Ataköy Lastikçi

Firma Adı: 7 -24 Lastik

Web Sitesi: https://7-24lastik.com/

Telefon: +90 530 097 47 84

Mail: [email protected]

Adres: Ataköy / İstanbul

Ataköy Lastikçi

Lastik patlamaları çoğu sürücü için beklenmedik anda gelişen bir durumdur. Düzenli kontrollerin aksatılması sebebiyle gerçekleşebileceği gibi dış etmenlere bağlı olarak da meydana gelebilir. Yol üzerindeki sivri bir cisim ile temas eden lastik yüzeyinde ani yırtılma oluşabilmektedir.

Lastik araçlarda yükü destekleyen en önemli parçadır. Lastiklerin araçlardaki işlevi ve amacı da oldukça önemlidir. Bu öneminden dolayı lastik ve lastikçi seçimi ve değişimi yapılırken gerekli kurallara uyulması oldukça önemlidir. Tüm bu önem ve işlevsel durumlar göz önünde bulundurulduğunda araçların yükünü desteklemekle görevli lastiklerin yapısı kullanılan araçla uyum içerisinde olması gerekir. Araç ve lastik arasında sağlanan bu uyum, öncelikle sağlıklı bir sürüşe olanak sağlar ve aracın genel durumunun da korunmasını sağlar.

 Lastikler ile ilgili önemli konulardan biri de zorlu hava şartlarına karşı kullanılan yaz lastiklerinin yetersiz olmasıdır. Ataköy lastikçi olarak yaz lastiklerinin bu havalarda kullanılmasını asla önermiyoruz.  Bunun en büyük sebepleri yaz lastiklerinin kar ve çamura karşı daha dayanıksız olmasıdır. Sadece yanlış lastik kullanımından kaynaklı birçok kaza yaşanıyor.  Bu tarz kazalara mahal vermemek adına dönemine uygun lastik kullanmaya özen gösterilmelidir.

Yanınızda Yedek Lastiğiniz Yoksa 7-24lastik Firmamız Çok Yakınınızda

Lastik patlamalarında hazırlıksız yakalanan sürücüler mobil lastikçi arayışına girmektedir. Yaşanan olumsuzluğu kısa sürede çözmek için hızlı tamirat gereklidir. Tüm lastik onarım yöntemlerine hâkim ekibimiz sizler için uzun vadeli çözümler üretecektir.

Ataköy Acil Lastikçi

Yedek lastiği veya diğer gerekli ekipmanlara sahip olmayan sürücüler mağduriyet yaşayabilmektedir. Özellikle yakınlarda yardım alabileceği bir firmanın olmadığı durumlarda yaşanan olumsuz büyüyebilmektedir. Kimse yolda kalmasın parolasıyla başlattığımız yeni nesil Ataköy lastikçi hizmetimizle İstanbul’daki tüm sürücülerin yanındayız.

1-Kaliteli ve Hızlı Lastik Tamirinin Adresiyiz

Lastik patlamalarının kalıcı şekilde çözüme kavuşabilmesi için uzman kişilerce yapılması gerekir. Doğru şekilde yapılmayan yama işlemleri hasarınızı büyütecek, dahası güvenliğinizi tehdit edecektir. Kaliteli malzeme ve doğru işçilik ile lastik hasarlarınız kalıcı olarak çözülecektir. Pek çok lastik patlaması değişime gerek kalmadan onarılabilmektedir.

7/24 Ataköy Lastikçi

7-24lastik firması olarak geniş bir faaliyet ağına sahibiz. İstanbul’un pek çok noktasında seyyar lastikçi hizmeti vermekteyiz. Sizlere en yakın lastikçi olabilmek içine etkinlik alanlarımızı günbegün büyütmekteyiz. İstanbul Ataköy ilçesindeki en yakın lastikçi ekibiyiz.

En Yakın Ataköy Lastikçi

Kaliteli seyyar lastikçi hizmetimizi herkese ulaştırabilmek için çıktığımız yolculukta büyük mesafeler kat ettik. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımla profesyonel destek sunmaktayız. Siz de uygun fiyatlarla Ataköy lastikçi arayışı içerisindeyseniz bize ulaşabilirsiniz.

