Nispetiye Lastikçi

Firma Adı: 7 -24 Lastik

Web Sitesi: https://7-24lastik.com/

Telefon: +90 530 097 47 84

Mail: [email protected]

Adres: Nispetiye / İstanbul

Nispetiye Lastikçi

Nispetiye lastikçi olarak sizlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet sunuyoruz. Araç lastikleri mevsimlerini uygun olarak farklı şekillerde kullanılır. Bu lastikler kış lastikleri, 4 mevsim lastikleri ve yaz lastiği gibi farklı şekillerde farklı türlerde üretilir. Kış lastikleri bilhassa soğuk hava şartlarının etkisi ile uzun süre olan bölgelerde daha fazla tercih ediliyor. Kauçuk yapısı ile ilgili olduğundan dolayı buzlu ve karlı zeminlerde aracın daha iyi bir şekilde yol tutmasını sağlayarak olası kazaların yaşanmasına önlüyor. Yaz lastikleri ise havanın daha iyi olduğu şartlarda kullanılıyor. Hava soğukluğunun artmış olduğu durumlarda yaz lastiklerinin yol tutuşu ciddi derecede azalabiliyor. 

Bu durum sebebiyle yaşanan arızalar nedeniyle yolda kalma gibi bir sorun meydana gelebiliyor. Yolda kalmanız halinde oto lastikçi ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız size bu konuda profesyonel bir şekilde hizmet verecektir.  Yaz lastiklerin soğuk zaman dilimlerinde kış lastiklerini oranla daha düşük bir performans sağlayacaktır. Bu sebepten ötürü mevsime özel olarak üretilen lastiklerin konforlu bir sürüş sağlamasından dolayı her mevsime göre farklı lastik tipleri üretiliyor.

En Yakın Nispetiye Lastikçi 

Nispetiye lastikçi olarak sizlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet sunuyoruz. Aracınızın lastik hava basıncı güvenliğiniz için oldukça önemlidir. Sürüş keyfinizi bölünmesi için aracınızın lastik hava basıncını sürekli olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Belirli aralıklarda kontrol etmeniz çok daha sağlıklı olacaktır. Lastik hava basınçlarının olağan dışı durumlar haricinde 10 ile 30 gün aralığında kontrol etmek gayet normaldir. Normal şartlarda bile lastiğiniz aylık küçük bir miktarda basınç kaybı yaşayabilir. Aracınız hangi türde olursa olsun lastik basıncını kontrol etmelisiniz. Lastik basıncı düştüğünde önce viraj kabiliyeti, yakıt tüketimi, fren mesafesi gibi durumlarda farklılıklar gözlemleyebilirsiniz. Lastik hava basıncı kontrolünü bu şekilde sağlamanız çok daha kolaydır. Genellikle yakıt istasyonlarında hava basıncı için kontrol ve hava basma üniteleri yer alır. 

Nispetiye Oto Lastikçi

Nispetiye lastikçi olarak sizlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet sunuyoruz. Aracınızın lastik hava basıncının az olduğu durumlarda araçta yüksek oranda yakıt kaybı meydana gelir. Aracın gereğinden fazla efor harcadığı için yakıt tüketiminde bir hayli artış meydana gelir. Bunun yanı sıra lastiğinizin patlama olasılığında arttırmış olursunuz. Lastiğinizin patlaması halinde firmamız yerinde müdahale edecektir. Seyir halindeyken lastiğinizin patlaması kaza yapma riskinizi artırır. 

Bu nedenden dolayı lastik basıncını sürekli olarak kontrol etmeyi ihmal etmemelisiniz. Aracınızın lastik hava basıncını fazla olması lastiğinizin taban kısmı normalden daha az sürede yıpranmasına sebebiyet verir. Çok sert ve konforsuz bir sürüş sizleri bekliyor olacaktır. Hem maddi açıdan hem de ekstra masraf olacağı için bu durumlarla karşı karşıya kalmış olursunuz. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için lastik basıncını düzenli olarak kontrol etmenizde fayda var. Yol tutuşu gerekenden fazla olacağı için lastiklerde yıpranma payı daha fazla olur.

Nispetiye Lastikçi İçin Sıkça Sorulan Sorular

Nispetiye Lastikçi Servisinde Fiyatlandırma Nasıl?

Lastikleriniz arızalandığı zaman ulaşılabilecek bir firma oldukça önemlidir. Yolda herhangi bir yerde kaldığınız zaman lastiklerinizle ilgili bir sorun var ise mobil araçlarımıza ulaşabilirsiniz. Lastiğin inmesi veya patlaması durumunda yolda kaldığınız yere en kısa sürede ulaşarak lastik tamiratını gerçekleştirmekteyiz. Lastik değişimi gerekiyorsa Bunun için de hizmetimizi sunuyoruz. Nispetiye Lastikçi servisinde fiyatlandırmalarımızda da ekonomik çizelgeyi takip etmekteyiz. Bizlere ulaşarak lastik tamiratında Hızlı güvenilir ekonomik bir firma ile çalışma imkanını yakalayabilirsiniz. 

