Oto Lastikçi | Lastik Tamiri | Lastik Tamircisi


Oto Lastikçi Uzman Ekip

Lastiklerinizin tamirini aracınızın başında uzman ekibimiz ile yapıyoruz.

Anında Lastik Tamiri

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Bütçe Dostu

Lastiklerinizin tamirini aracınızın başında uzman ekibimiz ile yapıyoruz.

Anında Lastik Tamiri Hizmeti

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Anında Lastik Tamiri

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Sektörde Öncü

Yaklaşık 20 yılı aşkın süredir lastik tamiri sektöründe profesyonel  hizmet sağlıyoruz.

Anında Lastik Tamiri

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

İstanbul 7-24 Mobil Lastikçi Hizmeti İçin Arayın !
Hemen Ara

Tüm Araçlara En Uygun
7-24 Lastikçi

 • 7/24 Destek
 • Anında Onarım
 • Profesyonel Kadro

Uzman Kadro

Tüm İstanbul’a • Lastik Tamiri ve Değişimi Yapılır.
• Tüm Araçlara Göre Lastik Bulunur.
• Anadolu Yakası’nın Her Yerine Servisimiz Vardır.

Aracınızı hareket ettirmeyin arayın aracınızın lastiğini olduğu yerde onaralım.

7-24 Yerinde Lastikçi Tamiri​

Hemen arayın veya Whatsapp’tan konumunuzu gönderin en yakın seyyar lastik tamircimizi size yönlendirelim.
İstanbul’un oto lastikçisi olarak sizlere en uygun fiyat ve ürün kalitesiyle hizmet veriyoruz.

Lastikçi 7/24 Yol Yardım

Seyyar Lastik Tamir Merkezi olarak lastik değiştirme ve akü hizmetini ayağınıza getiriyoruz.
Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Oto Lastikçi

Oto Lastikçi : 7-24 Lastik olarak, İstanbul’un bütün yollarında ihtiyaç duyduğunuz her an, oto lastikçi hizmeti sağlamaktayız. Lastiğinizde meydana gelen sorunlar sebebiyle yolda kaldığınız durumlarda 7 gün 24 saat sizlere destek sağlamaktayız.

Lastik Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Otomobilinize lastik alırken lastiğin boyutlarının otomobilinizin orjinal lastik boyutlarına uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Geniş lastik kullanımı, özellikle ıslak zeminlerde bazı tehlikelere yol açabilmektedir. Farklı lastikler otomobillerin ön düzeninde, hızında ve yakıt tüketiminde sorunlar yaşanmasına neden olabilir.

Lastik Türleri

Lastikler, kullanılan malzeme ve yapılarına göre farklı isimlerle anılmaktadır. Bunlar konvansiyonel ve radyal lastiklerdir. Teknolojik bakımdan yaşanan gelişmeler sonucunda, radyal lastikler günümüzde en fazla kullanılan lastik haline gelmiştir. Radyal lastikler esnek yapıdadır. Ayrıca fazla ısınmaya yol açmadıkları için kolay bir şekilde soğuma özelliğine sahiptirler. Oto lastikçi desteğimiz ile her türlü lastiklerde yaşanan sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözebilmekteyiz.

Lastik Ne İşe Yarar?

Lastikler, kara taşıtlarının en önemli parçasıdır. Araçların hareket etmesini sağlayan lastiklerdir. Otomobilde bulunan ağırlığı taşıma görevi lastiklerdedir. Direksiyon ve fren hareketlerinde destek görevi görmektedir. Sürücü ya da yol kaynaklı tehlikelerin önlenmesinde lastikler önemli bir rol oynamaktadır. Lastik seçiminde titiz davranılması gerekmektedir. Doğru tercih edilen lastikle hem daha az yakıt tüketimi hem de daha uzun süre kullanım sağlamak mümkündür.

Sık Yaşanan Lastik Arızaları

Sık karşılaşılan lastik arızaları sebebiyle istenmeyen kazalar meydana gelebilmekte ya da araçlar aniden çalışamaz duruma gelebilmektedir. Bu durumlarda acil oto lastikçi desteğimizden yararlanmak için 7-24 Lastik irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Lastik arızalarından bazıları, lastiklerin hava basıncının az olması sebebiyle meydana gelmektedir. Düşük hava basıncı sebebiyle lastiklerde rahatsız edici bir ses oluşmaktadır. Bunun dışında sürüş esnasında direksiyonu kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Düşük basınç, lastiklerin hızlı bir şekilde aşınmasına sebep olmaktadır. Rot arızaları, yüksek basınç, dar-geniş jant, amortisör arızaları, fren sistemindeki sorunlarda lastiklerin aşınarak, dengelerini kaybetmelerine neden olabilmektedir.

