Acil 7/24 En Yakın Üçüncü Köprü Lastikçi

Tüm üçüncü köprü lastikçi ihtiyaçlarınız için bize 7-24 ulaşabilirsiniz. Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinde veya civarında meydana gelebilecek lastik hasarları için tamirat hizmeti vermekteyiz. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda en yakın lastikçi ekibimizi bulunduğun konuma yönlendiririz. İstanbul’un en eski seyyar lastikçi ekibi olarak kaliteli ve uzun vadeli çözümler sunarız.
Üçüncü Boğaz Köprüsü veya Yavuz Sultan Selim Köprüsü, İstanbul Boğazı’nın kuzey yönünde yer almaktadır. 26 Ağustos 2016 tarihinden beridir faaliyette olan köprünün ayakları Sarıyer ile Beykoz ilçeleri üzerindedir. Üçüncü köprü, sürücülerin hayatını kolaylaştırdığı ve zaman tasarrufu sağladığı için oldukça rağbet görmektedir. Fakat yaşanan lastik patlamaları günün kalitesine gölge düşürmektedir.

Nöbetçi Üçüncü Köprü Lastikçi İhtiyaçlarınız İçin Bize Ulaşın!

Lastik patlamalarının sürücüleri en çok tedirgin eden bir diğer tarafı gece saatlerinde meydana gelmesidir. Pek çok sürücü bu gibi durumlarda çareyi nöbetçi lastikçi arayarak bulmaya çalışmaktadır. Sunmuş olduğumuz mobil yol yardım hizmetiyle günün tüm saatlerinde faaliyet halindeyiz. Bizimle iletişe geçmeniz halinde 7-24lastikçi olarak tamirat işlemlerinizi yerinde ve profesyonel şekilde gerçekleştiririz.
Hafta sonları ve özel günler de dâhil olmak üzere görevimizin başındayız. Üçüncü köprü civarında kimse yolda kalmasın diye daima ulaşılabilir durumdayız. Hava şartları nasıl olursa olsun, tam donanımlı mobil araçlarımızla yaşadığınız olumsuzluğun giderilmesini sağlarız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız sayesinde genişlettiğimiz etkinlik alanlarımızda, hiçbir sürücü yolda kalmayı dert etmesin.
Whatsapp hattımız üzerinden konum bilgisi paylaşarak ekiplerimizin size daha hızlı ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bize telefon ile ulaşıp sorunuz hakkında kısa bir açıklama yapmanız yeterlidir. Geriye kalan tek şey ekiplerimizin size ulaşıp, tamirat işleminizi gerçekleştirene kadar kısa bir mola vermek olacaktır. Üçüncü köprü lastikçi ekibimiz, uygun fiyatlarla kaliteli hizmeti ayağınıza getirecektir.

İletişim

Tüm  İstanbul  Bölgesinde 7/24 Hizmet Alabilirsiniz.
  Whatsapp
  💬 7/24 Lastik Hoşgeldiniz.
  Merhabalar
  7/24 Lastik Hoşgeldiniz.

  Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Tıkla Ara !