime geçip, Seyyar Yol Yardım talebinde bulunursanız, En Hızlı ve 7/24 ulaşım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. En Yakın Lastikçi hizmeti için linki ziyaret edebilirsiniz. Lastikçi firmalarından aldığınız hizmetlerin güvenli olduğundan emin olmanız sizler için en doğrusudur. Çünkü bazı durumlarda sıfır lastik değiştirme hizmetinde, ikinci el lastik kullanılabiliyor. Bu nedenle, aldığınız hizmetler, bu işte kalite standartlarına önem veren firmalardan olmalıdır. Seyyar Lastikçi olarak, uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu alanda sizlere tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde verip, en uygun fiyatlara lastik hizmeti sunduğumuz için, sizlerin memnuniyetini sağlamış olmaktayız.

Bu kapsamda aşağıdaki değerleri bir öneri niteliğinde kabul etmenizi isteriz.

 • Patlak lastik ile yola devam etmek, Lastik Tamir edilecekse bile, Tamirin imkansız olmasına sebep olabilir. Bu nedenle patlak olduğu andan itibaren beklemeli ve bizleri aramalısınız. Bizler 7/24 hizmet vermek için hazırda beklemekteyiz.
 • Yerinde Lastik Değişimi taleplerinin her daim gerçekleşmesi iyi olmaz. Bu nedenle tamir işleminin ortaya konulması çok daha mantıklı olur. Böylece tüm detaylara dikkat edilerek, değerlendirmeler ile beraber tamir ve değişim hizmetleri gerçekleştirilmektedir.
 • Yerinde Lastik Tamiri ve Yerinde Değişimi ile beraber, diğer hizmetlerin de fiyatlarına hakim olmalısınız. Çünkü fiyat yükselten ve sizlerden haksız kazanç elde eden firmaları gözden kaçırmamalısınız.

Bu tür değerler, bir müşterinin ön planda tutması gerekenler arasında yer almaktadır. Çünkü daha anlamlı ve dürüst hizmetler için, müşteri ve firma arasında uyumun olması gerekir.

Seyyar Lastikçi | Lastik Tamiri | Lastik Tamircisi 

Günlük  yaşamımız da birçok insan araçları için yardım almakta. Bir yerden bir yere giderken başımıza gelen lastik patlamaların da ve araç sorunlarına karşı karşıya gelmekteyiz. Bu sorunları yaşarken bazen tek bazen de yanımızda sevdiğimiz insanlar olabiliyor. Bu tatsız sorunlarla yanımızdaki insanları da korkutma dan sıkmadan zamanından almadan bizi ulaşarak hemen yardım alabilir ve sorundan kurtulabilirsiniz. Böylece çekici derdi olmadan zaman kaybı yaşamadan bulunduğunuz yerden tekrar yolunuza güvenle ve rahat bir şekilde devam edebilirsiniz. Bu sorunlarımızı en hızlı ve güvenilir bir şekilde çözmek için yardıma ihtiyaç duyarız. 

Seyahat halindeyken patlayan lastiklerimiz yeri geldiğinde çok büyük bir sorun haline geliyor. Bizi maddi ve manevi şekilde sıkıntıya sokuyor. Patlak ve eskiyen lastikler değiştirmediğinizde ve önemsemediğiniz de kazalara sebep olabiliyor ve canımızla bile ödeyebiliyoruz. Bu ihmalkârlığımız bunun için önemsiz gibi görünen basit bir araç lastiği patlağı kazalara sebep olabiliyor. Canımızı ve malımızı korumak ve rahat sorunsuz seyahat etmek için otomobil lastiklerimizin bakımını aksatmamalı ve patladığında mutlaka değiştirmelisiniz. Daha büyük sıkıntılara yol açmaması için kullandığınız aracın bakımını ve lastik kontrolünü sağlayın.

Seyyar lastikçi hizmetine nerde ne zaman ihtiyaç duyacağınız belli olmayabiliyor bazen. Seyir halindeyken lastiğinize batan bir çivi parçası lastiğinizi patlayabilir ve sizi yarı yolda koyabilir. Özellikle şehirden uzaktaysanız bu sorun daha da çok can sıkabiliyor. Tedbiriniz yoksa ve lastik değişiminden anlamıyorsanız seyyar lastikçiye ulaşmanız yeterli olacaktır. 