Lastik Kullanımında Dikkat Edilecekler

Acil durumlarda lastiklerinizde meydana gelen arızaları gidermek için oto lastikçi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bunun dışında lastiklerinizin uzun ömürlü olması için bazı noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Öncelikle, en az 15 günde bir lastiklerin havasında herhangi bir inme olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Özellikle park etme sırasında lastiklerinizi sert yüzeylere ve sivri yerlere çarpmamaya dikkat etmelisiniz. Lastiklerinizde meydana gelen aşınmaları kontrol ederek, gerekli durumlarda lastik değişimi yapmalısınız. Karlı havalarda yollarda meydana gelen buzlanma nedeniyle lastiklerin basıncını düşürmeyiniz. Lastik temizliğinde petrol içeren ürünleri kullanmaktan kaçınınız. Zemini bozulmuş yollarda aşırı hız yapmak lastikleri yıpratmaktadır. Bu tarz yollarda normal bir hızda gitmeye özen göstermelisiniz.

Oto Lastikçi | Lastik Tamiri | Lastik Tamircisi

Otomobilinizle uzun ve keyifli bir yolculuk yaparken lastiğiniz mi patladı? Hiç panik olmadan ne yapacağım şimdi korkusuna kapılmadan aracınızı kenara çekin ve oto lastikçi hizmet numarasını arayın. Lastiklerinizle ilgili şikâyetinizi hemen belirtin ve size ekip yönlendirilsin. Lastiğinizin tamiri yapılsın ve kaldığınız yerden keyifli yolculuğunuza devam edin.

Oto Lastikçi Tamircisi

Ticari ya da kişisel fark etmeksizin otomobilinizin lastiği seyir halindeyken bir yere sürter kesilirse, patlarsa, lastikten ses geliyorsa, lastiğiniz eskimişse oto lastik tamircisi bu lastiğinizi özenle çıkartır ve yerine yenisini takar, lastiğinizi tamir  eder. Lastikler bir araç için en önemli yürüyen aksam parçalarının başında gelir. Bu yüzden tamiri esnasından uzman ellerde yapılması güvenli bir sürüş açısından çok önemlidir. Aracın özelliklerine göre lastik seçiminin yapılması gerekir. 

Oto Lastikçi

Lastiği patlayan her müşteri oto lastikçi hizmetini tercih edebilir. Tek başınıza lastik değiştirmeyi bilmiyorsanız bu işten anlamıyorsanız ve zamanınız yoksa sizin yapmanız tek gereken işin uzmanına ulaşmak olacaktır. 

Oto lastikçi arıyorsunuz ama bulamıyorsunuz? Bulsanız da güvenilir mi? Sağlam yapıyor mu? İşin de ustamı? Neden burayı tercih etmeyelim? Nedir diye kafanız da birçok soru varsa yapmanız gereken bunların hepsini bir kenara bırakmak ve sadece siteye ulaşmak. Kendi şahsi otomobilinizin lastikleri, iş yeri arabanızın lastiği, büyük küçük arabaların lastik değişimleri yapılır. 

Başınıza nerde ne zaman bir aksilik geldiğinde, lastiğinizi değiştirmeye ihtiyaç duyduğunuz da yetkiliye ulaşmanız yeterli olacak. Yıllardır bilinen ve güvenilir hizmet ile hızlıca ve özenle sorununuz çözüme ulaştırılır. Güler yüzle sorununuza hızlı çözümler bulunur. Günün her saatinde ne zaman ihtiyaç duyarsanız tüm donanımı ile hizmetindedir. Yapılan işlerin sağlamlığı, temizliği önemli unsurlardan birisidir. 

Oto Lastikçi En Yakın

Birçok oto tamircisi olabilir, bu işi yapabilir ama müşteri memnuniyeti olara birçok insandan hizmet ve işimizin sağlamlığıyla tanınan firmalardan hizmet almak önemlidir. Oto lastikçi en yakın konumda 7-24 açık ve güler yüzlü, hızlı çözümler ile yıllardır ödün vermeden çalışıyor. Lastiklerinizi özenle ve işinin ehli ustaları tarafından değiştirilecek. Aracın her hangi bir sorunu var mı değişmesi gereken parçası varsa da kontrolü sağlanacak. İsterseniz daha detaylı bir bakın ve onarım da yaptırabilirsiniz. Vaktim yok diyorsanız pratik ve hızlı  bir şekilde otomobil lastiğiniz değiştirecek ve sizlere teslim edilecektir. 

