Yol Yardım Lastikçi | Lastik Tamiri | Lastik Tamircisi


Yol Yardım Lastikçi Uzman Ekip

Lastiklerinizin tamirini aracınızın başında uzman ekibimiz ile yapıyoruz.

Anında Lastik Tamiri

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Bütçe Dostu

Lastiklerinizin tamirini aracınızın başında uzman ekibimiz ile yapıyoruz.

Anında Lastik Tamiri Hizmeti

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Anında Lastik Tamiri

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Sektörde Öncü

Yaklaşık 20 yılı aşkın süredir lastik tamiri sektöründe profesyonel  hizmet sağlıyoruz.

Anında Lastik Tamiri

Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

İstanbul 7-24 Mobil Lastikçi Hizmeti İçin Arayın !
Hemen Ara

Tüm Araçlara En Uygun
7-24 Lastikçi

 • 7/24 Destek
 • Anında Onarım
 • Profesyonel Kadro

Uzman Kadro

Tüm İstanbul’a • Lastik Tamiri ve Değişimi Yapılır.
• Tüm Araçlara Göre Lastik Bulunur.
• Anadolu Yakası’nın Her Yerine Servisimiz Vardır.

Aracınızı hareket ettirmeyin arayın aracınızın lastiğini olduğu yerde onaralım.

7-24 Yerinde Lastikçi Tamiri​

Hemen arayın veya Whatsapp’tan konumunuzu gönderin en yakın seyyar lastik tamircimizi size yönlendirelim.
İstanbul’un oto lastikçisi olarak sizlere en uygun fiyat ve ürün kalitesiyle hizmet veriyoruz.

Lastikçi 7/24 Yol Yardım

Seyyar Lastik Tamir Merkezi olarak lastik değiştirme ve akü hizmetini ayağınıza getiriyoruz.
Nöbetçi oto lastik ve akü arama derdine son veriyoruz. Seyyar hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Yol Yardım Lastikçi

Araçlara ilişkin olarak sunulan en önemli hizmetlerden biri hiç şüphesiz Yol Yardım lastikçi hizmetleridir. Araçlarda yaşanacak olan sorunlar çoğunlukla öngörülemediğinden dolayı bazen kişilerin zor durumda kalmasına neden olabilecek yerlerde arızalanabilmektedir. Lastiklerin patlaması veya farklı bir sorun yaşanması da bu arızalardan biridir. Böyle durumlarda İstanbul 7-24 Lastik Yol Yardım Hizmeti sürücülerin işini son derece kolaylaştıran bir hizmettir. Yaşadığınız olumsuz olaylarda bizler ile iletişim kurarak bu konuda bizlerden istediğiniz saatte yardım alabilirsiniz.

Yolculuklarınız esnasında lastiğinizin arızalanması veya patlaması önceden çok kolay farkına varamayacağınız bir durumdur. Bu durumu ıssız ve bir tamirciye rahat ulaşamayacağınız bir yolda yaşadığınızda durum çok daha zorlayıcı olacaktır. Yani en azından Acil Lastik Yol Yardım lastikçi hizmeti sunan firmamıza ulaşmayanlar için bu durum zorlayıcı olacaktır. Bizlere ulaşanlar için ise büyük bir sorun olmaktan çıkacak ve kısa sürede lastiğin onarımı sağlanacaktır. İstanbul Lastik Yol Yardımı firması olarak sizlere nasıl böyle durumlarda yardımcı oluyoruz bahsedecek olursak. Şöyle ki;

Öncelikle yolda yaşayacağınız sorun günün hangi saatinde olursa olsun sizlere 7/24 hizmet veriyoruz. Yani günün istediğiniz saatinde bizlere ulaşarak Yol Yardım isteyebilirsiniz.

Bizlere ulaşmanız halinde profesyonel ve deneyimli ekibimiz kısa sürede bulunduğunuz noktaya geliyor.

Lastiğinizde meydana gelen sorun bulunduğunuz noktada tamir edilebilir bir sorun ise anında müdahale sağlanıyor. Aracın servise çekilmesi gerekiyor ise de yine ekibimiz dikkatli bir biçimde aracınızı servisimize çekiyor.