Seyyar Lastik Tamiri  

Seyyar oto lastikçinin en önemli özelliklerinden birisi nerede olursanız olun ister şehir içi isterseniz şehirden uzakta olun tamirciye ulaşmanız takdirde aracınızın bulunduğu yere gelerek sizlere hizmet veriliyor. Aracınızın çekilmesine ve ekstra bir para harcamanıza gerek yok. Seyyar oto tamircisi olarak yıllardır insanlara sorun yaşadıkları yerde ayaklarına gelerek hizmet sunuluyor.

Seyyar Oto tamircisi nedir? Seyyar oto tamircisi den kimler faydalanabilir? Seyyar lastik tamiri pahalı olur mu? Bana nasıl yardım eder? İsteğim saatte ulaşabilir miyim bu hizmetten yararlanabilir miyim? Güvenilir mi? Sağlam mı? Bu gibi kafanız da oluşacak bütün sorunların cevabı bizde.

Seyyar Lastik Tamircisi  

Şehir içi ve şehir dışındayken otomobilinizin tekeri patlattığınızda ve araçla ilgili bir sorun yaşadığınız da bulunduğunuz yere gelerek otomobilinizin lastiğini değiştiren tamirini yapan ve aracınız la ilgili oluşan herhangi bir sorunu çözüme ulaştırandır. Seyyar oto tamircisin den isteyen ve sorun yaşayan herkes faydalanabilir ulaşabilir ve bu hizmetten yararlanabilir. Bulunduğunuz yere gelerek lastik tamirinizi yapar sizi bu konuda bilgilendirir ve ne yapmanız gerektiğini söyler. 

Seyir halindeyken tekrardan böyle bir sorun yaşadığınız da size neleri yapıp yapmayacağınız konusunda bilgilendirir sadece araç lastiği değişimi değil bu tip sorunlar da ne yapmanız gerektiğinizi yolla ilgili bilgileri ve güvenliğiniz için yapılması gerekenleri de anlatır. Seyyar lastik tamircisi olarak ücretleri aşırı pahalı insanlar var ve bunlara dikkat etmek gerekiyor. Seyyar olduğu için bulunduğunuz yere geldikleri için ücreti şişirenlere sağlam lastik takmayanlara dikkat edin. 

Her yönden size kaliteli ve güvenli bir hizmet verdiğimiz gibi bu yönden de sizlere uygun bir ücret karşılığında hizmet verilmektedir. Bizim için paradan daha önemlisi sizin güvenliğiniz ve memnun kalmanızdır. Sadece lastik değişimi takımı değil araçla ilgili diğer yaşadığınız sorunları da örnek olarak  akünüz bittiyse de, aracınızın her hangi bir yerinde tamire ve değişime ihtiyaç duyduğunuz da seyyar hizmete ulaşmanız yeterli olacaktır. Yaşadığınız bütün sorunlar pratik ve hızlı bir şekilde çözüme ulaşır.

Seyyar Lastik Oto Tamiri  

Seyyar oto tamircisine istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz ve hizmet alabilirsiniz. Yıllardır verilen bu hizmetten kesinlikle sağlamlıktan ödün verilmez. Kesinlikle ikinci el lastik takılmaz. Sizin can güvenliğiniz her şeyin üstündedir ve güvenli yolculuk konusunda önemsenirsiniz. Takılmış olunan lastikler test edilir ve her zaman sağlamlığı onaylanır. İşinin ehli ustalar bu hizmeti verir. Oto lastik ve tamiri konusunda güven ve kaliteli hizmetten  sizlerde yararlanabilir seyyar oto lastikçisi müşteri portföyüne katılabilirsiniz. Siz de seyyar lastik oto tamiri yapan  birini arıyorsanız  https://7-24lastik.com/  sitesinden güvenli bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

İletişim

Tüm  İstanbul  Bölgesinde 7/24 Hizmet Alabilirsiniz.
  Whatsapp
  💬 7/24 Lastik Hoşgeldiniz.
  Merhabalar
  7/24 Lastik Hoşgeldiniz.

  Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Tıkla Ara !