7-24 Lastikçi | Lastik Tamiri | Lastik Tamircisi


7-24 Lastikçi Uzman Ekip

7-24 Lastikçi servisimiz ile tamirini aracınızın başında uzman ekibimiz ile yapıyoruz.

Anında Lastik Tamiri

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Bütçe Dostu

Lastiklerinizin tamirini aracınızın başında uzman ekibimiz ile yapıyoruz.

Anında Lastik Tamiri Hizmeti

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Anında Lastik Tamiri

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Sektörde Öncü

Yaklaşık 20 yılı aşkın süredir lastik tamiri sektöründe profesyonel  hizmet sağlıyoruz.

Anında Lastik Tamiri

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

İstanbul 7-24 Mobil Lastikçi Hizmeti İçin Arayın !
Hemen Ara

Tüm Araçlara En Uygun
7-24 Lastikçi

 • 7/24 Destek
 • Anında Onarım
 • Profesyonel Kadro

Uzman Kadro

Tüm İstanbul’a • Lastik Tamiri ve Değişimi Yapılır.
• Tüm Araçlara Göre Lastik Bulunur.
• Anadolu Yakası’nın Her Yerine Servisimiz Vardır.

Aracınızı hareket ettirmeyin arayın aracınızın lastiğini olduğu yerde onaralım.

7-24 Yerinde Lastikçi Tamiri​

Hemen arayın veya Whatsapp’tan konumunuzu gönderin en yakın seyyar lastik tamircimizi size yönlendirelim.
İstanbul’un oto lastikçisi olarak sizlere en uygun fiyat ve ürün kalitesiyle hizmet veriyoruz.

Lastikçi 7/24 Yol Yardım

Seyyar Lastik Tamir Merkezi olarak lastik değiştirme ve akü hizmetini ayağınıza getiriyoruz.
Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

7-24 Lastikçi

Yolculuğunuz sırasında sürüş kalitenizi etkileyecek pek çok durumla karşı karşıya gelebilirsiniz. Yolların bakımsız olması, yüksek hız, kesici ve yabancı cisimlerin yol üzerinde bulunması, çukurların yer alması gibi durumlar. Aracınız ile yol arasında temasınızı sağlayan lastikler bu olaylardan dolayı çok fazla zarar görebilir. Lastiklerinizin düzenli kontrollerini yaptırmadığınız zaman bu sorunlar dışında yeni olaylarla da karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlar ile karşılaştığınızda sürüş veya duraklama sırasında aracınızın lastiği patlayacaktır. Böyle bir sorunla karşı karşıya kaldığınızda ilk yapmanız gereken acil 7/24 lastikçi aramaları yapmanız olacaktır. Mobil lastikçi veya açık lastikçi aradığınızda önemli olan yer ve saat ayrımı yapmayan lastikçi bulmaktır.  Acil lastikçi aradığınızda 7-24 Lastikçi firmasından destek alabilirsiniz.

Tüm otomobil ve diğer araçlar için güvenilir marka, modelleri ile işinde  tecrübeli, uzman, işbilir ve çözüm odaklı ekiplerimiz, bizi aradığınız zaman en kısa süre içerisinde yanınızda olmaktadır. İstanbul’un her bölgesinde uzman ekibimizle lastiğiniz ile ilgili yaşadığınız sorunları yerinde ve zamanında uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ile hizmetinize sunmaktayız.

İstanbul’un her yerinde uzman kadromuz ile lastik değişimi, lastik tamiri, akü takviyesi olmak üzere lastikle ilgili karşılaştığınız tüm sorunlara çözüm bulmaktayız. Hizmetlerimizi yerinde ve en kısa sürede yaparak tam destek ve uygun fiyatla müşteri memnuniyeti sunmaktayız. 7/24 Lastikçi olası bir arıza durumunda mobil lastikçi hizmeti sayesinde aracınızın lastiğinin tamire ihtiyacı olduğunda ekibimiz hiç vakit kaybetmeden size ulaşır ve arızanızı kaldığınız bölgede tamir eder.

7-24 Lastikçi sizlere İstanbul’da yol yardım hizmeti sunan ve lastikçi aramanız gereken durumlarda kurtarıcınız olmaya devam etmektedir. Acil durumlarda ekiplerimiz tam donanımlı araçlar ile yanınıza gelerek lastiğinizde ki sorunu tespit ederek, trafiğe güvenli bir şekilde çıkmanızı sağlar. Lastiğiniz için gereken tüm aletleri, kapalı kasa tam donanımlı mobil araçlarımızla yanınıza getirmekteyiz. Araçlarımız içerisinde hava kompresörü, değişim tabancaları, anahtarlar, lastik kitleri, yedek stepneler yer almaktadır. Olası farklı sorunlara karşı da tedbirli davranmaktayız.

Bizler 7-24 Lastikçi olarak hizmetinizdeyiz ve İstanbul’un tüm semtlerine de hizmet vermekteyiz.

7-24 Lastikçi | Lastik Tamiri | Lastik Tamircisi

Lastik patladı ya da yolda kalma durumu söz konusu olduğunda otomobil markası ne olursa olsun lastik tamirine en kısa sürede lastik tamircisi gerçekleştirir. Günümüz şartlarında hepimiz bir yerlere gitmek için acele etme durumumuz söz konusu olabiliyor. Yapılmış olan bu acelecilik kazaları sebebiyet verebiliyor. 7-24 lastikçi hizmeti veren firmalar mobil lastik yol yardımı konusunda ve tüm acil durumlarda yanınızda olan bir tamirci bulmanız gerekir. Bir telefon kadar yakın hizmet sunabilen bulunduğunuz yere en yakın zamanda ulaşacak lastik problemleriniz en kısa zamanda çözmek için profesyonel ekiplere sahip bir lastik tamircisi sizin probleminizi giderecektir.