Servise gelen aracımız yerinde yolda lastik tamiri kısa sürede yapılarak sizlere teslim ediliyor. 7-24 Lastik Yol Yardım hizmeti günümüzde insanlar için özellikle araç sürücüleri için hayati bir öneme sahiptir. Araçların ne zaman nerede lastiklerinde sorun meydana geleceğini bilemeyen sürücüler bu sorunu yaşadıklarında Lastik Yol Yardım lastikçi hizmeti alarak çok önemli bir sorundan kurtulmaktadır. Aslında bu tarz Yol Yardım hizmetlerinin önemi de genellikle böyle zamanlarda daha çok anlaşılmaktadır. Yol Yardım hizmeti almak önemlidir ve sizlere büyük fayda sağlayan bir durumdur. Özellikle lastiklerde meydana gelen sorunlar için yardım almanız gerektiğinde başvuracağınız firmaların olması önemlidir. Bu konuda hizmet veren bir firma olarak yaptığımız işin öneminden bahsedecek olursak. Şöyle ki;

 • Araçların lastiği bazen güvenli olmayan yollarda hasar görebilmektedir. Böyle durumlarda kişilerin korkmaması ve kendini güvende hissetmesi için ekibimiz kısa sürede olay yerine ulaşmaktadır.
 • Aracı yolda kaldığı için işine geç kalan veya daha hayati bir yere yetişemeyen kişiler için böyle anında müdahaleler oldukça önemlidir.

Yol Yardım Lastikçi | Lastik Tamiri | Lastik Tamircisi

Günümüz hizmetlerinin modern bir anlayışı ile araç lastiklerinin tamirindeki sıkıntı dönemi sona ermiştir. Yol yardım lastikçi bakım ve onarım hizmetleri haftanın 7 günü 24 saat verilmektedir ve her zaman size yardımcı olmaya hazır bir ekip vardır.  Tek yapmanız gereken web sitelerinden yol yardım lastikçi telefon numarasını aramak ve uzman ekibin size gelmesini beklemek. 

Aramanızdan sonra en kısa sürede sizinle iletişime geçilecek ve bulunduğunuz yerde lastik değişimi dâhil birçok ayrıcalıklı hizmeti size sunulacaktır. Elbette konumunuzu tam ve doğru bir şekilde vermeniz gerekiyor. Bu nedenle akıllı telefonunuz üzerinden konum gönderme seçeneği etkinleştirilirse yol yardım lastikçinin çok daha hızlı bir hizmet sunabileceğinizi unutmayın.

Yol Yardım Lastik Tamiri

Lastik tamiri, güvenli sürüş ve lastik ömründe en önemli faktörlerden biridir. Yeni nesil araçlarda lastik hasarı çok hızlı tespit edilir. Otomobil lastiği onarımları, patlak lastik veya çivi deliği gibi hasar durumunda yapılır. Yol yardım lastik tamiri patlak bir lastiği onarmak için bu alanda uzman olarak ekipler yardıma hazırdır. Yani bu işi anlamak ve her zaman yanınızda olmak için ihtiyacınız olan malzemeler ve sürüş güvenliği söz konusu olduğunda lastik tamiri hafife alınmamalıdır. Lastiklerinizin patladığını düşünüyorsanız, onları görmezden gelmemeli ve tamir etmemelisiniz. Rota kısa olsa bile patlak lastiklerle yola başlamayın. Lastik tamiri çeşitli şekillerde yapılabilir. Bu seçeneklerden ilki fitil teknikleri kullanılarak yapılan onarımdır. Bu, lastiği tekerlekten çıkarmadan bu teknikle mümkündür. 

Yabancı madde ile açılan boşluk yapıştırıcı ile doldurulur. Fitilin dışını kesmek için maket bıçağı kullanın. Basit hasar için seçim yapmanın kolay bir yolu.  Başka bir yol, düzeltmek için dâhili bir yama kullanmaktır. Lastik tekerlekten çıkarılır ve lastiği delen nesne çıkarılır. Bu alan kazınmaya, cilalanmaya ve yamalanmaya hazırdır. Yama kurumalı ve lastiğe sıkıca oturmalıdır. Lastikler daha sonra tekerleklere yeniden takılır. Hava doğru basınç ölçümü ile itilir ve çalışmaya hazır hale gelir. Dâhili yama onarımı genellikle önerilen yöntemdir.

Bir Araba Lastiğini Onarmak İçin İzlenilen Süreçler

Patlak lastiklerin ve lastiklerin kapsamlı muayenesi ve temizliği yapılmalıdır. Temizlenen lastik de bir delik açın ve lastiğin hava geçirmez kısmını yamalamaya hazırlanın. Lastiğin sızdıran kısmındaki conta tabakasını kazıyın. Deliği ve gövdeyi güçlendiren “mantar yaması” adı verilen özel bir parça yerleştirin. Son olarak, lastik basıncını kontrol edin. Lastik onarım süreçleri bu şekilde yapılmaktadır bu detayları yapmak bilgi ve deneyim istemektedir. Mutlaka uzman kişilerden yardım istemeniz gerekmektedir.

