Acil Lastikçi | Lastik Tamiri | Lastik Tamircisi


Acil Lastikçi Uzman Ekip

Lastiklerinizin tamirini aracınızın başında uzman ekibimiz ile yapıyoruz.

Anında Lastik Tamiri

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Bütçe Dostu

Lastiklerinizin tamirini aracınızın başında uzman ekibimiz ile yapıyoruz.

Anında Lastik Tamiri Hizmeti

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Anında Lastik Tamiri

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Sektörde Öncü

Yaklaşık 20 yılı aşkın süredir lastik tamiri sektöründe profesyonel  hizmet sağlıyoruz.

Anında Lastik Tamiri

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

İstanbul 7-24 Mobil Lastikçi Hizmeti İçin Arayın !
Hemen Ara

Tüm Araçlara En Uygun
7-24 Lastikçi

 • 7/24 Destek
 • Anında Onarım
 • Profesyonel Kadro

Uzman Kadro

Tüm İstanbul’a • Lastik Tamiri ve Değişimi Yapılır.
• Tüm Araçlara Göre Lastik Bulunur.
• Anadolu Yakası’nın Her Yerine Servisimiz Vardır.

Aracınızı hareket ettirmeyin arayın aracınızın lastiğini olduğu yerde onaralım.

7-24 Yerinde Lastikçi Tamiri​

Hemen arayın veya Whatsapp’tan konumunuzu gönderin en yakın seyyar lastik tamircimizi size yönlendirelim.
İstanbul’un oto lastikçisi olarak sizlere en uygun fiyat ve ürün kalitesiyle hizmet veriyoruz.

Lastikçi 7/24 Yol Yardım

Seyyar Lastik Tamir Merkezi olarak lastik değiştirme ve akü hizmetini ayağınıza getiriyoruz.
Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Acil Lastikçi

24 saat açık lastik tamircisi olarak firmamız; otomobil, minibüs, otobüs, kamyon, tır gibi pek çok çeşit araç için acil lastik yol yardım hizmeti vermektedir.  Alanında uzman ekibiyle bulunduğunuz konuma en kısa sürede gelecek olan firmamız, lastik tamiri için gerekli olan tüm tamir ve onarım hizmetlerini sunmaktadır. Ayrıca 7-24 Acil Lastikçi olarak bulunduğunuz yerde lastik değişim hizmeti de sunmaktadır. Geniş tedarik ağı sayesinde her türlü aracın lastiğini bünyesinde barındıran firmamız, en hızlı şekilde aracınızı size teslim etmektedir. Siz de bu sayede tereddüt etmeden yolunuza devam edebilirsiniz. Siz de her türlü lastik arızalanmaları için profesyonel lastik tamir hizmeti almak istiyorsanız 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

 • Yolda kalan araçların lastik tamir ve değişimini yapmak, memnun müşteri memnuniyeti yaratmak, asıl hedefimizdir.
 • ikinci el lastik, sıfır lastik ve mobil lastik tamiri hizmetlerimiz, sizlerin taleplerine yönelik olarak ortaya konulur.
 • Yolda kalmanız durumunda, bizlerle iletişime geçtiğiniz andan itibaren, dakikalar içerisinde bulunduğunuz yerde oluruz. Bu nedenle 7/24 hizmet bizler için her daim çok önemlidir.
 • Garantili hizmet, hızlı servis ve uygun fiyata Mobil Lastik Tamiri veya Değişimi hizmetlerimiz ile kendi alanımızda en iyisi olma yolunda ilerlemekteyiz.

Lastik patlaması sonucunda, elde edilen zararın en aza indirilmesi için, bu hizmeti hem garantili, hem de uygun fiyatlı veren firmalardan almanız gerekir. Çünkü her firma bu kadar ahlaki prensiplere özen göstermiyor. Bizler 7/24 Acil Lastikçi olarak, sizlere olması gereken fiyatları sunup, en yüksek faydayı elde etmenizi sağlıyoruz.

Mobil Lastik Değişimi ile beraber, pek çok hizmeti siz değerli müşterilerimize vermenin gururunu yaşıyoruz. Bunun için sunduğumuz tüm hizmetler büyük bir memnuniyet çerçevesinde gerçekleştiği için, alanımızın en faydalı firması olduğumuzu göstermekteyiz.