Ataköy Lastik Yol Yardım 

Lastiğinizden kaynaklanan herhangi bir sorundan dolayı yolda kaldığınızda Ataköy lastik yol yardım olarak donanımlı personellerimiz ile hemen yardımınıza yetişmek için yola çıkar. 7-24 lastik hizmeti veren firmamız tüm acil durumlarda ihtiyacınız olan hizmeti size sağlar. Yolda mahsur kalmanız durumunda uzman ekibimiz servis aracımız ile bulunduğunuz bölgeye gelerek sorunu tespit ederek her türlü lastik değişim ve tamir işlemlerini gerçekleştirir. Alanında uzman personellerimiz sorunu çok kısa bir sürede tespit ederek bir an önce var olan sorunu çözmeye çalışır. 

Ekip arkadaşlarımızın bulunduğunuz bölgeye gelerek tamir işlemi yapması yolculuğunuz ve işinizin devam edebilmesini sağladığından size ayrıca zaman da kazandıran bir yoldur.  Gelen ekip arkadaşlarımız eğer lastiğiniz patlamışsa hangi lastikte sorun olduğunu inceler ve tamir edilip edilmeyeceğini sizlere söyler. Bu tarz bir durumda yeni bir lastik almaktansa mevcut lastiğinizi tamir ettirmek sizlere maddi olarak daha düşük ücretlerle bu işlemleri yaptırmanızı sağlar. 

Ataköy Lastik Tamircisi 

Ataköy lastik tamircisi olarak ihtiyacınız olan her anda çok kısa bir sürede yanınızdayız. Lastikler araba modellerine göre ebat olarak farklılık gösterir. Ebatlardaki bu farklılık da lastik fiyatlarında farklılıklar görünmesine neden olur. Lastiklerin yol tutuşu, patlama anlarında yolda kalma, sessiz sürüş imkânı sağlama gibi işlevleri vardır. Araç tamiri sırasında lastik değiştirilecekse aracın modeline uygun ve aracı tam olarak destekleyen lastiklerin tercih edilmesi oldukça önemlidir. Bu sayede yanlış lastik tercih edilmesinden kaynaklı oluşabilecek bazı arızaların önüne geçilmiş olunur. Firma olarak aracınıza en uygun ve kaliteli lastikleri hizmetinize sunuyoruz.  Lastik onarımıyla görevli personelimiz özellikle bulundukları bölgenin çevresinde yolda kalan müşteriler için 7-24 yol yardımına gelir. Gerekli onarımlar yapıldıktan sonra güvenli bir şekilde yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

En Yakın Ataköy Lastikçi 

İstanbul’un neresinde yolda kalmış olursanız olun uzman personellerimiz servis ile en kısa sürede yardımınıza yetişir.  Araç lastiği ile ilgili konularda mutlaka titizlikle çalışmak gerekir. Gelen ekip arkadaşlarımız tüm titizliğiyle sorunu analiz eder. Lastiğinizdeki sorunun belirlenmesinin ardından ya lastiğiniz onarılır ya da aracınız için en uygun lastik belirlenerek değişim işlemi yapılır. Bu sayede yolculuğunuza güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz. En yakın Ataköy lastikçi her zaman kaliteli hizmetleri ile yanınızdadır.

Ataköy Oto Lastikçi 

Oto lastik, araçların güvenli bir şekilde sürüş gerçekleştirebilmeleri için zemin ve araç arasındaki teması sağlayan, bazı kimyasal maddeler kullanılarak üretilmiş araçların hareketini sağlayan çok önemli parçalardan biridir. Bu parçaya üretim aşamasında kullanılan zemine uyumlu olmasına sağlayan bazı özellikler katılmıştır.  

Oto lastiğin kaliteli olmasını üretimde kullanılan kauçuk ve ham madde oranı belirler ve kauçuk oranının daha fazla olması gerekir. Çünkü kauçuk ne kadar fazla kullanılırsa yol tutuş performansı da o kadar yüksek olur.  Lastikler araçlara özel olarak üretilir. Ayrıca hava koşullarına göre de kullanılacak lastik değişkenlik gösterir. Ataköy oto lastikçi kaliteli ve güven veren lastik hizmetini sunar.

