Acil 7/24 İstanbul En Yakın Lastikçi

İstanbul en yakın lastikçi ekibi olarak tüm ilçelerde etkin bir şekilde mobil yol yardım hizmeti sunmaktayız. Lastik patlaması, yırtılması veya diğer hasar durumlarında +905318742489 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede en yakın lastikçi ekiplerimiz belirteceğiniz konuma yönlendirilecektir. Tüm tamirat işlemleri bulunduğunuz noktada profesyonel bir şekilde gerçekleştirilecektir.

İster Avrupa ister Anadolu Yakası’nda olun, en kısa sürede sorununuzun çözümü için harekete geçilecektir. Hafta sonu, özel günler ve diğer tatil günlerinde 7/24 lastikçi hizmeti vermekteyiz. Günün herhangi bir saatinde bize ulaşabilir, WhatsApp hattımız üzerinden konum bilgisi paylaşabilirsiniz. Tam donanımlı mobil yol yardım araçlarımız tüm tamirat işlemlerini karşılayabilecek kapasiteye sahiptir.

Kaliteli ve Hızlı Çözümler İçin Bize Ulaşın!

Uzun yıllardır sektörde olan tecrübeli bir ekip olarak hızlı ve kaliteli çözümler sunarız. Kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile tüm hasarlar uzun vadeli şekilde onarılacaktır. Geleneksel yöntemleri yeni nesil seyyar lastikçi fikriyle buluşturan firmamız öncüler arasındadır. Çözüm odaklı yaklaşımımız sayesinde pek çok sürücünün ilk yardım listesinde önemli bir yere sahibiz.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Yaklaşım

Firmamız kuruluşundan bu yana %100 müşteri memnuniyeti yaklaşımıyla hareket etmiştir. Kendimize ve işimize olan güvenimizi geride bıraktığımız çok sayıda memnun sürücüden referans almaktayız. İstanbul’un hiçbir noktasında “yolda kalmak kâbusunuz olmasın” mottosuyla çıktığımız yolculukta büyük mesafeler kat ettik. İstanbul en yakın lastikçi arayışlarına sunduğumuz yaratıcı çözümler sayesinde geniş bir ağa ulaştık.

Uygun Fiyatlarla Profesyonel Hizmet

Lastik patlamaları veya diğer hasar türleri kaynaklı yolda kalan pek çok sürücü fiyat politikalarını merak etmektedir. Mobil lastikçi fiyatları sürücülerin gözünü korkutabilmektedir. 7/24 lastikçi ekibi olarak profesyonel hizmeti herkese ulaştırabilmek için makul fiyatlarla çalışmaktayız. Her cebe uygun fiyatlarımız bulunduğunuz konuma ve ihtiyacınıza yönelik olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Tamiratın yanı sıra değişim konusunda da hizmet sağlamaktayız. Her sürücü yedek lastik ile hasarlı lastiği değiştirecek bilgiye sahip olmayabilir. Bu gibi durumlarda bize ulaşabilir, değişim için destek alabilirsiniz. Siz kısa bir mola verirken değişim işlemi pratik bir şekilde gerçekleşecektir. İstanbul en yakın lastikçi firması olarak kalite ve güvenin adresiyiz.

İletişim

Tüm  İstanbul  Bölgesinde 7/24 Hizmet Alabilirsiniz.
  Whatsapp
  💬 7/24 Lastik Hoşgeldiniz.
  Merhabalar
  7/24 Lastik Hoşgeldiniz.

  Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Tıkla Ara !