 

Acil Lastikçi | Lastik Tamiri | Lastik Tamircisi

Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinde en kaliteli bir şekilde lastik yardımı hizmeti vermeye çalışan lastik firmaları lastik hizmetinde müşterilerin mağduriyetini gidererek büyük kolaylıklar sağlar. Bütün şehirleri giriş ve çıkış güzergâhları ve ilçelerinde yolda lastik tamir hizmeti sunan lastik firmaları tamir acil lastikçi ihtiyacınızda tek yapmanız gereken bizlere ulaşmanız olacaktır. Sizlerden gelen 7/24 lastikçi talebi doğrultusunda konumunuza en uygun ve en yakın lastikçi firması belirleyerek sizlere yönlendirmekteyiz. Sadece belirli bir il değil her noktasında etkin ve yetkin lastikçileri ile lastik firmaları belirttiğiniz lokasyonlara doğru derhal harekete geçer. Acil lastik tamiri motorlu taşıt araçların lastiklerini tamire eder ve değişimini gerçekleştirir. Lastikçiler motorlu taşıtlar işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda araç gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak iş sağlığı iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerini ve mesleğin verimlilik gerekliliğine uygun olarak hizmet verir.

Acil Lastik Tamiri

 

Araç üzerindeki arızalı olan lastiği tespit etmek arızalı olan lastiğin bağlı bulunduğu jantı araç üzerinden sökmek gerekir. Daha sonrasında lastiğin havasını boşaltıp el avadanlıkları kullanarak iç ve dış lastiği jant üzerinden çıkartılır. Sökülmüş olan iç lastiği detaylı bir şekilde inceleyerek delikleri tespit edilir. Tespit ettiği delikleri soğuk ya da sıcak kaynak yaparak tamiri gerçekleşir. Dış lastiği incelemek ve dış lastiği batmış olan çivileri ya da benzeri şeyleri çıkartıp dış lastiğini açılan alanlarına iç lastik parçaları koyarak takviye etmek gereklidir. İç lastiği dış lastik içine yerleştirip dış lastiği jant üzerine geçirmek ile işlem devam eder. Jant yeniden araç üzerine takıp somunlarını sıkma lastik içine belirli atmosfer basıncında hava vererek lastiği şişirip kontrol etmek ile iş tamamlanmış olur. Eskimiş olan lastikleri yeni olanları ile değiştirmek ve benzeri görev ve işlemleri lastik tamircisi itina ile yapar.

Acil Lastik Tamircisi

 

Lastik tamircisi lastik tamir işini uzman bir şekilde gerçekleştirir. Bunu yaparken yanında gerekli araç ve gereçleri getirerek hızlı bir şekilde tamir işini bitirir. Lastik tamircisi aracı ile yolda kalmış olan bireylerin problemini gidermek için 7/24 saat açık bir şekilde hizmet verir. Vermiş olduğu hizmetin garantisini verebilecek uzmanlıkta olan lastik tamircisi hiçbir müşterisini zor durumda bırakmaz. Yolda kalma gibi bir problemle karşılaştıysanız gece veya gündüz fark etmeden 24 saat açık hizmet veren lastik tamircisini arayarak probleminizi hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Oto lastik yol yardımı ile herhangi bir yerde mağdur durumda olmayınız. 24 saat açık lastikçiler bir telefon kadar sizlere yakındır.

Dış Lastik Tamircisi 

 

Mesleğin tanımı aşınmış olan dış lastik kılıflarını tekrardan sırt geçirmedi ve tamir etmede kullanılan makineleri çalıştırmış olan kişidir. Dış lastik tamircisi işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusuna araç gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak işçi sağlığı ve iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimliliği konusunda kalite gereklerine uygun olarak hareket eder.

Acil Lastik Tamircisi Çalışması

Acil lastik tamircisi lastiğe sırt geçirme ve tamir işlemlerini hazırlamak üzere perdahlama çarkını tutarak fırça ya da püskürtme tabancasını kullanarak lastik hamurunu perdahlanan lastik kılıfı üzerine sürmek sırtı döndürerek kılıfa iyice yerleşmesini sağlamak işini gerçekleştirir. Sırt dış lastiği volkanizi eden kalıp makinesine çalıştırır volkanizasyon işlemini yapar perdahlama sırt geçirme ya da kalıplama işlerinin birisini yapabilir ve buna göre ayırt edebilir. Bu gibi ve buna benzer işlemleri yerine getirir. Lastik tamiri işlerinde 24 lastik.com sitesinde kaliteli hizmet alabilirsiniz.

İletişim

Tüm  İstanbul  Bölgesinde 7/24 Hizmet Alabilirsiniz.
  Whatsapp
  💬 7/24 Lastik Hoşgeldiniz.
  Merhabalar
  7/24 Lastik Hoşgeldiniz.

  Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Tıkla Ara !