Acil 7/24 En Yakın Avcılar Lastikçi

Avcılar Lastikçi

Avcılar mobil lastik yol yardım ekibi olarak kendinizi her daim güvende hissetmeniz için görev başındayız. Herkes kaliteli hizmete uygun fiyatlarla ulaşabilsin ve kimse yolda kalmasın diye çalışmaktayız. İşinde uzman ekibimizle yaz, kış, yağmur, çamur demeden haftanın her günü 24 saat hizmet vermekteyiz.

2020 yılından bu yana “güzel insanlar kenti” sloganıyla anılan Avcılar ilçesi İstanbul’un Avrupa yakasında yer almaktadır. İçerisinden E80 Otoyolu ve D100 Karayolu geçen ilçe epey yoğun bir trafik akışına sahiptir. Dolayısıyla sürücülerin araç arızaları için oldukça tedirgin olduğu bir bölgedir. Fakat ani lastik hasarları veya patlamaları eskisi kadar korkulacak bir durum değildir. Ekibimiz, Avcılar acil yol yardım ihtiyaçlarınıza kısa sürede uzun vadeli çözümler sunacaktır.

Lastiklerinizin Ömrünü Uzatın

Araç lastiklerinin ortalama ömrü için 5 yıl veya 100.000 km gibi bir değer verilir. Fakat burada düzenli bakımlarının yapılıp yapılmadığı veya kullanım şekli gibi etmenler göz önünde bulundurulmalıdır. Kullanıcı hatalarına bağlı olarak lastiklerin ömrü kısalabilmektedir. Alacağımız küçük önlemler ile lastiklerimizi aşınmalardan koruyabilir ve ömrünü uzatabiliriz.

En Yakın Avcılar Lastikçi

Rot, balans ve fren ayarlarının yaptırılması, hava basıncının doğru yapılması, belirli aralıklarla rotasyon değişiklikleri alınacak başlıca önlemler arasındadır. Araca, mevsime, iklim ve yol şartlarına göre lastik seçimiyle daha uzun ömürlü kullanım sağlanacaktır. Yük endekslerine dikkat etmeniz, ani hızlanmalardan ve frenlerden kaçınmanız lastiklerinizin sağlığı üzerinde etkili olacaktır.

7/24 Avcılar Lastikçi

Alınacak önlemlerle lastiklerin daha uzun süreli kullanımı mümkün olsa da bazen tek başına yeterli olamamaktadır. İstanbul’un yoğun trafiğinin stresi altındaki sürücü kolaylıkla hata yapabilmekte ve araç lastikleri ani hasarlara maruz kalabilmektedir. Yaşanan bu tip olumsuz durumlar günün kalitesini yok etmesin diye trafikte bir adım arkanızdayız. Avcılar acil mobil lastik yol yardım aracımız size en kısa sürede ulaşacaktır.

Acil Avcılar Lastikçi

İletişim

Tüm  İstanbul  Bölgesinde 7/24 Hizmet Alabilirsiniz.
  Whatsapp
  💬 7/24 Lastik Hoşgeldiniz.
  Merhabalar
  7/24 Lastik Hoşgeldiniz.

  Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Tıkla Ara !