İstanbul'da Nispetiye Lastikçi Servisi Ne Kadar Sürmektedir?

Lastiklerinizle ilgili yaşadığınız sorunda Bulunduğunuz yere ulaşma süremiz ortalama 15 dakikalık bir süreci kapsamaktadır. 15 dakikada ulaşarak lastik inme sebebini tespit ediyoruz ve buna uygun tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Lastikler bazen hava kaçırmakla ilgili bir problem yaşıyor olabilir veya herhangi yabancı bir cisim sebebiyle patlamış olabilir. Böyle bir durumda Nispetiye Lastikçi lastiğin arızasını gidererek aracınızla seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz. 

Nispetiye Lastikçi Servisinde Değişim Süresi Ne Kadar?

Herhangi bir sebepten dolayı şehirler arası veya şehir içi seyahatler yapıyoruz. Bu seyahat sırasında lastiğinizle ilgili bir sorun olduğunu keşfettiğiniz anda bize ulaşmanız yeterlidir. Lastiğin havasının inmesi veya patlaması bu sorunların başında gelmektedir. Böyle bir durumda acil olarak bir yere gidiyorsanız lastik değişim süresi ne kadar sürdüğünü merak etmeniz ise oldukça doğaldır. İstediğiniz saat ve dakikada bulunduğunuz yere ulaşarak lastik değişim süresini ortalama 20 dakikalık bir süreçte gerçekleştiriyoruz. Lastiğinizin değiştirilmesi işlemini gerçekleştirdikten sonra diğer lastiklerin kontrolünü sağlayan ekip arkadaşlarımız seyahatinize güvenle devam edebileceğinizi sizlere belirtmektedirler. 

Nispetiye Lastikçi Lastik Tamirini Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Lastik arızası ile ilgili bir durumu yaşadığınızda firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Firmamız bütün ekipmanıyla beraber bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değişimi gerek tamiratını gerçekleştirir. Lastiğinizin Hangi sebepten indiğini veya patladığını bilmenize gerek yoktur. Bize ulaşmanız bizim arızaya uygun arıza giderme yöntemi sunmamız için yeterlidir. Ekip arkadaşlarımız Bulunduğunuz yere her türlü arızayı ve her türlü durumu hesap ederek donanımlı bir şekilde gelmektedir.  Lastik değiştirme veya tamir işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirerek güvenli seyahatinize devam etmenizi sağlıyoruz.

Nispetiye Lastikçi Olarak Hizmetlerimiz Nelerdir?

Firmamız lastik değiştirme işleminde profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Lastik tamirinde de yine bu profesyonel ekibimiz gerekli en doğru yöntemi kullanarak işlem yapıyor. Lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş durumu var ise burada değişime gerek yoksa mantar veya şemsiye yöntemiyle bu bölgenin onarılmasını sağlıyoruz. Kullanılamayacak bir duruma gelmiş kesilmiş dağılmış bir lastik söz konusu ise burada lastik değiştirme işlemini gerçekleştiriyoruz. 

Firma olarak çalışma sistemimizde hemen lastik değiştirme işlemine geçmek veya alelade bir yöntemle lastiği tamir etmek prensiplerimize aykırıdır. Firma olarak müşterimizin seyahatine güvenli bir şekilde devam ettirebilmesi için bütün ayrıntıları düşünüp buna göre bir çalışma sistemi sunarız.

Nispetiye Lastikçi Özellikleri Nelerdir?

Nispetiye Lastikçi, lastik değiştirme işlemi için bizlere ulaşabilirsiniz. Ister şehir içi ister şehirler arası seyahat sırasında yaşadığımız lastik sorunlarında bizlere ulaşabilirsiniz. Lastiği yamalama yönteminin dışında değişim veya farklı teknikler gerekiyorsa bunları da yapmaktayız. Burada tamamen müşterilerimize güvenli bir seyahat sunmak ilk amacımızdır. Ekibimiz bu konuda eğitimli ve bilgili kişilerden özellikle seçiliyor. Böylece Sizler de gönül rahatlığıyla bu işlemleri yapmak için bizlerden yardım talep edebilirsiniz. Firmamızın çalışma prensibi bizlerden hizmet alan bütün müşterilerimiz tarafından da onaylanmış ve memnuniyetle yorumlanmıştır.

Nispetiye Lastikçi Hizmet Bölgelerimiz Neresidir?

Nispetiye Lastikçi, lastik tamiri hizmeti veren firmamız İstanbul civarında hizmet vermektedir. İstediğiniz her bölgeye ulaşım sağlayabiliyoruz. Lastiğiniz arızalandığı zaman pratik ve güvenilir işinde eğitim almış ustalarla çalışmak isterseniz bizlere ulaşmanız yeterlidir. Kesinlikle mağdur olmanıza izin vermiyoruz. Bulunduğunuz yere ulaşma konusunda da Oldukça hızlı bir çalışma sistemine sahiptir. Bulunduğunuz yere geldikten sonra da çalışan arkadaşlarımız işlerini hem en pratik şekilde hem de en güvenilir şekilde yapmayı İlke edinmiş kişilerden özellikle seçiliyorlar.