24 Saat Açık Ataköy Lastikçi 

Araç lastiklerinde üretim için gerekli tüm güvenlik sistemlerini sağlanır. Kullanılan araç sayısı her geçen gün artıyor bundan dolayı mutlaka gerekli önlemlerin alınması gerekir. Aksi taktirde bazı olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Firma olarak yardıma ihtiyaç duyduğunuz her anda 7-24 hizmet sağlıyoruz.  Bize ihtiyacınız olan her yere çok kısa bir sürede gelerek aracınızı onarıp yola kaldığınız yerden devam etmenizi sağlıyoruz. 24 saat açık Ataköy lastikçi ile tüm lastik sorunlarınız hallolur.

 

7-24 Ataköy Lastikçi

Yolda kaldığınız her an hangi konumdaysanız hızlı bir şekilde yardımınıza yetişiyoruz. Ancak bu süre içerisinde firma çalışanlarımızın işinin kolaylaşabilmesi adına dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunur. Aracınız trafik olan bir alanda durduysa mutlaka güvenli bir bölgeye çekmelisiniz. Dörtlü lambalarınızı yakmalı, aracın 20 metre önüne ve arkasına reflektör yerleştirmelisiniz. Lastiğinizin ebatlarını mutlaka bir yere not almalı detaylar konusunda gelen yardımcı personellerimizi bilgilendirmelisiniz.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Ataköy Lastikçi İçin Sıkça Sorulan Sorular

Ataköy Lastikçi Servisinde Fiyatlandırma Nasıl?

Lastikleriniz arızalandığı zaman ulaşılabilecek bir firma oldukça önemlidir. Yolda herhangi bir yerde kaldığınız zaman lastiklerinizle ilgili bir sorun var ise mobil araçlarımıza ulaşabilirsiniz. Lastiğin inmesi veya patlaması durumunda yolda kaldığınız yere en kısa sürede ulaşarak lastik tamiratını gerçekleştirmekteyiz. Lastik değişimi gerekiyorsa Bunun için de hizmetimizi sunuyoruz. Ataköy Lastikçi servisinde fiyatlandırmalarımızda da ekonomik çizelgeyi takip etmekteyiz. Bizlere ulaşarak lastik tamiratında Hızlı güvenilir ekonomik bir firma ile çalışma imkanını yakalayabilirsiniz. 

İstanbul'da Ataköy Lastikçi Servisi Ne Kadar Sürmektedir?

Lastiklerinizle ilgili yaşadığınız sorunda Bulunduğunuz yere ulaşma süremiz ortalama 15 dakikalık bir süreci kapsamaktadır. 15 dakikada ulaşarak lastik inme sebebini tespit ediyoruz ve buna uygun tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Lastikler bazen hava kaçırmakla ilgili bir problem yaşıyor olabilir veya herhangi yabancı bir cisim sebebiyle patlamış olabilir. Böyle bir durumda Ataköy Lastikçi lastiğin arızasını gidererek aracınızla seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz. 

Ataköy Lastikçi Servisinde Değişim Süresi Ne Kadar?

Herhangi bir sebepten dolayı şehirler arası veya şehir içi seyahatler yapıyoruz. Bu seyahat sırasında lastiğinizle ilgili bir sorun olduğunu keşfettiğiniz anda bize ulaşmanız yeterlidir. Lastiğin havasının inmesi veya patlaması bu sorunların başında gelmektedir. Böyle bir durumda acil olarak bir yere gidiyorsanız lastik değişim süresi ne kadar sürdüğünü merak etmeniz ise oldukça doğaldır. İstediğiniz saat ve dakikada bulunduğunuz yere ulaşarak lastik değişim süresini ortalama 20 dakikalık bir süreçte gerçekleştiriyoruz. Lastiğinizin değiştirilmesi işlemini gerçekleştirdikten sonra diğer lastiklerin kontrolünü sağlayan ekip arkadaşlarımız seyahatinize güvenle devam edebileceğinizi sizlere belirtmektedirler. 

