Acil 7/24 En Yakın 3. Köprü Lastikçi

3. Köprü Lastikçi

Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Asya ve Avrupa kıtalarını iki kez birleştiren, mimari ve özellikleri ile Dünya’nın sayılı köprüleri arasına giren köprülerdendir. 3. Köprü sadece transit karayolu taşımacılığında değil, aynı zamanda raylı sistemlerin üzerinde entegre edildiği bir yapıyla inşaa edilmiştir.

Köprü 4 gidiş ve 4 geliş olmak üzere inşaa edilmiş ve orta kısımda yer alan entegre raylı sistem ile tekerlekli araçların dışında raylı araçlarında kullandığı önemli bir köprü özelliğini taşımaktadır. Ulaştırma Bakanlığı tarafından yapılan son düzenlemeler ile artık otobüs, kamyon gibi çok tekerlekli ve büyük araçların 3. Köprüyü kullanma zorunluluğu getirilmiştir. Bu sayede daha önce kullanılan Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün de yükü bir nebze azaltılmış oldu.

Özellikle yüksek tonajlı araçların ağırlıklı olarak kullandığı bu yol güzergahında olası bir lastik patlamasında gerek Avrupa gerekse Anadolu yakasından gelebilecek olan bir mobil lastikçi servisimiz  size en kısa sürede ulaşım sağlayacaktır. 3. Köprü’nün her iki çıkış bağlantı noktalarında sorun dahi yaşarsanız  her iki yakada 24 saat sizin için bekleyen 3. Köprü Mobil Lastikçi ekibimizi kısa süre içinde yanınıza yönlendiriyoruz. 3. Köprü Acil Lastikçi lazım olduğu zamanlarda ise, size 7/24 hizmet veren ekibimiz telefonun diğer ucunda olacaktır. 3. Köprü lastikçi yol yardım hattını arayarak, gerekli desteği isteyebilirsiniz..

Bize ulaştığınız andan itibaren en kısa sürede uzman ekiplerimizi tam donanımlı araçlarla konumuza yönlendiriyoruz. Araçlarımızda yedek lastik, bijon, bijon anahtarı, kompresör,  sökme takma aparatları, levye, kriko, hava tabancası, jeneratör gibi gerekli tüm araç gereçler yer almaktadır. Size ulaşan ekibimiz lastiğindeki problemi hızlıca belirleyerek size iletir ve siz onay verdikten sonra gerekli işlemi yapar. Lastiğiniz patlamışsa bunu yerinde lastik değişimi yaparak da gerçekleştirir. Fakat lastik tamiri gerekirse aracınızı  istasyona araç çekici ile getirerek lastik tamirini yapar ve aracınızı size en iyi şekilde teslim ederek, aracınızla güvenli bir şekilde trafiğe çıkmanızı sağlar.

7-24 Lastik olarak sizlere günün her anında lastik tamiri, lastik değişimi hizmeti sunuyoruz. Günün herhangi saatinde arayarak, 3. Köprü Lastikçi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İstanbul 3. Köprü lastikçi arayışlarınız için 7-24 aktif olan mobil ekiplerimizden yardım alabilirsiniz. Telefon numaralarımız aracılığı ile bize ulaşabilir, WhatsApp üzerinden konum bilgisi paylaşabilirsiniz. En yakın mobil lastikçi ekiplerimiz hızlı bir şekilde bulunduğunuz konuma yönlendirileceklerdir. İstanbul seyyar lastikçi firmamız hızlı ve kaliteli hizmeti bir arada sunar.

Uzun yıllar sektörde yer almanın getirdiği tecrübenin dinamik bir ekiple buluştuğu firmamız alanında en iyisidir. Geleneksel lastik tamiri yöntemlerinden ilham alan yeni nesil mobil yol yardım ekibiyiz. İstanbul’un tüm noktalarına seyyar lastik tamiri hizmeti sağlamaktayız. Yolda kalmak kâbusunuz olmasın diye 7-24 aktif haldeyiz. Sürüş keyfinize kaldığınız yerden devam edebilmek için bize ulaşın!

Acil 3. Köprü Lastikçi Profesyonel Hizmet Sunar

Acil lastikçi ihtiyaçlarınıza her daim cevap verebilmek için 7-24 ulaşılabilir durumdayız. Ayrıca hafta sonları ve özel günlerde de görev başındayız. Tüm hava koşullarında bizi arayabilir, lastik onarım işlemlerinizin yerinde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Tüm lastik tamirat işlemlerine hâkim olan profesyonel ekibimiz sorununuzu kısa sürede çözecektir.

Mobil Lastikçi Zamandan Tasarruf Sağlar

Aniden gerçekleşen lastik patlamaları veya hasarları sürücüler üzerinde büyük stres oluşturmaktadır. En yakın lastikçi aramak ve bulunduğu noktaya aracınızı ulaştırmak ise ayrı bir zahmettir. Mobil lastikçi hizmetimiz sayesinde artık böyle bir dert ortadan kalkmıştır. İstanbul 7-24 lastikçi firmamız zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Siz kısa bir mola verirken sorununuz çoktan giderilmiş olacaktır.

3. Köprü En Yakın Mobil Lastikçi Ekibiyiz

Tüm 3. Köprü en yakın lastikçi arayışlarınızda ilk sıradaki adres biziz. Tam teçhizata sahip mobil yol yardım araçlarımız İstanbul trafiğinde bir adım ardınızdadır. Avrupa Yakası’ndan Sarıyer, Anadolu Yakası’ndan ise Beykoz ilçelerinde yer alan 3. Köprü güzergâhında güvendesiniz. Konum bildiriminin ardından en kısa sürede sürüş deneyiminize kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Kısa Sürede Uzun Vadeli Çözümler Yaratır

Profesyonel lastik tamiratı konusunda tecrübeli ekibimiz kısa sürede uzun vadeli çözümler sunar. Kaliteli malzeme ve ince işçilik ile lastik hasarlarınız kalıcı şekilde onarılır. Güvenliğiniz için onarım işlemlerinde doğru yöntemin tercih edilmiş olması elzemdir. Yavuz Sultan Selim Köprüsü veya 3. Köprü lastikçi arayışı içerisindeyseniz doğru adrestesiniz.

İletişim

Tüm  İstanbul  Bölgesinde 7/24 Hizmet Alabilirsiniz.
  Whatsapp
  💬 7/24 Lastik Hoşgeldiniz.
  Merhabalar
  7/24 Lastik Hoşgeldiniz.

  Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Tıkla Ara !