Sitemizde Nispetiye Lastikçi Talebi Oluşturmak İçin Ne Yapmalıyım?

Nispetiye Lastikçi, lastik hizmeti almak istediğiniz zaman yapmanız gereken şey çok basittir. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Veya internet sitemiz üzerinden anlık iletişim sağlanan yerlere mesaj bırakmanız yeterlidir.  Mesajlarınıza veya telefonlarınıza dönülmemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Yerinde lastikçi için her zaman cevaplanan bir telefon sistemimiz bulunduğunu belirtelim. İstediğiniz saatte aradığınızda Telefonlarınız cevaplanır sizlerden gereken bilgiler alındıktan sonra Bulunduğunuz yere ortalama 15 dakikalık bir süreçte ulaşım sağlıyoruz

Nispetiye Lastikçi Lastik Tamiri Nasıl Yapılır?

Araçların yürümesini ve bir yerden başka bir yere ilerlemesini sağlayan en önemli araçlar tabii ki de tekerleklerdir. Tekerle ilgili yaşanan bir sorun da aracı tamirhaneye götürmek oldukça masraflı ve zor bir işlemdir. Bu yüzden lastikle ilgili yaşanan sorunlarda yerinde tamir hizmeti en pratik yöntemlerden bir tanesidir. Bizlerde firma olarak Bunun bilincinde olduğumuz için aktif bir şekilde bulunduğunuz her yere gelerek Nispetiye Lastikçi lastik tamiri hizmeti sunuyoruz. Bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik değiştirme gerek lastiğini arızasını giderme işlemlerini yapıyoruz.

Nispetiye Lastikçi Araba Lastiği Hangi Durumlarda Tamir Edilir?

Arabanızın lastiğinde herhangi bir sebepten dolayı delinme var ise burada da kullandığımız yöntemlerle bu deliği kapatmayı yani yamalamayı hedefliyoruz. Fakat lastikte yırtılma veya herhangi başka bir sorun var ise bunun değişimini de gerçekleştirebiliyoruz. Farklı bir lastik sorunu lastiğin yuvaları ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmışsa büyük bir kaza söz konusu ise burada tamir yöntemlerinizde ise farklı teknikler kullanmamız gerekebiliyor.

Nispetiye Lastikçi Lastik Tamircisi Nasıl Çalışır?

Keyifli veya önemli bir seyahate başladığınız sırada yolculuğunuz devam ederken birden lastiklerle ilgili sorun olduğunu fark ediyorsunuz. Lastiğinizin havası inmiş olabilir veya patlamış olabilir. Böyle bir durumda ise muhakkak bizimle iletişime geçmenizi önermekteyiz. Acil yardım şeklinde hizmet veren tamirci arkadaşlarımız bulunduğunuz yere gelerek mağduriyetinizi kısa bir sürede gidermektedir. Arıza bildirimini yapmanız tamir işleminin gerçekleşmesi gibi süreçlerin toplamı 45-50 dakikalık bir zaman diliminde gerçekleştiği için herhangi bir zaman mağduriyeti yaşamazsınız. 

Nispetiye Lastikçi Lastik Değişimini Nasıl Yapıyoruz?

Ekibimiz havası inmiş lastiği inceleyerek neden havasının indiğini ilk önce çözümler. Farklı basınçlardan kaynaklı olarak veya jantlarla ilgili boşluktan kaynaklı olarak lastiğin havasının inmesi söz konusu Olabilir. Böyle bir durum varsa lastiğin havasının inme sebepleri keşfedilir ve bu giderilir. Yolda giderken lastiğin herhangi bir sebepten dolayı delinmiş olması ve yine bu sebeplerden bir tanesidir. Bunun da giderilmesini sağlamak için şemsiye veya mantar yöntemlerini kullanıyoruz. Bu yöntemlerin hiçbiriyle gidilemeyecek bir arıza yırtık yarık söz konusu ise lastik değişimi yöntemine geçmekteyiz

Nispetiye Lastikçi Tamircisinde Bakım ve Onarım Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Hızlı pratik güvenilir bir şekilde hizmet veren ekibimiz lastik arızasını giderme konusunda müşterilerimizden hep olumlu dönüşler almaktadır. Lastiklerinizin arızalanması durumunda bize ulaşmanız yeterlidir. Yerinde lastik hizmeti sunduğumuz için istediğiniz saatte ve dakikada sizlere ulaşım sağlamaktayız. Gerek lastiğin değişimi gerek arızanın giderilmesi ekip arkadaşlarımız tarafından olabilecek en kısa sürede yapılabilmektedir. Yerinde lastik tamiri arıza giderme değişim işlemleri için firmamıza iletişim numaralarımızdan veya internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Tüm  İstanbul  Bölgesinde 7/24 Hizmet Alabilirsiniz.
  Whatsapp
  💬 7/24 Lastik Hoşgeldiniz.
  Merhabalar
  7/24 Lastik Hoşgeldiniz.

  Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Tıkla Ara !