Oto Lastik Tamiri

Otomobil lastik tamiri yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Burada aracınızın ihtiyacı olan lastik ölçülerini ve basınç ayarını bilmek çok önemlidir. Aracın performansını etkilemeyecek, güvenliğinizi ve rahatınızı bozmayacak şekilde tamir yapılmalıdır. Sabahın erken saatinde, öğlen arasında, akşam trafiğinin yoğun saatinde, gece geç saatlerde ne zaman oto lastikçisine ihtiyaç duyduğunuz açık mıdır acaba diye düşünmeniz gerek yok. Tek yapmanız gereken aramak ve ulaşmak 7/24 her saat hizmet alabilirsiniz. Kaliteli işçilik, güler yüz, uygun fiyat ve donanımlı bir ekip ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her alanda sürekli geliştiren ve yenileyen bir sistem kurulmuş ve hizmetinize sunulmuştur.

Oto Lastik Yol Yardım

Sadece otomobil lastiği değil kamyon, tır, ticari, şahsi her türlü aracın lastiği değiştiriliyor ve yenileniyor ve tamiri yapılıyor. Otomobil lastiğinin yanı sıra isterseniz araç bakımı da yapılabilir aracınızın her herhangi bir sorunu olup olmadığına baktırabilirsiniz. Sizin de istediğiniz aracımın şu bakımını da yapın derseniz İsteğiniz göre  diğer araç bakım işleri de yapılır. Oto lastik yol yardım  olarak yıllardır kaliteden ve hizmet anlamında memnuniyetten ödün vermeden çalışmalar devam ediyor. Yolda kaldığınız an iletişime geçtiğinizde yaşananların hikâyesini tam olarak anlatmanız halinde teknik ve donanımlı bir şekilde aracınızın yanına gelinecektir. Anında müdahale edilebiliyorsa yerinde tamir hizmeti verilecektir. 

Oto Lastik Tamiri En Yakın

Birçok insan seyahat halinde bir yerden bir yerlere gidiyor. Nereye gidilirse gidilsin arabayla kimse yolda kalmak istemez. Otomobilinin tekerleğinin patlamasını istemez veya aracının arızalanmasını istemez. Bu çok tatsız bir olaydır insanların canlarını sıkar ve moralleri bozulur. Gidecekleri yerlere gidemezler ve üzülürler. Kimisi de işine geç kalır ve sorunlar yaşar. Yaz ayındaysak yazın sıcağında saatlerce bekleriz ve bide bu sıcağı çekmek zorunda kalırız. Kışsa kışın soluğuna yağmuruna maruz kalırız ve bunların hiçbirini yaşamak istemeyiz. Böyle bir sorunla karşılaşsak bile başımıza böyle bir olay gelse bile hemen çözülsün ve bir an önce gideceğimiz yere gitmek isteriz. İşte tam bu esnada oto lastik tamiri en yakın konumundan problemi çözmek için bir ekip tamirci talep edebilirsiniz. 

Oto Lastik Tamiri İstanbul Yakınında

Hava şartları ne olursa olursa olsun istersen yaz istersen sonbahar istersen kış olsun. Ve hangi saatte olursa olsun geç bir saatte başıma geldi diye korkmayın ve panik yapmayın. Yapmanız gereken bir telefon ya da internet sitesi üzerinden ulaşmak ve sorununuzu hızlıca bir şekilde çözüm bulunmasını sağlamak olacaktır. Sizde kaldığınız yerden mutlu bir şekilde yolunuza devam edebileceksiniz. 

Oto tamircisi aramak saatlerce beklemek kendiniz yapmaya kalkışmak yerine hemen ulaşabileceğiniz şekilde platform hizmetinden faydalanabilirsiniz. Sizi bu zor durumdan hızlıca çözüme ulaştıracak her türlü tesisat ve donanıma sahip birçok usta karşınıza gelecek. Bunun üzerine saatlerce beklemek ve çözüm aramak için vaktiniz de gidecek tatsız bir anınızın olmaması için işi uzman ve bilirkişiye bırakacak sizin yerinize sorununuzu en kısa zamanda çözülmesini seyredeceksiniz. 

Oto lastik tamiri İstanbul yakınında bir yerde arıyorsanız, otomobilinizin lastiği patladıysa değişmesi gerekiyorsa ve hızlı, güvenilir, uzman, pratik ve güler yüzüyle kaliteli bir hizmet arıyorsanız https://7-24lastik.com/  sitesini inceleyebilir ve irtibata geçebilirsiniz. 

İletişim

Tüm  İstanbul  Bölgesinde 7/24 Hizmet Alabilirsiniz.
  Whatsapp
  💬 7/24 Lastik Hoşgeldiniz.
  Merhabalar
  7/24 Lastik Hoşgeldiniz.

  Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Tıkla Ara !