7-24 Lastikçi

Yolda seyir halinde giderken birdenbire lastiğinizin patlaması veya lastiğinizle alakalı ciddi bir problem fark etmiş olduğunuz da hemen bulunduğunuz yere bir tamirci çağırmanız gerekir. Böyle bir durum ile karşılaşan araç sahiplerinin yapması gereken ilk iş 7/24 lastik tamiri hizmeti sunan acil yardım konusunda uzman bir firmadan yardım istemek olacaktır. Yol yardım konusunda hizmet sunan lastik tamircileri /24 saat istediğiniz zaman ulaşabilecek bir hizmet anlayışına sahiptir. 

En zor zamanlarda bir telefon kadar yakın olan firmalar senelerin vermiş olduğu tecrübe ile uzman ekip sayesinde dakikalar içinde probleminizi çözüme kavuşturacaktır. Yola çıkmadan evvel lastiklerinizi kontrol etseniz dahi bazen yol üzerinde dikkatsiz bir şekilde atılan kesici ya da delici sivri maddeler yüzünden lastiğiniz bir anda patlama problemi ile karşılaşabilir.

7-24 Lastik Tamiri

Lastik patlama gibi bir problemle karşılaşıldığı zaman nöbetçi hizmet veren lastik tamircileri tarafından probleminiz en az sürede çözüme ulaşacak ve yolunuza kaldığınız yerden güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz. Günümüzde ekonomik şartları düşünüldüğünde yeni bir lastik almak yerine lastiklerinizin tamir ettirmek daha ekonomik bir çözüm olabilir. Lastiklerinize herhangi bir delik veya yıpranma bulunup bulunmadığını telefon ile arayıp gelen lastik tamircisi gerekli olan kontrolleri sağladıktan sonra tamir ya da yeni lastik seçimini gerçekleştirir. 

Yolculuğa çıkmadan evvel bir lastik tamircisine giderek kontrolleri yaptırmanız olabilecek bir trafik kazasının da önüne geçmesine olanak tanıyacaktır. Profesyonel çalışanlar ile 7/24 lastik tamircisi hizmeti olan firmalar gerekli bütün teknolojik sistemlere sahip olur. Gelişen bütün teknolojik gelişmeleri takip ederek kendini devamlı yenileyen ve gelişen müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmalar  ile iletişime geçebilirsiniz.

7-24 Lastik Tamircisi

Uzun zaman mobil lastikçi olarak sektörde hizmet veren lastik firmaları 7/24 lastik tamircisi personeli ile kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. Lastik tamircileri tarafından yolda kalan çok sayıda aracın problemini gideren firmalar kısa süre içinde araç sahiplerine yol yardım hizmeti de sunar. Lastik tamircisi firmaları kurumsal olan bir şirkettir ve oldukça uygun fiyatlar ile hizmet sunarlar. 

Seyir esnasında kullanmış olduğunuz aracın lastiği patladığı zaman ve acil lastikçi hizmeti almak talebinde olduğunuzda firmalar ile kolay bir şekilde iletişime geçip yol yardım hizmeti alabilirsiniz. Tek yapılması gereken ise en yakın lastikçi firması olarak iletişim kurmanız ve konumunuzu lastik tamiri veren firmaya bildirmeniz gerekir.

İstanbul 7-24 Lastikçi

İstanbul  7-24 lastikçi sayesinde tüm lastik sorunlarınız giderilir. Araç sahiplerinin en fazla canını sıkan ve moralinin bozulmasına sebep olan durumların başında araçlarının lastiklerinin patlayarak yolda kalma durumlarıdır. Bu gibi problemlerde ise lastik hizmeti sunan firmalar deneyimli personelleri ile sizlere oto lastik tamiri hizmeti verir. Firmaların hizmeti konsepti oldukça geniş olur. Verilmiş olan hizmetler şu şekilde yer alır. Yolda kalmış olan araçlarınızın lastikleri hızlı bir şekilde değişir. Araç hangi model olursa olsun patlamış olan lastiği yenisiyle orijinal ile değişim yapılır ve yolunuza devam etmenize olanak tanınır. 

Oto lastik tamircisi firması sizlere yol yardım hizmeti de sunar. Özel durumlarda ise firma personellerini sizlere acil olarak mobil lastikçi hizmeti verir. Tüm bunların haricinde ise müşteriler sadece patlayan lastikleri ile alakalı değil aynı zamanda aracın problemi ile de alakalı hizmet verilir. Sizler de 7/24 saat hizmet veren 7-24 lastik.com sitesinden kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz. 7-24 lastik.com sitesi siz değerli müşterilerimiz ile gerektiği gibi ilgilenir ve lastiğinizle alakalı tüm problemleri hızlı ve pratik bir şekilde çözüyoruz.

Bize Ulaşın

İstanbul’da profesyonel lastik tamiri hizmeti veriyoruz. İstanbul’da aracınız ne olursa olsun asla sizi yarı yolda bırakmıyoruz. 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Anında tüm gün kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

İletişim

Tüm  İstanbul  Bölgesinde 7/24 Hizmet Alabilirsiniz.
  Whatsapp
  💬 7/24 Lastik Hoşgeldiniz.
  Merhabalar
  7/24 Lastik Hoşgeldiniz.

  Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Tıkla Ara !