Yol Yardım Lastik Tamircisi

Araç lastikleri çeşitli nedenlerle arızalanabilir veya patlayabilir. Bu durumda lastiği kendiniz tamir etmekten ziyade bir uzmandan yardım almanız önemlidir. Yol yardım lastik tamircisi güvenilir sürüş keyfi için lastik dayanıklılığı sağlamaktadır, yol güvenliği çok önemlidir. Lastik tamiri konusunda uzmanlaşmış arıza servisleri, sorununuza en kısa sürede çözüm bulacaktır. Sektörün köklü isimlerinden yol yardım lastik tamircisi ekipleri deneyimlerini siz değerli müşterilerimizle paylaşarak onların tüm ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmektedir. Artık delinme sorunu yok eğitimli lastik uzmanları hizmetleri ile yolda kalma sorunu tarih olacaktır. Kapsamlı hizmetleri sayesinde artık patlak lastik olarak veya havası azalmış lastikten korkmanıza gerek yoktur.

7/24 Lastik Yol Yardım

Lastik onarımlarının bir parçası olarak 7/24 Lastik Yol Yardım sizin yanınız da hizmete hazırdır. Sorun yaşadığınız lastikler ile artık sorun yaşamaktan kurtulacaksınız. Sorunlu lastik ilk olarak incelenir bu inceleme sonrasında lastiğin tamire uygun olup olmadığı belirlenir ve çalışmaya devam edilir. Lastik değişimi genellikle mevsimseldir. Ancak aşınmış veya atrofik lastikler hizmet ömrünün sonuna yaklaşıyor olabilir. Haftalık görsel kontroller de buna dikkat etmek için önemlidir. Doğru lastik seçimi ile araç istenilen performansa ulaşacaktır. Bu aşamada lastik şişirilir ve muayene edilir ve karar verilirken yük ve çalışma koşulları dikkate alınır. Standartlara tam uyum, onarımlar sırasında profesyonel ve garantili hizmet sağlanır. Yolda sorun yaşadığınızda ve hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, haftanın 7 günü 24 saati uzman ekiplere ulaşabilirsiniz.

Mobil Lastik Yol Yardım

Mobil lastik yol yardım  hareket ederek birçok stop eden araç problemini çözerek araç sahiplerine kısa sürede yol yardımı sağlar.  Sektörde kaliteli ve güvenilir bir firma araştırılmalıdır. Lastik firması olarak oldukça rekabetçi bir fiyata sahiptir. Seyir halindeyken aracınızın lastiği patlıyorsa ve acil lastik servisine ihtiyacınız varsa mobil lastik yol yardım ile kolayca iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca hizmet için şirkete kredi kartı veya banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz. Şirket olarak her zaman makul fiyat politikaları sunuyor. Lastik sektöründe her türlü lastiğin tamirini yaparak kolay ödeme seçenekleri sunuluyor. Dışarı çıktığınızda bizi cep telefonunuzdan arayabilir ve istediğiniz lastik tamir hizmetini alabilirsiniz.

En Yakın Yol Yardım Lastikçi

En yakın yol yardım lastikçi lastik tamir bölgesinde bulunan otomotiv sektöründe çok iyi bir konuma sahip olmalarıdır. Sizlere güvenilir lastik değişim hizmetini uygun fiyat ve kolay ödeme seçeneği ile  sunan firmaları araştırın. Lastik üreticisi olarak bilinen deneyimli ekipler ile açık lastik dükkânı bulmak zorunda kalmadan bir mobil lastik firması ile iletişime geçerek güvenilir lastik tamir hizmeti alabilirsiniz. Lastiği yamalamadan yola devam ederseniz kaza yapma ihtimaliniz çok yüksek. 

Sürüş sırasında lastik tamiri ile ilgili en yaygın sorunlardan biri patlak lastiktir. Bu durum çoğu zaman kazalara neden olmakta ve ölüm gibi olumsuz durumlara yol açabilmektedir. Bu nedenle lastik sorunlarınızla ilgilenmeli ve size en yakın lastik tamir servislerinden yararlanmalısınız. Tecrübeli bir ekiple, edinilen tecrübeyi teknolojik gelişme ile birleştirilir  Ayrıca, sorunlarınızı anında çözmek için teknoloji ile tasarlanmış ve donatılmış cihazları kullanılır. https://7-24lastik.com sitesinden hizmet alabilirsiniz.

İletişim

Tüm  İstanbul  Bölgesinde 7/24 Hizmet Alabilirsiniz.
  Whatsapp
  💬 7/24 Lastik Hoşgeldiniz.
  Merhabalar
  7/24 Lastik Hoşgeldiniz.

  Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Tıkla Ara !