Ataköy Lastikçi Lastik Tamirini Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Lastik arızası ile ilgili bir durumu yaşadığınızda firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Firmamız bütün ekipmanıyla beraber bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değişimi gerek tamiratını gerçekleştirir. Lastiğinizin Hangi sebepten indiğini veya patladığını bilmenize gerek yoktur. Bize ulaşmanız bizim arızaya uygun arıza giderme yöntemi sunmamız için yeterlidir. Ekip arkadaşlarımız Bulunduğunuz yere her türlü arızayı ve her türlü durumu hesap ederek donanımlı bir şekilde gelmektedir.  Lastik değiştirme veya tamir işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirerek güvenli seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz.

Ataköy Lastikçi Olarak Hizmetlerimiz Nelerdir?

Firmamız lastik değiştirme işleminde profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Lastik tamirinde de yine bu profesyonel ekibimiz gerekli en doğru yöntemi kullanarak işlem yapıyor. Lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş durumu var ise burada değişime gerek yoksa mantar veya şemsiye yöntemiyle bu bölgenin onarılmasını sağlıyoruz. Kullanılamayacak bir duruma gelmiş kesilmiş dağılmış bir lastik söz konusu ise burada lastik değiştirme işlemini gerçekleştiriyoruz. 

Firma olarak çalışma sistemimizde hemen lastik değiştirme işlemine geçmek veya alelade bir yöntemle lastiği tamir etmek prensiplerimize aykırıdır. Firma olarak müşterimizin seyahatine güvenli bir şekilde devam ettirebilmesi için bütün ayrıntıları düşünüp buna göre bir çalışma sistemi sunarız.

Ataköy Lastikçi Özellikleri Nelerdir?

Ataköy Lastikçi, lastik değiştirme işlemi için bizlere ulaşabilirsiniz. Ister şehir içi ister şehirler arası seyahat sırasında yaşadığımız lastik sorunlarında bizlere ulaşabilirsiniz. Lastiği yamalama yönteminin dışında değişim veya farklı teknikler gerekiyorsa bunları da yapmaktayız. Burada tamamen müşterilerimize güvenli bir seyahat sunmak ilk amacımızdır. Ekibimiz bu konuda eğitimli ve bilgili kişilerden özellikle seçiliyor. Böylece Sizler de gönül rahatlığıyla bu işlemleri yapmak için bizlerden yardım talep edebilirsiniz. Firmamızın çalışma prensibi bizlerden hizmet alan bütün müşterilerimiz tarafından da onaylanmış ve memnuniyetle yorumlanmıştır.

Ataköy Lastikçi Hizmet Bölgelerimiz Neresidir?

Ataköy Lastikçi, lastik tamiri hizmeti veren firmamız İstanbul civarında hizmet vermektedir. İstediğiniz her bölgeye ulaşım sağlayabiliyoruz. Lastiğiniz arızalandığı zaman pratik ve güvenilir işinde eğitim almış ustalarla çalışmak isterseniz bizlere ulaşmanız yeterlidir. Kesinlikle mağdur olmanıza izin vermiyoruz. Bulunduğunuz yere ulaşma konusunda da Oldukça hızlı bir çalışma sistemine sahiptir. Bulunduğunuz yere geldikten sonra da çalışan arkadaşlarımız işlerini hem en pratik şekilde hem de en güvenilir şekilde yapmayı İlke edinmiş kişilerden özellikle seçiliyorlar.

Sitemizde Ataköy Lastikçi Talebi Oluşturmak İçin Ne Yapmalıyım?

Ataköy Lastikçi, lastik hizmeti almak istediğiniz zaman yapmanız gereken şey çok basittir. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Veya internet sitemiz üzerinden anlık iletişim sağlanan yerlere mesaj bırakmanız yeterlidir.  Mesajlarınıza veya telefonlarınıza dönülmemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Yerinde lastikçi için her zaman cevaplanan bir telefon sistemimiz bulunduğunu belirtelim. İstediğiniz saatte aradığınızda Telefonlarınız cevaplanır sizlerden gereken bilgiler alındıktan sonra Bulunduğunuz yere ortalama 15 dakikalık bir süreçte ulaşım sağlıyoruz

Ataköy Lastikçi Lastik Tamiri Nasıl Yapılır?

Araçların yürümesini ve bir yerden başka bir yere ilerlemesini sağlayan en önemli araçlar tabii ki de tekerleklerdir. Tekerle ilgili yaşanan bir sorun da aracı tamirhaneye götürmek oldukça masraflı ve zor bir işlemdir. Bu yüzden lastikle ilgili yaşanan sorunlarda yerinde tamir hizmeti en pratik yöntemlerden bir tanesidir. Bizlerde firma olarak Bunun bilincinde olduğumuz için aktif bir şekilde bulunduğunuz her yere gelerek Ataköy Lastikçi lastik tamiri hizmeti sunuyoruz. Bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değiştirme gerek lastiğini arızasını giderme işlemlerini yapıyoruz.

Ataköy Lastikçi Araba Lastiği Hangi Durumlarda Tamir Edilir?

Arabanızın lastiğinde herhangi bir sebepten dolayı delinme var ise burada da kullandığımız yöntemlerle bu deliği kapatmayı yani yamalamayı hedefliyoruz. Fakat lastikte yırtılma veya herhangi başka bir sorun var ise bunun değişimini de gerçekleştirebiliyoruz. Farklı bir lastik sorunu lastiğin yuvaları ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmışsa büyük bir kaza söz konusu ise burada tamir yöntemlerinizde ise farklı teknikler kullanmamız gerekebiliyor.

Ataköy Lastikçi Lastik Tamircisi Nasıl Çalışır?

Keyifli veya önemli bir seyahate başladığınız sırada yolculuğunuz devam ederken birden lastiklerle ilgili sorun olduğunu fark ediyorsunuz. Lastiğinizin havası inmiş olabilir veya patlamış olabilir. Böyle bir durumda ise muhakkak bizimle iletişime geçmenizi önermekteyiz. Acil yardım şeklinde hizmet veren tamirci arkadaşlarımız bulunduğunuz yere gelerek mağduriyetinizi kısa bir sürede gidermektedir. Arıza bildirimini yapmanız tamir işleminin gerçekleşmesi gibi süreçlerin toplamı 45-50 dakikalık bir zaman diliminde gerçekleştiği için herhangi bir zaman mağduriyeti yaşamazsınız. 

Ataköy Lastikçi Lastik Değişimini Nasıl Yapıyoruz?

Ekibimiz havası inmiş lastiği inceleyerek neden havasının indiğini ilk önce çözümler. Farklı basınçlardan kaynaklı olarak veya jantlarla ilgili boşluktan kaynaklı olarak lastiğin havasının inmesi söz konusu Olabilir. Böyle bir durum varsa lastiğin havasının inme sebepleri keşfedilir ve bu giderilir. Yolda giderken lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş olması ve yine bu sebeplerden bir tanesidir. Bunun da giderilmesini sağlamak için şemsiye veya mantar yöntemlerini kullanıyoruz. Bu yöntemlerin hiçbiriyle gidilemeyecek bir arıza yırtık yarık söz konusu ise lastik değişimi yöntemine geçmekteyiz

Ataköy Lastikçi Tamircisinde Bakım ve Onarım Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Hızlı pratik güvenilir bir şekilde hizmet veren ekibimiz lastik arızasını giderme konusunda müşterilerimizden hep olumlu dönüşler almaktadır. Lastiklerinizin arızalanması durumunda bize ulaşmanız yeterlidir. Yerinde lastik hizmeti sunduğumuz için istediğiniz saatte ve dakikada sizlere ulaşım sağlamaktayız. Gerek lastiğin değişimi gerek arızanın giderilmesi ekip arkadaşlarımız tarafından olabilecek en kısa sürede yapılabilmektedir. Yerinde lastik tamiri arıza giderme değişim işlemleri için firmamıza iletişim numaralarımızdan veya internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Tüm  İstanbul  Bölgesinde 7/24 Hizmet Alabilirsiniz.
  Whatsapp
  💬 7/24 Lastik Hoşgeldiniz.
  Merhabalar
  7/24 Lastik Hoşgeldiniz.

  Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Tıkla Ara !